تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه ها / اخبار دانشگاه ها / هزینه خوابگاه دانشگاه دولتی 98 – 99
خوابگاه دانشجویی 98

هزینه خوابگاه دانشگاه دولتی 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه هزینه خوابگاه دانشگاه دولتی 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از هزینه خوابگاه دانشگاه دولتی 98 – 99 و دانشگاه های کشور مطلع می شوید. هزینه مصوب برای نرخ اجاره خوابگاه دانشجویی سال 98 – 99 اعلام مطابق با اعلام صندوق رفاه دانشجویان ظرفیت برای حدود 177 هزار و 600 دانشجو در بیش از هزار واحد خوابگاهی در سطح دانشگاه های کشور با بیش از دو میلیون و 400 هزار متر مربع فضا اسکان ، وجود دارد.

میزان هزینه خوابگاه دانشگاه دولتی 98 – 99

میزان مصوب هزینه خوابگاه دانشگاه دولتی و دانشگاه های کشور در سال تحصیلی 98 – 99 از سوی صندوق رفاه دانشجویی اعلام شد. نرخ اجاره بهای انواع سطوح خوابگاه های دانشجویی از سطح یک تا چهار ، برای سال تحصیلی جدید با توجه به مصوبه هیات امنای صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این مقاله به اطلاع عموم دانشجویان می رسد.

خوابگاه های دانشگاه های سراسر کشور بر اساس آخرین رتبه بندی صندوق رفاه دانشجویان ، شامل خوابگاه دانشجویی سطح های یک، دو، سه و چهار است که با توجه به این رتبه‌بندی ها و ظرفیت پذیرش اتاق ها، نرخ اجاره بها تعیین شده است.

خوابگاه دانشجویی 98 

  • خوابگاه های سطح یک و دو

    هزینه خوابگاه دانشجویی دولتی ، برای خوابگاه های دارای اتاق یک و دو نفره 82 هزار و 500 تومان است. خوابگاه های سه و چهار نفره 66 هزار تومان، خوابگاه های 5 و 6 نفره 57 هزار و 700 تومان است. هزینه خوابگاه های دانشجویی هفت و هشت نفره 49 هزار و 500 تومان و برای خوابگاه های 9 نفره و بیشتر 46 هزار و 200 تومان است. این میزان هزینه خوابگاه دانشگاه دولتی و دانشگاه های کشور که تحت نظر صندوق رفاه دانشجویی فعالیت دارند، رشد 15 درصدی را نسبت به نرخ سال گذشته نشان می دهد.

  • خوابگاه های سطح سه

    هزینه اجاره خوابگاه دانشجویی دولتی‌ و دانشگاه های کشور، در سطح سه شامل خوابگاه های دارای اتاق یک و دو نفره 76 هزار و 800 تومان است. خوابگاه های سه و چهار نفره 61 هزار و 400 تومان است. خوابگاه های 5 و شش نفره 53 هزار و 700تومان است. هزینه خوابگاه های دانشجویی، هفت و هشت نفره 46 هزار و 100تومان است. هزینه خوابگاه های دانشجویی 9 نفره و بیشتر 38 هزار و 400 توماناست. کاین میزان هزینه خوابگاه دانشگاه دولتی و دانشگاه های کشور که تحت نظر صندوق رفاه دانشجویی فعالیت دارند، نشان دهنده رشد 14 درصدی نسبت به نرخ سال گذشته است.

  • خوابگاه های سطح چهار

هزینه اجاره خوابگاه سطح 4 دانشگاه ها در سال تحصیلی جدید دارای اتاق یک و دو نفره 68 هزار و 600 تومان است. خوابگاه های سه و چهار نفره 54 هزار و 900 تومان می باشد. خوابگاه های 5 و شش نفره 48 هزار تومان است. خوابگاه های 7 و 8 نفره نیز 41 هزار 100 تومان است. خوابگاه های 9 نفره و بیشتر 34 هزار و 300 تومان می باشد. این میزان اجاره خوابگاه رشد 12 درصدی را نشان می دهد.

دانشجویان عزیز می توانند درصورت نیاز برای مشاوره و کسب راهنمایی درمورد خوابگاه دانشجویی با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند.

جهت مشاوره در زمینه هزینه خوابگاه دانشگاه دولتی 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه های علوم پزشکی آزاد مهر 98

ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه های علوم پزشکی آزاد مهر 98

در این مقاله از شرایط ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه های علوم …

2 دیدگاه

  1. Avatar

    سلام وقت بخیر این صحخت داره اگر برای سال 98 99 درس باشه که خحیلی خوبه من تو ذهنم اعدداد دیگه ای داشتم با تشکر از سایت خحوبتون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *