تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

شرایط انصراف از تحصیل دانشگاه آزاد 98

ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98

جهت مشاوره در زمینه ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله آموزشی از نحوه ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد در سال 98 مطلع می شوید. کنکور سراسری و دانشگاه آزاد با هم ادغام شده اند ولی انتخاب رشته و ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری مجزا می باشد. داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توانند ، در زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 ، با مراجعه به سامانه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد به نشانی Azmoon.org جهت انتخاب رشته و ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد اقدام نمایند.

ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته دانشگاه آزاد بوده و در انتخاب 100کدرشته محل متناسب با گروه آزمایشی اقدام کرده اند. می توانند نسبت به ویرایش انتخاب رشته دانشگاه ازاد در سامانه انتخاب رشته به نشانی Azmoon.org اقدام نمایند.

ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98

نکته مهم در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 :

نکته مهم در ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد ،  تفاوت ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق کنکور سراسری و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد است. 

ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق کنکور سراسری 98

برای ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق کنکور سراسری داوطلبان مجاز می باشند ،در مهلت انتخاب رشته و یا تمدید مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد، برای ویرایش کدرشته محل های انتخابی اقدام نمایند.

ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور سراسری 98

در ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور سراسری 98 و براساس سوابق تحصیلی، داوطلبان برای ویرایش انتخاب رشته ، شرایط متفاوتی نسبت به داوطلبان کنکور خواهند داشت. داوطلبان کنکور به صورت رایگان مجاز به ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد می باشند. اما داوطلبانی که به صورت بدون کنکور انتخاب رشته کرده اند، اگر تمایل به ویراش کدرشته محل های انتخابی خود را داشته باشند، باید کارت اعتباری خریداری کنند. به این معنی که ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد برای داوطلبان بدون کنکور مجاز است ولی مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

ویرایش انتخاب رشته با ورود به سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد امکانپذیر است. داوطلبان می توانند برای سهولت و سادگی در انجام ویرایش ، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیریند و ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد را به کارشناسان این سامانه بسپارند.

جهت مشاوره در زمینه ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانشگاه فرهنگیان نیر

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان اردبیل مرکز آزادگان نیر

شرایط ثبت نام و مصاحبه حضوری دانشگاه فرهنگیان اردبیل مرکز آزادگان نیر، تکمیل ظرفیت در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =