کارنامه های قبولی کنکور سراسری 98

22 جولای 2019 بدون نظر
کارنامه کنکور

جهت مشاوره در زمینه کارنامه های قبولی کنکور سراسری 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کارنامه های قبولی کنکور سراسری 98 ، طبق اطلاعیه سازمان سنجش در دهه ی دوم مرداد ماه سال 98 از طریق سایت سازمان سنجش لینک سراسری اعلام می شود . بعد از اعلام نتایج اولیه در قالب کارنامه کنکور سراسری ، دفترچه راهنمای انتخاب رشته بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد .

در این دفترچه ، که به عنوان دفترچه راهنمای شماره 2 می باشد لیست رشته ها و دانشگاه ها و همچین شرایط و ضوابط دانشگاه ها ذکر شده است . داوطلبانی که با توجه به کارنامه کنکور خود مجاز به انتخاب رشته شدند ، می توانند به کمک دفترچه انتخاب رشته در دهه ی دوم مرداد ماه اتخاب رشته خود را انجام دهند . و انتخاب های خود را طبق اولویت وارد فرم انتخاب رشته اینترنتی نمایند . انتخاب رشته داوطلبان طبق رتبه و تراز درج شده در کارنامه اولیه بررسی می شود . نتایج نهایی در شهریور ماه اعلام می شود . 

اطلاعات درج شده در کارنامه قبولی کنکور سراسری 98

در ردیف اول کارنامه داوطلبان کنکور ، اطلاعات ثبت نامی و آزمونی در کارنامه کنکور را مشاهده می نمایید . که شامل شماره پرونده ، مشخصات فردی ، معدل کتبی دیپلم ، سهمیه و مشخصات مربوط به ناحیه اخذ مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ، ناحیه بومی و استان بومی می باشد . اگر در این ردیف مشخصات فردی و یا مشخصات دیپلم و … با اطلاعات شما مغایرت دارد . بایستی به سازمان سنجش اطلاع رسانی شود .

در ردیف دوم وضعیت انتخاب رشته داوطلب در دوره های مختلف داشگاه ها ، شماره داوطلبی و گروه آزمایشی که شرکت کردید . اگر در دوره های روزانه و نوبت دوم مجاز باشید ، می توانید در انتخاب رشته از رشته هایی که در دانشگاه روزانه ارائه شده است و هزینه تحصیل رایگان دارند ، انتخاب نمایید . و وضعیت مجاز بودن در دوره های پیام نور و غیر انتفاعی و پردیس های خودگردان و  پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی و دانشگاه فرهنگیان را نیز در همین ردیف برای شما مشخص است . داوطلبانی که نمره کل علمی آزمون آن ها بالاتر از 6500 می باشد و سن آن ها بیشتر از 22 سال نیست در دانشگاه فرهنگیان مجاز اعلام می شوند .

در ردیف سوم وضعیت نمره و رتبه کل داوطلب در هریک از زیر گروه ها ، در کنکور سراسری نمایش داده می شود . در ردیف ذکر شده میزان تاثیر سوابق تحصیلی دیپلم ، میزان تاثیر سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی ، رتبه در سهمیه ، رتبه کشوری ( بدون سهمیه ) ، نمره کل نهایی و تاثیر مثبت سوابق تحصیلی نمایش داده می شود .

و در نهایت درصد های هر یک از دروس عمومی و اختصاصی و ماکزیمم نمره کل زیر گروه ها ، رتبه کل در سهمیه ، آخرین رتبه مجاز در سهمیه ( دوره های روزانه و نوبت دوم ) و رتبه کشوری ( بدون اعمال سهمیه ) ارائه شده است . 

کارنامه های قبولی کنکور سراسری دانشگاه آزاد سال 98

داوطلبانی که قصد انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دارند . بعد از مشاهده کارنامه اولیه از طریق سایت سازمان سنجش ، و بعد از اتمام انتخاب رشته دانشگاه های دولتی ، وارد سایت دانشگاه آزاد شوند و دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دانلود نمایند . و انتخاب های خود را طبق اولویت دلخواه قرار دهند . توسط کد دسترسی برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد که در انتهای کارنامه اولیه ارائه شده در سایت سنجش ، وارد فرم انتخاب رشته اینترنتی دانشگاه آزاد شوند . و کد رشته محل های انتخابی خود را وارد نمایند .انتخاب رشته طبق رتبه و نمره کل داوطلب بررسی خواهد شد و نتیجه در شهریور ماه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید . 

 

جهت مشاوره در زمینه کارنامه های قبولی کنکور سراسری 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید