خانه / دانشگاه ها / دانشگاه های غیر انتفاعی / کارت ورود به جلسه کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه ای و غیرانتفاعی 98 – 99
آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری 98 اعلام شد. پیرو  اطلاعیه جدید سازمان سنجش مبنی بر تغییر مهلت ثبت نام بدون کنکور سراسری 98 پذیرش در مهر ماه خواهد بود. در این مقاله از مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور و پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی مطلع می شوید.  آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری 98 سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه اخیر خود، آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری و پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی را برای دانشگاه ها اعلام کرد. داوطلبان تا تاریخ 98/06/28 مهلت دارند، جهت ثبت نام بدون کنکور سراسری اقدام نمایند. توجه داشته باشید که ثبت نام بدون کنکور سراسری به صورت مجزا از کنکور سراسری 98 می باشد. دفترچه ثبت نام مجزا برای ثبت نام براساس سوابق تحصیلی و بدون ازمون سراسری منتشر شده است. پیش از انجام مراحل ثبت نام بدون کنکور ، دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری 98 را به دقت مطالعه نمایید.  برای دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری 98 کلیک کنید. پیشنهاد می دهیم ، برای مشاوره انتخاب بهترین و پولسازترین رشته های بدون کنکور سراسری در سال 98 از خدمات مشاوره کارشناسان تحصیلی سامانه صدای مشاور بهره ببرید. علاوه براین کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تمام مراحل ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور (صرفا براساس سوابق تحصیلی) را برای متقاضیان عزیز انجام می دهند. سازمان سنجش در اطلاعیه اخیر خود با اشاره به ثبت نام مجزای رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری 98 ، آخرین مهلت ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی را 28 شهریور ماه اعلام کرد. ثبت نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته های تحصیلی که پذیرش در آن ها صرفا براساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم است ) منحصرا به صورت اینترنتی انجام می شود. داوطلبان به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر 100 کد رشته) به روش اینترنتی اقدام نمایند. *** دفترچه راهنمای ثبت‌نام و جدول کد رشته محل‌های مربوط به این پذیرش از ۱۷ بهمن ۹۷ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار گرفته است. کلیه داوطلبان و متقاضیان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج دفترچه راهنمای مربوط برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در این بازه زمانی ۶ ماهه (اسفند ۹۷ تا شهریور ۹۸)  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: فهرست کد رشته محل‌های مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی متعاقباً از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اطلاع‌رسانی خواهد شد. توکلی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه برخی از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی بعد از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام ظرفیت‌های جدید یا اصلاحاتی را به این سازمان اعلام کرده‌اند، اطلاعیه‌ای در این خصوص در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۹۸ در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش منتشر خواهد شد و داوطلبان متقاضی می‌توانند با مطالعه اطلاعیه در صورت تمایل در زمان مقرر کد رشته محل‌های انتخابی خود را ویرایش کنند.

کارت ورود به جلسه کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه ای و غیرانتفاعی 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه ای و غیرانتفاعی 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از نحوه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و غیرانتفاعی 98 – 99 و نکات مهم درخصوص کارت ورود به جلسه کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای و غیرانتفاعی مطلع خواهید شد.

نحوه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه ای و غیرانتفاعی 98 – 99

سازمان سنجش زمان دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه ای و غیرانتفاعی، را اعلام کرد. داوطلبان می توانند از تاریخ 98/05/07 الی 98/05/11 نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی دانشگاه فنی حرفه ای و غیرانتفاعی اقدام نمایند. برای دریافت کارت به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.

دانلود

برای دریافت فایل راهنمای نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و رفع نقص کلیک نمایید.

 

  • مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی :

برای ویرایش اطلاعات ثبت نام و انتخاب رشته محل های انتخابی می توانید از تاریخ 98/05/07 الی 98/05/11 اقدام نمایید. برای ویرایش اطلاعات به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.

  • آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و غیرانتفاعی :

آدرس و محل رفع نقص کارت ورود به جلسه، برمبنای استان و شهرستان محل اقامت داوطلب، برای تعیین حوزه امتحانی، که در تقاضانامه ثبت نام درج کرده اند، مشخص می شود.

  • ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور کاردانی :

داوطلبانی که از ثبت نام کنکور کاردانی نظام جدید فنی و حرفه ای و غیرانتفاعی جامانده اند، می توانند در مهلت اعلام شده برای دریافت کارت ورود به جلسه ، برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی اقدام نمایند. برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور کاردانی روی لینک زیر کلیک نمایید:

مشاهده لیست رشته های بدون کنکور کاردانی 98-99

نکات مهم آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه ای و غیرانتفاعی

  1. در زمان حضور در جلسه آزمون کاردانی دانشگاه فنی حرفه ای و غیر انتفاعی، کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی یا شناسنامه را حتما به همراه داشته باشید. 
  2. درهای ورودی راس ساعت 7:30 صبح بسته می شود. زمان برگزاری آزمون ساعت 8 است.
  3. یک مداد مشکی پررنگ پاک کن، سنجاق یا سوزن به همراه داشته باشید.
  4. وسایل شخصی اضافه و کتاب و ماشین حساب و گوشی و … به همراه نداشته باشید.
  5. مخدوش و پاره نمودن پاسخنامه تقلب محسوب می شود.

 

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه ای و غیرانتفاعی 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانشگاه علم و فرهنگ

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علم و فرهنگ 98 – 99

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علم و فرهنگ 98 – 99 ، از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *