تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم 98

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 98-99

جهت مشاوره در زمینه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 98-99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همانطوری که می دانید هزینه ثبت نام تیزهوشان 98-99 بعد از ثبت نام تیزهوشان و بعد از وارد کردن اطلاعات و مشخصات فردی در مرحله ای جداگانه باید پرداخت شود. دانش آموزان برای پرداخت کردن هزینه ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی و تیزهوشان نهم به دهم باید بعد از ثبت نام اولیه وارد سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان شده و هزینه را پرداخت نمایند. در این مقاله راهنمای کامل پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان را برای شما داوطلبان آماده کرده ایم. برای اطلاع از قانون جدید ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم کلیک نمایید.

در هر جایی که هستید می توانید ثبت نام آزمون تیزهوشان خود یا فرزندتان را به مشاوران مرکز صدای مشاوران بسپارید شماره تماس 9099071614

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98-99

طبق قانون سازمان استعداد های درخشان آموزش پرورش در سال قبل، هر داوطلب برای هزینه های ثبت نام نهایی آزمون تیزهوشان و اعلام نتایج تیزهوشان مبلغ 16500 تومان پرداخت نموده است. مبلغ 180.000 ريال برای ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 98-99 و ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 98-99 برابر است. توجه نمایید که حتما در مرحله پرداخت هزینه باید کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان را دریافت و چاپ نمایید. پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 98-99، همانطور که در مقالات ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98-99 و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99   شرح دادیم، به صورت اینترنتی و از طریق درگاه سایت سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان، انجام می شود. ثبت نام آزمون تیزهوشان شامل دو مرحله می باشد در ابتدا داوطلبان آزمون، نسبت به ثبت نام اولیه و ورود اطلاعات اقدام می نمایند و پس از آن در تاریخ و زمانی که به ثبت نام نهایی اختصاص داده می شود، ثبت نام با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان قطعی و نهایی خواهد شد.

هزینه ثبت نام تیزهوشان ، صرفا از طریق سایت ثبت نام به صورت اینترنتی پرداخت می شود و به حساب اختصاصی ادارات کل آموزش وپرورش هر استان واریز خواهد شد.

 

زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 98-99

تاریخ و زمان دقیق ثبت نام نهایی و پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 98-99 اعلام شد. ثبت نام پایه دهم تیزهوشان و نمونه دولتی از دوشنبه 98/01/19 الی 98/01/26 خواهد بود. برای ثبت نام به نشانی azmoon.medu.ir مراجعه کنید و یا برای ثبت نام به صورت تلفنی با شماره تلفن های همین صفحه تماس بگیرید.

با توجه به اعلام زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان، لازم است وارد سامانه ثبت نام تیزهوشان شوید و هزینه ثبت نام تیزهوشان 98-99 را پرداخت کنید و کارت ورود به جلسه تیزهوشان در  آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98-99 و آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99  را دریافت نمایید. توجه داشته باشید که سایت تنها برای افرادی باز می شود که ثبت نام اولیه را انجام داده اند. می توانیدبرای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام نهایی و پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان و نحوه ثبت نام اینترنتی و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان عضو کانال اطلاع رسانی سمپاد(تیزهوشان) ما شوید یا با کارشناسان صدای مشاور تماس حاصل فرمایید. برای اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98-99 و شرایط ثبت نام زمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99 می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی مرکز صدای مشاوران بهرمند شوید.

سایت و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 98-99

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان بصورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام مدارس استعداد درخشان امکانپذیر خواهد بود. داوطلبان باید وارد سایت Azmoon.medu.ir شده و با استفاده از کد ملی دانش آموز به عنوان نام کاربری و سریال 6 رقمی شناسنامه به عنوان رمز عبور وارد سامانه شوند. سریال شناسنامه، رمز عبور داوطلبان است که هنگام ثبت نام رمز عبور خود را تغییر داده اند. در غیر این صورت با همان رمز عبور هنگام وارد سامانه شوید. در صفحه اول سامانه ثبت نام و در زیر ستون وضعیت پرداخت، کلیک نمایید. به درگاه پرداخت اینترنتی وارد میشوید و هزینه ثبت نام تیزهوشان 98-99 را پرداخت می کنید. اگر در هر مرحله ای از واریز هزینه ثبت نام تیزهوشان 98-99 دچار مشکل و یا ابهام شدید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 98-99

ثبت نام در آزمون تیزهوشان دارای شرایطی عمومی مثله داشتن تابعیت ایرانی است البته توجه داشته باشید دانش آموزانی که تابعیت ایرانی ندارند نیز می توانند با شرایط خاص ثبت نام در آزمون شرکت کنند اما شرایط اختصایی آزمون تیزهوشان برای پایه ششم به هفتم و نهم به دهم متفاوت است که در ادامه به صورت مختصر توضیح می دهیم. برای مطالعه متن کامل شرایط آزمون مدارس تیزهوشان کلیک کنید.

اولین شرط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 98-99 تحصیل در پایه ششم ابتدایی می باشد و کسب نمره خیلی خوب در تمام دروس یا نمره خوب در حداکثر یک درس و خیلی خوب در سایر دروس پایه تحصیلی پنجم ضروری است. از شرایط عمومی ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی می توان به داشتن تابعیت ایران اشاره داشت. البته توجه داشته باشید که دانش آموزان غیر ایرانی نیز در صورت داشتن شرایط خاصی می توانند در آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی ثبت نام نمایند.

یکی از شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99 تحصیل در پایه نهم است، دانش آموز ملزم به کسب معدل سالانه مساوی یا بالای ۱۹ در پایه هفتم و هشتم می باشد. آزمون تیزهوشان، هر سال قبل از امتحانات خرداد برگزار می شود. از شرایط عمومی ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم می توان به داشتن به تابعیت ایرانی اشاره داشت. البته توجه داشته باشید که دانش آموزان غیر ایرانی نیز در شرایط خاصی می توانند در آزمون تیزهوشان شرکت کنند.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98-99

دانش آموزان قبل از برگزاری آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 98-99  و آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99 پیرو اعلام مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان های استعدادهای درخشان و نمونه دولتی ، ساعت 9:00 صبح روز جمعه 98/03/31 به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار می شود.

دانش آموزان نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 97 خود اقدام نمایند. معمولا نتایج آزمون تیزهوشان بعد از 1 تا 2 ماه بعد از برگزاری آزمون و همزمان با برگزاری آزمون نمونه دولتی اعلام می شود. توصیه می کنیم که داوطلبان حتما برای موفقیت در آزمون مقالات منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی ، منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم ، نمونه سولات آزمون تیزهوشان نهم به دهم و نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی ما را مطالعه نمایند و همچنین از نرم افزار تخمین رتبه قبولی تیزهوشان صدای مشاور برای تخمین ربته و شانس قبولی خود در آزمون تیزهوشان بهرمند گردند.

در هر جایی که هستید می توانید ثبت نام آزمون تیزهوشان خود یا فرزندتان را به مشاوران مرکز صدای مشاوران بسپارید شماره تماس 9099071614

جهت مشاوره در زمینه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 98-99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ٍثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ - ۱۴۰۰

ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ و اشاره اجمالی به زمان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 1 =