تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / کنکور و انتخاب رشته / اخبار انتخاب رشته و کنکور سراسری / کارنامه های قبولی کنکور سراسری 98
کارنامه کنکور

کارنامه های قبولی کنکور سراسری 98

جهت مشاوره در زمینه کارنامه های قبولی کنکور سراسری 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کارنامه های قبولی کنکور سراسری 98 ، طبق اطلاعیه سازمان سنجش در دهه ی دوم مرداد ماه سال 98 از طریق سایت سازمان سنجش لینک سراسری اعلام می شود . بعد از اعلام نتایج اولیه در قالب کارنامه کنکور سراسری ، دفترچه راهنمای انتخاب رشته بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد .

در این دفترچه ، که به عنوان دفترچه راهنمای شماره 2 می باشد لیست رشته ها و دانشگاه ها و همچین شرایط و ضوابط دانشگاه ها ذکر شده است . داوطلبانی که با توجه به کارنامه کنکور خود مجاز به انتخاب رشته شدند ، می توانند به کمک دفترچه انتخاب رشته در دهه ی دوم مرداد ماه اتخاب رشته خود را انجام دهند . و انتخاب های خود را طبق اولویت وارد فرم انتخاب رشته اینترنتی نمایند . انتخاب رشته داوطلبان طبق رتبه و تراز درج شده در کارنامه اولیه بررسی می شود . نتایج نهایی در شهریور ماه اعلام می شود . 

اطلاعات درج شده در کارنامه قبولی کنکور سراسری 98

در ردیف اول کارنامه داوطلبان کنکور ، اطلاعات ثبت نامی و آزمونی در کارنامه کنکور را مشاهده می نمایید . که شامل شماره پرونده ، مشخصات فردی ، معدل کتبی دیپلم ، سهمیه و مشخصات مربوط به ناحیه اخذ مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ، ناحیه بومی و استان بومی می باشد . اگر در این ردیف مشخصات فردی و یا مشخصات دیپلم و … با اطلاعات شما مغایرت دارد . بایستی به سازمان سنجش اطلاع رسانی شود .

در ردیف دوم وضعیت انتخاب رشته داوطلب در دوره های مختلف داشگاه ها ، شماره داوطلبی و گروه آزمایشی که شرکت کردید . اگر در دوره های روزانه و نوبت دوم مجاز باشید ، می توانید در انتخاب رشته از رشته هایی که در دانشگاه روزانه ارائه شده است و هزینه تحصیل رایگان دارند ، انتخاب نمایید . و وضعیت مجاز بودن در دوره های پیام نور و غیر انتفاعی و پردیس های خودگردان و  پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی و دانشگاه فرهنگیان را نیز در همین ردیف برای شما مشخص است . داوطلبانی که نمره کل علمی آزمون آن ها بالاتر از 6500 می باشد و سن آن ها بیشتر از 22 سال نیست در دانشگاه فرهنگیان مجاز اعلام می شوند .

در ردیف سوم وضعیت نمره و رتبه کل داوطلب در هریک از زیر گروه ها ، در کنکور سراسری نمایش داده می شود . در ردیف ذکر شده میزان تاثیر سوابق تحصیلی دیپلم ، میزان تاثیر سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی ، رتبه در سهمیه ، رتبه کشوری ( بدون سهمیه ) ، نمره کل نهایی و تاثیر مثبت سوابق تحصیلی نمایش داده می شود .

و در نهایت درصد های هر یک از دروس عمومی و اختصاصی و ماکزیمم نمره کل زیر گروه ها ، رتبه کل در سهمیه ، آخرین رتبه مجاز در سهمیه ( دوره های روزانه و نوبت دوم ) و رتبه کشوری ( بدون اعمال سهمیه ) ارائه شده است . 

کارنامه های قبولی کنکور سراسری دانشگاه آزاد سال 98

داوطلبانی که قصد انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دارند . بعد از مشاهده کارنامه اولیه از طریق سایت سازمان سنجش ، و بعد از اتمام انتخاب رشته دانشگاه های دولتی ، وارد سایت دانشگاه آزاد شوند و دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دانلود نمایند . و انتخاب های خود را طبق اولویت دلخواه قرار دهند . توسط کد دسترسی برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد که در انتهای کارنامه اولیه ارائه شده در سایت سنجش ، وارد فرم انتخاب رشته اینترنتی دانشگاه آزاد شوند . و کد رشته محل های انتخابی خود را وارد نمایند .انتخاب رشته طبق رتبه و نمره کل داوطلب بررسی خواهد شد و نتیجه در شهریور ماه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید . 

 

جهت مشاوره در زمینه کارنامه های قبولی کنکور سراسری 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس دوشنبه 11 آذر 98

تعطیلی مدارس تهران به علت آلودگی هوا شنبه 9 آذر 98

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران شاخص آلودگی هوای تهران به عدد ۱۴۱ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =