پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم 99

جهت مشاوره در زمینه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همانطوری که می دانید هزینه ثبت نام تیزهوشان 99 – 1400 بعد از ثبت نام تیزهوشان و بعد از وارد کردن اطلاعات و مشخصات فردی در مرحله ای جداگانه باید پرداخت شود. دانش آموزان برای پرداخت کردن هزینه ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی و تیزهوشان نهم به دهم باید بعد از ثبت نام اولیه وارد سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان شده و هزینه را پرداخت نمایند. در این مقاله راهنمای کامل پرداخت هزینه ثبت نام این آزمون را برای شما داوطلبان آماده کرده ایم. برای اطلاع از قانون جدید ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم کلیک نمایید.

در هر جایی که هستید می توانید ثبت نام آزمون تیزهوشان خود یا فرزندتان را به مشاوران مرکز صدای مشاوران بسپارید شماره تماس 9099071613

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 99 – 1400

طبق قانون سازمان استعداد های درخشان آموزش پرورش در سال قبل، هر داوطلب برای هزینه های ثبت نام نهایی آزمون تیزهوشان و اعلام نتایج تیزهوشان مبلغ 250.000 ريال برای ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 99 – 1400 و ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400 می باشد. توجه نمایید که حتما در مرحله پرداخت هزینه باید کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان را دریافت و چاپ نمایید.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 99 به صورت اینترنتی و از طریق درگاه سایت سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان، انجام می شود. ثبت نام آزمون تیزهوشان شامل دو مرحله می باشد. در ابتدا داوطلبان آزمون، نسبت به ثبت نام اولیه و ورود اطلاعات اقدام می نمایند و پس از آن در تاریخ و زمانی که به ثبت نام نهایی اختصاص داده می شود، ثبت نام با پرداخت هزینه ثبت نام قطعی و نهایی خواهد شد.

هزینه ثبت نام تیزهوشان ، صرفا از طریق سایت ثبت نام به صورت اینترنتی پرداخت می شود و به حساب اختصاصی ادارات کل آموزش وپرورش هر استان واریز خواهد شد.

زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 99 – 1400

تاریخ و زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 99 – 1400 اعلام شد. پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان از شنبه 99/04/01 الی پایان روز جمعه مورخ 20 تیر ماه خواهد بود. برای ثبت نام به نشانی azmoon.medu.ir مراجعه کنید و یا برای ثبت نام به صورت تلفنی با شماره تلفن های همین صفحه تماس بگیرید.

با توجه به اعلام زمان پرداخت هزینه ثبت نام این آزمون ، لازم است وارد سامانه ثبت نام تیزهوشان شوید و هزینه ثبت نام تیزهوشان 99 – 1400 را پرداخت کنید و کارت ورود به جلسه تیزهوشان را دریافت نمایید. توجه داشته باشید که سایت تنها برای افرادی باز می شود که ثبت نام اولیه را انجام داده اند.

سایت و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 99

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان بصورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام مدارس استعداد درخشان امکانپذیر خواهد بود. داوطلبان باید وارد سایت Azmoon.medu.ir شده و با استفاده از کد ملی دانش آموز به عنوان نام کاربری و سریال 6 رقمی شناسنامه به عنوان رمز عبور وارد سامانه شوند. سریال شناسنامه، رمز عبور داوطلبان است که هنگام ثبت نام رمز عبور خود را تغییر داده اند. در غیر این صورت با همان رمز عبور هنگام وارد سامانه شوید. در صفحه اول سامانه ثبت نام و در زیر ستون وضعیت پرداخت، کلیک نمایید. به درگاه پرداخت اینترنتی وارد میشوید و هزینه ثبت نام تیزهوشان 99 – 1400 را پرداخت می کنید.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 99 – 1400

ثبت نام در آزمون تیزهوشان دارای شرایطی عمومی مثله داشتن تابعیت ایرانی است البته توجه داشته باشید دانش آموزانی که تابعیت ایرانی ندارند نیز می توانند با شرایط خاص ثبت نام در آزمون شرکت کنند اما شرایط اختصایی آزمون تیزهوشان برای پایه ششم به هفتم و نهم به دهم متفاوت است که در ادامه به صورت مختصر توضیح می دهیم. برای مطالعه متن کامل شرایط آزمون مدارس تیزهوشان کلیک کنید.

اولین شرط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 99 – 1400 تحصیل در پایه ششم ابتدایی می باشد و کسب نمره خیلی خوب در تمام دروس یا نمره خوب در حداکثر یک درس و خیلی خوب در سایر دروس پایه تحصیلی پنجم ضروری است. از شرایط عمومی ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی می توان به داشتن تابعیت ایران اشاره داشت. البته توجه داشته باشید که دانش آموزان غیر ایرانی نیز در صورت داشتن شرایط خاصی می توانند در آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی ثبت نام نمایند.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 – 1400

دانش آموزان قبل از برگزاری آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 99 – 1400  و آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400 پیرو اعلام مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان های استعدادهای درخشان نهم به دهم روز جمعه  27 تیر ساعت 14 به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار می شود.

دانش آموزان نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان خود اقدام نمایند. معمولا نتایج آزمون تیزهوشان بعد از 1 تا 2 ماه بعد از برگزاری آزمون و همزمان با برگزاری آزمون نمونه دولتی اعلام می شود. توصیه می کنیم که داوطلبان حتما برای موفقیت در آزمون از نرم افزار تخمین رتبه قبولی تیزهوشان صدای مشاور برای تخمین ربته و شانس قبولی خود در آزمون تیزهوشان بهرمند گردند.

در هر جایی که هستید می توانید ثبت نام آزمون تیزهوشان خود یا فرزندتان را به مشاوران مرکز صدای مشاوران بسپارید شماره تماس 9099071613

جهت مشاوره در زمینه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید