تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی غرب تهران

هزینه مراکز انتخاب رشته 98

جهت مشاوره در زمینه هزینه مراکز انتخاب رشته 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور ، سوالی که برای داوطلبان وجود دارد این است که هزینه مراکز انتخاب رشته سال 98 چقدر است؟ با توجه به اعلام نتایج کنکور سراسری 98 ، و آغاز انتخاب رشته کنکور داوطلبان در جستجوی مناسبترین مرکز انتخاب رشته از لحاظ ارائه خدمات و هزینه مراکز انتخاب رشته می باشند. مراکز و اشخاص متعددی نیز، تحت عنوان مشاور تحصیلی برای ارائه خدمات اعلام آمادگی می کنند. اگر می خواهید بدانید هزینه مراکز انتخاب رشته چقدر است ،از طریق جستجوی اینترنتی به نتیجه مشخصی نخواهید رسید.

میزان هزینه مراکز انتخاب رشته کنکور 98

هزینه مراکز انتخاب رشته بسیار متنوع است. بازه قیمتی برای انتخاب رشته توسط مراکز و اشخاص بسیار گسترده است. حتی افرادی تحت عنوان مشاوره انتخاب رشته مبالغی گزاف نظیر 600هزار تومان در هر دقیقه دریافت می کنند! مبالغی که منطقی به نظر نمی رسد.

میزان دریافت هزینه بالا برای انتخاب رشته ، به نشانه کیفیت خدمات نخواهد بود. البته میزان هزینه بسیار پایین نیز از نظر اغلب داوطلبان شک برانگیز است. قطعا هر داوطلب تمایل به استفاده از بهترین خدمات مشاوره تحصیلی با مناسب ترین قیمت ممکن است. هدف قبولی در بهترین رشته و دانشگاه است، برای قبولی در انتخاب رشته کنکور ، هزینه مراکز انتخاب رشته را ملاک انتخاب خود قرار ندهید. تمرکز خود را برای انتخاب مرکز انتخاب رشته، بر روی سابقه فعالیت حرفه ای و معتبر بودن مراکز انتخاب رشته قرار دهید. هزینه مراکز انتخاب رشته معتبر ، منطقی و مناسب بوده و با توجه به سابقه فعالیت حرفه ای در انتخاب رشته، موجب قبولی شما در بهترین رشته و دانشگاه خواهند بود.

هزینه مراکز انتخاب رشته 98

پیشنهاد ما به داوطلبان کنکور 98 این است که برای قبولی در انتخاب رشته کنکور سراسری (نوبت روزانه، شبانه، پردیس خودگردان، پیام نور، غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد)، انتخاب رشته خود را به مراکز مشاوره معتبر نظیر مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور واگذار کنند.

این مرکز با سال ها سابقه فعالیت در زمینه انتخاب رشته کنکور، به صورت حرفه ای آماده ارائه خدمات به داوطلبان کنکور است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره انتخاب رشته کنکور و اطلاع از هزینه مراکز انتخاب رشته کنکور 98 ، می توانید با شماره تلفن های مندرج در این صفحه تماس بگیرید. کارشناسان پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود.

جهت مشاوره در زمینه هزینه مراکز انتخاب رشته 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد

شرایط رفع ممنوعیت کنکور سراسری 99

در این مقاله از شرایط رفع ممنوعیت کنکور سراسری 99 مطلع می شوید. رئیس سازمان سنجش آموزش …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − یازده =