تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

نرم افزار تبدیل تراز به رتبه

نرم افزار تبدیل تراز به رتبه

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار تبدیل تراز به رتبه

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نرم افزار تبدیل تراز به رتبه ، نرم افزاری کاربردی برای تبدیل رتبه و تراز می باشد. به درخواست متقاضیان تهیه و ارائه گردیده است. نرم افزار تبدیل تراز به رتبه تفاوت تاثیر رتبه در سهمیه برای قبولی در دانشگاه سراسری و تاثیر تراز برای قبولی در دانشگاه آزاد را نشان می دهد و این یکی از مزایای این نرم افزار می باشد. توصیه ما به داوطلبان عزیز این است که حتما از نرم افزار های تخمین رتبه کنکور سراسری ، نرم افزار تخمین رتبه دانشگاه آزاد و نرم افزار تخمین رتبه سازمان سنجش که از طریق همین سایت منتشر گردیده است استفاده نمایید. تمامی این نرم افزارها به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

با استفاده از این نرم افزار داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری می توانند با اطمینان بیشتری نسبت به انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظر خود اقدام نموده و در این زمینه عملکرد موفق تری داشته باشند. استفاده از این نرم افزار برای تمامی شرکت کنندگان در کنکور سراسری پیشنهاد می شود.

داوطلبان گرامی می توانند جهت اطلاع از نحوه دریافت نرم افزار رایگان تبدیل تراز به رتبه از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071614 تماس حاصل فرمایند.

دانلود نرم افزار تبدیل تراز به رتبه

نرم افزار تبدیل تراز به رتبه ، به انتخاب رشته کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور آزاد کمک بسیاری خواهد کرد. این نرم افزار از امکانات علمی و عملی برای انتخاب رشته صحیح می باشد و برای داوطلبان تعیین می کند که هر ترازی معادل با چه رتبه ای و در چه منطقه ای (1- 2 -3 ) می باشد. در چند سال اخیر از این نرم افزار استقبال بسیاری شده است و در حال حاضر این امکان فراهم شده است که داوطلبان مستقیما این نرم افزار را در اختیار داشته و برای انجام انتخاب رشته آگاهانه تر با تبدیل تراز به رتبه، بهرمند گردند.

داوطلبان گرامی می توانند جهت اطلاع از نحوه دانلود نرم افزار رایگان تبدیل تراز به رتبه و نحوه استفاده از این نرم افزار از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071614 تماس حاصل فرمایند.

 

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار تبدیل تراز به رتبه

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

لیست رشته های فنی حرفه ای,رشته های پولساز فنی حرفه ای,رشته های دانشگاهی فنی حرفه ای,رشته های هنرستان دخترانه,رشته های کاردانش,بهترین رشته فنی حرفه ای برای پسران,رشته های جدید هنرستان,بهترین رشته فنی در هنرستان

لیست رشته های پردرآمد هنرستان

در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوع لیست رشته های پردرآمد هنرستان 99 بپردازیم. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + هشت =