راهنمای ثبت نام در مدرسه مجازی ایرانیان

جهت مشاوره در زمینه راهنمای ثبت نام در مدرسه مجازی ایرانیان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای ثبت نام در مدرسه مجازی ایرانیان را می توانید در این مقاله مشاهده نمایید. این مدارس با هدف آموزش مجازی و از راه دور تعبیه شده است تا دانش آموزان بتوانند از این آموزش ها استفاده لازم را برده و بهره مند شوند. در ادامه از نحوه ورود به سایت مدرسه مجازی ایرانیان و راهنمای ورود به این سایت صحبت شده است.

نحوه ورود به سایت مدرسه مجازی ایرانیان

با وارد کردن آدرس shadiranian.com وارد تصویر شماره 1 می شویم. سه گزینه برای انتخاب وجود دارد:

  1. آموزش
  2. ثبت نام
  3. ورود

با کلیک روی گزینه آموزش، وارد پنل محتواهای آموزشی می شویم که قابل دسترسی برای عموم می باشد. در این پنل، محتوا برای 11 مقطع تحصیلی، پایه اول تا نهم و دوره متوسطه دوم با سه رشته علوم انسانی، علوم ریاضی و علوم تجربی تهیه گردیده است. تصویر زیر گویای این موضوع می باشد و با راهنمایی هایی که در ادامه قرار داده شده است می توانید محتوای آموزشی را مشاهده نمایید.

برای فعالیت ها و محتواهای پرورشی و فرهنگی نیز تدبیری اندیشیده شده است. افراد می توانند با استفاده از همین سایت مانند تصویر زیر از محتوای پرورشی نیز استفاده نمایند. تصویر شماره 2 گویای این موضوع می باشد.

با انتخاب پایه تحصیلی وارد صفحه ای می شویم که محتواهای بارگذاری شده را نشان می دهد، عدد نوشته شده در کنار هر کتاب درسی، تعداد فایل های بارگذاری شده برای آن موضوع را نشان می دهد. با کلیک روی هر کتاب،لیست فایل های بارگذاری نشان داده می شود. هر فایل شامل: عنوان، فصل کتاب، شماره درس، صفحه، نوع فایل می باشد.

نحوه ثبت نام در مدرسه مجازی ایرانیان

با کلیک روی گزینه ثبت نام، مدرسه مجازی ایرانیان را انتخاب می کنیم. فرم ثبت نام باز می شود. با استفاده از راهنمایی که در زیر مشاهده می نمایید می توانید گزینه ثبت نام و سپس ثبت نام در مدرسه مجازی ایرانیان را انتخاب نمایید. برای اطلاع از دیگر شرایط ثبت نام در مدرسه مجازی ایرانیان و یا مشکل در هنگام ورود می توانید با شماره های مندرج در این مقاله تماس حاصل نموده و مشکل خود را توسط کارشناسان ما بر طرف نمایید.

فرم ثبت نام باید توسط دانش آموزان پر شود. در فرم ثبت نام دانش آموز به سوالات متنوعی پاسخ می دهد. این فرم برای دریافت اطلاعات شخصی دانش آموز می باشد شما می توانید نمونه این فرم را در زیر مشاهده نمایید.

و بعد از تایید فرم تکمیل شده، حساب کاربری و کلید واژه ورود به سامانه را دریافت می کند.

با کلیک روی گزینه ورود در تصویر 1 ،وارد صفحه in log می شوید.

حال با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور، دانش آموز وارد پنل شخصی خود خواهد شد.و بعد از ورود صفحه زیر برای شما باز خواهد شد و به پنل خود وارد می شوید.

در صورت فراموشی نام کاربری و رمز عبور خود می توانید با شماره های درج شده در این مقاله تماس حاصل نموده و رمز عبور خود را بازیابی نمایید.

جمع بندی

مقاله فوق برای راهنمای بهتر شما عزیران نوشته شده است و از نحوه ورود به مدرسه مجازی ایرانیان صحبت شده است. در ادامه مقاله می توانید راهنمای تصویری ورود به مدرسه مجازی ایرانیان را مشاهده نمایید.

جهت مشاوره در زمینه راهنمای ثبت نام در مدرسه مجازی ایرانیان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مدرسه مجازیمدرسه مجازی ایرانیاننحوه ورود به مدرسه مجازی ایرانیانورود به مدرسه مجازی ایرانیان
دیدگاه ها (0)
اضافه کردن دیدگاه

صدای مشاوران یک وبسایت خصوصی و غیر انتفاعی دارای مجوز رسمی مشاوره در زمینه تحصیلی میباشد.
این وبسایت به هیچ ارگان یا نهاد دولتی یا خصوصی از جمله سنجش ، دانشگاه آزاد و... وابستگی ندارد.
تمامی محتوای این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و اخبار تنها از وبسایت های معتبر همراه با ذکر منبع اصلی انتشار داده میشود.
لازم به ذکر است صدای مشاوران هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای بازنشر شده ندارد.