نکات مهم برگزاری کنکور سراسری 99

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

جهت مشاوره در زمینه نکات مهم برگزاری کنکور سراسری 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سازمان سنجش آموزش کشور نکات مهم کنکور سراسری 99 را نیز اعلام کرد. در این صفحه از نکات مهم برگزاری کنکور سراسری 98 مطلع می شوید. سوالی که برای داوطلبان مطرح شده است این است که آیا کنکور 99 نظام قدیم و نظام جدید مجزا برگزار می شود ؟ تکلیف داوطلبان نظام قدیم در کنکور 98 چیست؟ 

برای اطلاع از تاثیر معدل در کنکور کلیک کنید.

تاثیر معدل در کنکور برای نظام قدیم

نکات مهم برگزاری کنکور سراسری 99

همانطور که می دانید  ، کنکور 98 با کنکور سال های گذشته متفاوت خواهد بود. در سال 98 دو کنکور مجزا برای دو گروه نظام قدیم و نظام جدید خواهیم داشت. دو دفترچه کنکور مجزا برای ثبت نام کنکور نظام قدیم و دفترچه ثبت نام نظام جدید خواهیم داشت. منابع سوالات کنکور به صورت مجزا اعلام شده است. اما مسئله اینجاست که تکلیف داوطلبان نظام قدیم در کنکور 99 چیست ، آیا در سال 99 نیز این امکان وجود دارد که کنکور مجزا برگزار شود؟ در این صفحه از پاسخ سوالات خود مطلع خواهید شد.

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرده است که کنکور 99 به هیچ عنوان، به صورت کنکور 99 نظام قدیم و کنکور 99 نظام جدید برگزار نخواهد شد! و کنکور مجزا 98 استثناست. در سال 99 فقط یک کنکور تحت عنوان نظام جدید برگزار می شود ولی داوطلبان نظام قدیم نیز می توانند در کنکور 99 ثبت نام کنند ، داوطلبان نظام قدیم در کنکور 99 باید کتاب های جدید پایه دهم – یازدهم و دوازدهم را مطالعه نمایند.

اگر داوطلب نظام قدیم کنکور 98 هستید ، قبولی در سال 98 برای شما ساده تر از قبولی در کنکور 99 خواهد بود ، توصیه ما به داوطلبان نظام قدیم و جدید این سات که حتما برای  مشاوره قبولی در کنکور 98 با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند و با دریافت برنامه اختصاصی کنکور، در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود به تحصیل بپردازند.

اگر احتمالا داوطلب نظام قدیم در کنکور 99 هستید ، می توانید برای مشاوره قبولی در کنکور99 و مشاوره راهکارهای قبولی با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید، شما در مسیر موفقیت در ماراتن بزرگ کنکور تنها نخواهید بود، کارشناسان صدای مشاور همراه و راهنمای شما خواهند بود.

ثبت نام با کنکور و بدون کنکور در سال 99

سازمان سنجش اعلام کرد، ثبت نام بدون کنکور و با کنکور در سال 99 هم زمان انجام می شود. در ثبت نام بدون کنکور 99 داوطلبان بدون شرکت در آزمون و صرفا براساس سوابق تحصیلی در رشته های بدون کنکور 99 ثبت نام خواهند کرد. لازم به ذکر است که احتمال تغییر این طرح تا سال 99 وجود دارد، برای اطلاع از جدیدترین اخبار مربوط به ثبت نام کنکور سراسری 99 و ثبت نام بدون کنکور 99 با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه نکات مهم برگزاری کنکور سراسری 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید