تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / کنکور و انتخاب رشته / اخبار انتخاب رشته و کنکور سراسری / نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99
دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 98

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این صفحه نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99 را مشاهده می کنید. می توانید دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری سال 1399 را از طریق پایگاه سازمان سنجش و یا در همین صفحه انجام دهید.

متقاضیان ثبت نام در کنکور سراسری 99 ، با دریافت دفترچه ثبت نام کنکور 99 از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت نام اتباع غیر ایرانی و قوانین مربوط به سهمیه ایثارگران، که در دفترچه راهنما درج شده است، در صورتی که واجد شرایط مندرج در دفترچه ‌باشند، می‌توانند به عنوان داوطلب در کنکور سراسری 99 ثبت نام نمایند. برای مشاهده مدارک روی لینک زیر کلیک کنید:

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری 98

داوطلبان عزیز شما می توانید دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری نظام جدید و نظام قدیم را همینجا دانلود کنید.

داوطلبان نظام جدید و نظام قدیم می توانند برای ثبت نام کنکور سراسری 98 با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند، کارشناسان ثبت نام را برای شما انجام می دهند.

برای مشاهده راهنمای خرید کارت اعتباری کنکور 98 کلیک نمایید.

دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98

سازمان سنجش دفترچه نهایی ثبت نام کنکور را منتشر کرد. برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام نظام جدید و دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری نظام جدید از سایت سازمان سنجش می توانید وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید و یا همین جا دانلود مستقیم دفترچه ثبت  نام را انجام دهید و روی دکمه دانلود کلیک کنید:
دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98
 
 

ثبت نام کنکور سراسری 98 در سایت سازمان سنجش

داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که برای ثبت نام در سایت سنجش لازم است به نکته زیر توجه داشته باشند:

بعد از ورود به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org به قسمت ثبت نام کنکور وارد شوید

در مرحله دوم، روی گزینه تایید و ادامه کلیک نمایید.

در مرحله سوم : پنجره زیر را مشاهده می کنید که با توجه به متفاوت بودن دفترچه سؤال برای داوطلبان نظام 3-3-6 و سایر نظام‌ها در جلسه آزمون، ضرورت دارد داوطلبان در تعیین نظام خود در این مرحله دقت لازم را به عمل آورید. بدیهی است عواقب عدم توجه کافی به این نکته به عهده داوطلب خواهد بود.

نظام تحصیلی خود را انتخاب کنید :

دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 98

جدول زمانی و نکات مهم کنکور سراسری 98

 • مهلت ثبت نام : زمان شروع ثبت نام از روز چهارشنبه 24 بهمن 1397 لغایت روز پنجشنبه 2 اسفند 1397 می باشد
 • ویرایش اطلاعات ثبت نام : برای ویرایش اطلاعات از بخش مربوطه که معمولا در منوی سمت راست می باشد اقدام نمایید.
 • توجه ویژه : در طی مراحل ثبت نام از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بیش از یک صفحه مرورگر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید.
 • توجه ویژه : در صورتی که در مراحل ثبت نام در سیستم به مشکلی برخورد کردید، پنجره های مرورگر را بسته و از ابتدا مراحل ثبت نام را آغاز نمایید.
 • توجه ویژه : ثبت نام شما زمانی تکمیل گردیده که در مراحل ثبت نام از سیستم شماره پرونده 7 رقمی  و کد پیگیری ثبت نام 16 رقمی دریافت نمایید.
 • توجه ویژه : در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند ثبت نام می توانید با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس بگیرید
 • توجه ویژه : داوطلبانیکه درخصوص اطلاعات سوابق تحصیلی با مشکل مواجه شوند(عدم مشاهده سوابق تحصیلی و یا مغایرت در اطلاعات سوابق تحصیلی) لازم است به سایت آموزش و پرورش مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن های همین صفحه تماس بگیرند.

نکته های مربوط به سریال های ثبت نام و انتخاب علاقمندی ها

 • توجه ویژه : داوطلبان بایستی انواع سریال های اعتباری (سریال ثبت نام 12 رقمی به مبلغ 275/000 ریال و سریال علاقه مندی 10 رقمی به مبلغ 138/000 ریال) لازم برای ثبت نام آزمون سراسری سال 1398 را قبلا از طریق سایت سنجش خریداری نمایند.
 • توجه ویژه : آندسته از داوطلبانی که علاقمند به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی ، غیر دولتی و غیرانتفاعی می باشند می توانند قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، سریال علاقمندی به مبلغ 138/000 (یکصد و سی و هشت هزار) ریال را خریداری کرده و اطلاعات آنرا در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد نمایید .
 • توجه ویژه : داوطلبان که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی (ریاضی ، تجربی و انسانی) علاقمند به شرکت در گروه آزمایشی هنر نیز می باشند لازم است قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، سریال ثبت نام به مبلغ 275/000 (دویست و هفتاد و پنج هزار) ریال را خریداری کرده و اطلاعات آنرا در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد نمایید.
 • توجه ویژه : داوطلبان که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی (ریاضی ، تجربی و انسانی) علاقمند به شرکت در گروه آزمایشی زبان های خارجی نیز می باشند لازم است قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، سریال ثبت نام به مبلغ 275/000 (دویست و هفتاد و پنج هزار) ریال را خریداری کرده و اطلاعات آنرا در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد نمایید.
 • توجه ویژه : شما می توانید پس از پایان مراحل ثبت نام و از طریق ویرایش اطلاعات، جهت ثبت علاقمندی ها اقدام کنید.

داوطلبان نظام جدید و نظام قدیم می توانند برای ثبت نام کنکور سراسری 98 با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند، کارشناسان ثبت نام را برای شما انجام می دهند.

 

جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد

بهترین منابع کمک آموزشی کنکور هنرستان 99

در این مقاله از بهترین منابع کمک آموزشی کنکور هنرستان 99 مطلع می شوید. منابع …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *