خانه / دکتری / انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری / نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش 98
نحوه اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد

نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش 98

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش 98 نرم افزاری کاربردی و رایگان انتخاب رشته کنکور کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است. نرم افزار انتخاب رشته سراسری و انتخاب رشته دانشگاه آزاد مجزا می باشد. داوطلبان کنکور در شته های ریاضی، تجربی، انسانی و… می توانند از این نرم افزار استفاده کنند. نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش در اختیار عموم داوطلبان کنکور 98 قرار گرفته است. داوطلبان در تمام مقاطع می توانند به صورت غیرحضوری و آنلاین انتخاب رشته کنند این نرم افزار بسیار مورد توجه داوطلبان قرار گرفته است. در این صفحه توضیحاتی مفید درمورد نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش می خوانید.

نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش

نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش بانک اطلاعاتی کنکور سازمان سنجش در دوره های قبل است. این نرم افزار با داشتن نتایج و نمرات داوطلبان کنکور سال های گذشته ، به تجزیه و تحلیل اطلاعات ورودی شما می پردازد. 

نرم افزار انتخاب رشته دکتری 98

نحوه عملکرد نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش برای کنکور 98  به این صورت است که ، نرم افزار براساس ظرفیت های دانشگاه ها در هر رشته و مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری به تجزیه و تحلی میپردازد. این نرم افزار حاوی اطلاعات و قوانین و ضوابط سازمان سنجش برای پذیرش در دانشگاه ها است و داوطلبان کنکور 98 با داوطلبان کنکور سال قبل مقایسه می کند. کارنامه ها و رتبه های قبولی داوطلبان کنکور سازمان سنجش از منابع نرم افزار سازمان سنجش می باشند. داوطلبان با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش ، امکان دیدن اطلاعاتی شامل رتبه کل، رتبه در زیرگروه ها و گرایش و رشته های مختلف و رتبه در سهمیه را خواهند داشت. برای انجام انتخاب رشته شرایط عمومی و اختصاصی کنکور و شرایط عمومی و اختصاصی دانشگاه ها و علایق شما در نظر گرفته می شود.

انتخاب رشته با اعلام سهمیه های مصوب سازمان سنجش برای هر مقطع انجام می شود. برای اطلاع از انواع سهمیه ها نظیر سهمیه ایثارگران مربیان و آزاد و مناطق و… با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید. خروجی و پاسخ نرم افزار مجازی انتخاب رشته، در سه سطح بدبینانه، منطقی و خوشبینانه می باشد. نتایج انتخاب رشته مجازی با توجه به ترازهای داوطلبان در هر کد رشته و سهمیه ها تغییر می کند.

انتخاب رشته آنلاین دانشگاه آزاد 97

مطالب مرتبط:

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98

نرم افزار انتخاب رشته دکتری 98

نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 98

داوطلبان گرامی کنکور می توانند برای مشاوره در زمینه نحوه استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش ، با کارشناسان صدای مشاور تماس بگیرند.

 

Rate this post

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

تمدید زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد

لیست کدرشته محل های گروه علوم انسانی کارشناسی ارشد 98 – 99

دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد منتشر شد. داوطلبان با توجه به لیست کدرشته محل های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *