تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

نحوه انصراف از پیام نور و ثبت نام در دانشگاه جدید

نحوه انتخاب واحد پیام نور 98

جهت مشاوره در زمینه نحوه انتخاب واحد پیام نور 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

این مقاله راهنمای نحوه انتخاب واحد پیام نور می باشد، اکنون زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۷-۹۸ ترم پاییز / مهر ماه می باشد. برای اطلاع از زمان ثبت نام و انتخاب واحد پیام نورکلیک نمایید. برای اطلاع از تمدید مهلت انتخاب واحد با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس بگیرید. زمانبندی انتخاب واحد دانشگاه پیام نور به گونه ای است که تمامی دانشجویان هم زمان به سایت گلستان مراجعه نمی نمایند و زمان معین برای انتخاب واحد هر گروه از دانشجویان در پایین صفحه پنل دانشجو اعلام می شود. برای انجام انتخاب واحد مطابق آموزش ذیل اقدام نمایید، و یا از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 با کارشناسان تماس حاصل فرمایید تا ثبت نام و انتخاب واحد را برای شما انجام دهند. برای اطلاع از سقف انتخاب واحد دانشگاه پیام نور 98 کلیک نمایید.

ثبت نام و نحوه انتخاب واحد پیام نور 98

نحوه ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه پیام نور به شرح ذیل می باشد:

مراجعه به سیستم گلستان- انتخاب ثبت نام – عمليات ثبت نام – ثبت نام اصلی

نکات مهم در انجام انتخاب واحد دانشگاه پیام نور 98-98

1- برای انجام انتخاب واحد پرداخت شهریه ثابت برای تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور الزامی میبا شد درصورت عدم پرداخت شهریه در پایین صفحه پنل شخصی کاربر ، مبلغ بدهی نمایش داده خواهد شد.

2- انجام انتخاب واحد دانشگاه پیام نور برمبنای معدل آخرین ترم انجام می شود، اگر معدل آخرین ترم گذرانده مشخص نشده معدل ترم قبل را معیار قرار دهید.

3- اگر بیشتر از حد مجاز انتخاب واحد نموده اید و یا در انتخاب واحد پیش نیاز را رعایت نکرده اید در زمان حذف و اضافه دروس مذکور را حذف نمایید، البته معمولا سیستم گلستان به گونه ای عمل می کند که اگر پیش نیاز درس مربوط را نگذارنده باشید و یا بیشتر از حد مجاز انتخاب واحد نمایید اعلام خطا می نماید.

4- اگر درس پیشنیاز را یک بار مردود شده باشید ، می توانید آن درس را با درس بعدی یعنی پس نیاز، همزمان انتخاب نماید. اگر درس پیش نیاز را مردود شوید درس پس نیاز را قبول شوید ، درس پس نیاز مورد تایید خواهد بود و حذف نمی شود اما باید بلافاصله در نیمسال بعدی درس پیش نیازی که قبول نشده اید انتخاب کرده و نمره قبولی کسب نمایید.

5-اگر دانشجوی ترم آخر می با شید و درسی از دروس باقی مانده شما ارائه نشده است، باید در زمان انتخاب واحد، به کارشناس رشته مراجعه نموده و تقاضای خود برای ارائه دروس باقیمانده را اعمال نمایند، تا در زمان حذف و اضافه نسبت به ارائه آنها اقدام نمایند.

6- برای اطلاع از تاریخ برگزاری هر امتحان ، در زمان انتخاب واحد دانشگاه پیام نور نشانه گر موس را روی سطر درس مورد نظر نگه دارید ، کادری باز میشود و زمان را ملاحظه خواهید نمود.

7- به خطاهایی که سیستم گلستان اعلام میکند توجه کنید موس را روس کلمه خطا نگه دارید و دلیل اعلام خطا را ملاحظه کنید.

قبل از ثبت نهایی، دکمه اعمال تغییرات را انتخاب کنید.

8- برای دریافت گزارش ، گزینه گزارش نتیجه ثبت نام ترمیم دانشجو را انتخاب کنید.

9- درصورت وجود هرگونه مشکل و یا ابهام با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس بگیرید، توجه داشته باشید که امکان ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه پیام نور از طریق تماس تلفنی با کارشناشان امکانپذیر می باشد ،بنابراین برای انجام انتخاب واحد پیام نور می توانید، از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071614 با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاوره در زمینه نحوه انتخاب واحد پیام نور 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

نحوه محاسبه نمرات در دانشگاه پیام نور

نحوه محاسبه نمرات دانشگاه پیام نور

نحوه محاسبه نمرات دانشگاه پیام نور 99 – 1400 از طریق این مقاله آموزشی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =