تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / کنکور و انتخاب رشته / اخبار انتخاب رشته و کنکور سراسری / نحوه درخواست رفع محرومیت از کنکور 98
نتیجه اعتراض داوطلبان دکتری به سازمان سنجش

نحوه درخواست رفع محرومیت از کنکور 98

جهت مشاوره در زمینه نحوه درخواست رفع محرومیت از کنکور 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه درخواست رفع محرومیت از کنکور 98

اگر به دلیل انصراف از دانشگاه روزانه و یا سایر دلایل، از شرکت در کنکور محروم شده اید راهکارهایی برای رفع محرومیت از کنکور 98 وجود دارد، که یکی از آن ها ارائه درخواست رفع محرومیت از کنکور است، اگر تمایل به اطلاع از سایر راهکارهای رفع محرومیت شرکت در کنکور سراسری را دارید، می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید. برای اطلاع از شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان شبانه و شرایط کنکور مجدد برای دانشجویان روزانه لینک های آبی را انتخاب کنید.

درخواست رفع محرومیت از کنکور

مهلت انصراف از دانشگاه روزانه و شرکت مجدد در کنکور سراسری 98 تا 97/11/30 است. اگر دانشجوی دانشگاه روزانه هستید و قصد دارید مجددا در کنکور شرکت کنید و در دانشگاه دولتی روزانه تحصیل کنید و جریمه ای هم پرداخت نکنید لازم است ، برای اخذ مجوز تحصیل مجدد رایگان ، دادخواست خود را به دیوان عدالت کشوری اعلام کنید ، برای اطلاع از نحوه نوشتن و اعلام دادخواست به دیوان عدالت کشوری و کسب مجوز شرکت مجدد در کنکور سراسری و تحصیل مجدد در دانشگاه روزانه، از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071614 تماس بگیرید.

نحوه درخواست مجوز شرکت در کنکور 98

اگر از طریق کنکور در دانشگاه روزانه قبول شده اید ، از شرکت در کنکور سال بعد و انتخاب کدرشته محل های روزانه محروم خواهید بود. اما می توانید درخواست رفع محرومیت کنکور سال بعد را تهیه نمایید.

نحوه درخواست بررسی اولویت های بعدی

اگر بعد از دریافت کارنامه نهایی ، در کد رشته محل های پایین تر قبول شده اید ، می توانید با انتخاب گزینه درخواست بررسی اولویت بعدی در صورت تایید سازمان سنجش در آن کد رشته محل ثبت نام نمایید. لازم به ذکر است که برای ارسال این درخواست فقط یک بار مجاز خواهید بود و بعد از ارسال درخواست امکان ویرایش و حذف ندارید.

نحوه درخواست تغییر دوره روزانه / شبانه

امکان اعلام درخواست تغییر دوره روزانه به شبانه برای داوطلبان امکان پذیر است ،متقاضیان می توانند برای مشاوره درخواست تغییر دوره به سازمان سنجش با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند.

شرایط درخواست به حد نصاب نرسیدن محل قبولی

اگر از طریق کنکور در دانشگاه روزانه قبول شوید ولی دانشگاه مقصد شما برای پذیرش رشته محل مورد قبولی شما، به حد نصاب نرسد ، می توانید به سازمان سنجش درخواست دهید که اولویت های بعدی شما را بررسی کند و لغو محرومیت از شرکت در کنکور سال بعد و انتخاب رشته محل های روزانه کنکور را برای شما انجام دهد.

اگر به دلیل انصراف از دانشگاه روزانه و یا سایر دلایل، از شرکت در کنکور محروم شده اید راهکارهایی برای رفع محرومیت از کنکور 98 وجود دارد، که یکی از آن ها ارائه درخواست رفع محرومیت از کنکور است، اگر تمایل به اطلاع از سایر راهکارهای رفع محرومیت شرکت در کنکور سراسری  دارید، می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه نحوه درخواست رفع محرومیت از کنکور 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سهمیه ایثارگران

انواع سهمیه ایثارگران در کنکور سراسری | سهمیه رزمندگان در کنکور سراسری 99 – 1400

انواع سهمیه ایثارگران و رزمندگان در کنکور سراسری، توسط جامعه ایثارگری در آزمونهای ورودی دانشگاه‌ها …

5 دیدگاه

  1. Avatar

    سلام اگه کد۳جلوی روزانه نوشته باشه یعنی شمادرسهمیه دیگری به جزسهمیه خودتان قبول شدیدیعنی چی؟من که سهمیه ندارم فقط منطقه۲هستش نمیتونم دیگه کنکورشرکت کنم؟

  2. Avatar

    ببحشیدیه سوال دیگه احتمال مواققت کردن سازمان سنجش به درخواست لغومحرومیت چقدره؟هنوزجوابش نیومده پس کی میخوادبیاد؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =