تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد 98 – 99 برای تخمین تراز دانشگاه آزاد ، سال هاست مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد درصدهای کنکور ، محدوده رتبه که حتمالا کسب می نمایید را ملاحظه می کنید. از نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد برای انتخاب رشته تخمین احتمال قبولی در رشته محل های دانشگاه آزاد با تراز قبولی مشخص می شود و این مهم تر از رتبه با سهمیه است. احتمال قبولی در رشته محل های دانشگاه آزاد را با تراز قبولی می سنجند. برای استفاده از نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد می توانید رشته خود را مشخص نمایید در این مقاله قصد داریم سهمیه های دانشگاه آزاد را به اطلاع داوطلبان برسانیم.

نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد

نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد نرم افزاری کاربردی برای داوطلبان است و همانطور که گفتیم در نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد درصدهای کنکور ، محدوده رتبه که حتمالا کسب می نمایید را ملاحظه می کنید. از نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد برای انتخاب رشته تخمین احتمال قبولی در رشته محل های دانشگاه آزاد با تراز قبولی مشخص می شود و این مهم تر از رتبه با سهمیه است. احتمال قبولی در رشته محل های دانشگاه آزاد را با تراز قبولی می سنجند. برای استفاده از نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد می توانید رشته خود را مشخص کنید. برای اطلاع از نحوه دریافت نرم افزار تخمین رتبه و طرز صحیح استفاده از نرم افزار تخمین تراز از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس حاصل فرمایید.

سهمیه های کنکور دانشگاه آزاد

سهیمه های کنکور دانشگاه آزاد سال 98 شامل سهیمه عادی، سهمیه فعال بسیج ، سهیمه ایثارگران و جانبازان می باشد. که به شرح زیر می باشد:

سهمیه عادی : سهمیه مناطق به 3 گروه سهمیه منطقه 1, منطقه 2 و منطقه 3 دسته بندی می شود که به داوطلبانی اختصاص دارد که سهمیه جانبازان, ایثارگران و خانواده شهدا ندارند و بر مبنای محل تحصیل 3 سال پایانی دبیرستان, مشمول یکی از این مناطق 1می شوند.

سهمیه بسیج فعال : تاثیر سهمیه بسیج در کنکور برای افرادی که سابقه عضویت در پایگاه‌های بسیج را دارند، ممکن است. داوطلبان ورود به دانشگاه‌ها می‌توانند با گرفتن گواهی عضویت در بسیج و دریافت کد 12 رقمی از سهمیه بسیج در کنکور استفاده کنند

سهمیه ایثارگران و جانبازان : سهمیه ایثارگران و جانبازان 5درصد و 25 درصدی و اعمال سهمیه ۵ درصد برای جانبازان با جانبازی کمتر از ۲۵ درصد، همسر و فرزندان آنان و همچنین همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل ۶ ماه مدت حضور داوطلبانه در جبهه می باشد.

رشته ریاضی و انسانی به دلیل تعداد کم رشته محل های با کنکور امکان انتخاب سهمیه بسیج فعال و ایثارگران را ندارد ولی داوطلبان کنکور ریاضی و انسانی که از سهمیه بسیج فعال و انتخاب رشته استفاده می نمایند می توانند از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرند.

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان شهید بهشتی

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مدرس ایلام

دانشگاه فرهنگیان استان ایلام  مانند سایر دانشگاه های فرهنگیان زیر نظر اداره آموزش و پرورش …

2 دیدگاه

  1. Avatar

    سلام با تراز ۵۵۱۳ و سهمیه ایثارگران ۲۵درصد شانس قبولیم برای پرستاری دانشگاه ازاد ملایر و یا توسرکان چقدره؟؟
    ممنون از پاسخگویتون و سایت خوبتون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 11 =