تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

تاثیر سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازان در کنکور

نحوه اعمال سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازان

جهت مشاوره در زمینه نحوه اعمال سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازان

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه اعمال سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازان در این مقاله به اطلاع متقاضیان گرامی می رسد و اطلاعات مفیدی در رابطه با تاثیر سهمیه 5 درصدی ایثارگران و تاثیر سهمیه 25 درصدی ایثارگران، تخفیف و یا تحصیل رایگان با سهمیه ایثارگران و جانبازان، افزایش سهمیه ورود ایثارگران و جانبازان در کنکور 97 – 98 کسب خواهید نمود.

نحوه اعمال سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازان

همانطور که می دانید اطلاعیه ای از سوی سازمان درباره اعمال سهمیه 5 درصد ایثارگران موضوع ماده 90 قانون برنامه 5 ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور، منتشر گردید و مبنی بر ایجاد و اعمال سهمیه ۵ درصد برای جانبازان با جانبازی کمتر از ۲۵ درصد، همسر و فرزندان آنان و همچنین همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل ۶ ماه مدت حضور داوطلبانه در جبهه در کنکور سراسری، داوطلبان واجد شرایط می توانند با استفاده از این سهمیه علاقمندی خود را اعلام نمایند.برای مشاهده تاثیر و شرایط استفاده از سهمیه ایثارگران و جانبازان روی لینک های سبز رنگ زیر کلیک کنید:

نحوه اعمال سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازان تاثیر سهمیه 5 درصدی ایثارگران و جانبازان زیر 25 درصدی کنکور 98

نحوه اعمال سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازاندریافت کد 12رقمی ایثارگری سپاه و ارتش در ثبت نام کنکور 98

نحوه اعمال سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازان شرایط استفاده مجدد از سهمیه ایثارگران در کنکور 98 

لازم به ذکر است که مجلس شورای اسلامی با افزایش سهمیه ورود ایثارگران در کنکور و دانشگاه ه ها از  ۲۵ درصد به ۳۰ درصد موافقت نموده است و ورود با 5 درصد سهمیه اختصاصی برای همسران و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و همسران و فرزندان رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه به 30 درصد افزایش یافت و اگر سهمیه 25 درصد ایثارگران تکمیل نشود و 5 درصد سهمیه اختصاصی همسران و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و همسران و فرزندان رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه برای متقاضیان دارای شرایط مکفی نباشد، دولت مانده ظرفیت خالی 25 درصد ایثارگران را مازاد بر 5 درصد مذکور به همسران و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و همسران و فرزندان رزمندگان دارای حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه را که دارای شرایط می باشند، اختصاص می دهد.

کلیات مصوبه سهمیه ایثارگران به تصویب رسیده است و جزئیات در حال بررسی در کمیسیون می باشد و برای تعیین تکلیف نهایی باید جمع بندی نهایی اعلام گردد، متقاضیان می توانند برای اطلاع از نتایج بررسی، تایید نهایی اصلاحیه و صحن علنی مجلس و مشاوره در رابطه با شرایط استفاده از سهمیه ایثارگران و جانبازان از طریق شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس حاصل فرمایند. این یعنی احتمال تایید و یا تغییر در این مصوبه وجود خواهد داشت. وجود تمام تغییرات احتمالی بستگی به تایید نهایی اصلاحیه و صحن علنی مجلس دارد.

متقاضیان گرامی می توانند جهت اطلاع از شرایط استفاده از سهمیه 5 و 25 درصدی ایثارگران و جانبازان ، اطلاع از میزان تخفیف تحصیل در دانشگاه ها و دریافت کد پیگیری 12 رقمی ، از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس حاصل فرمایند.

نحوه اعمال سهمیه 25 درصدی و تخفیف و تحصیل رایگان در دانشگاه ها

امکان تحصیل با تخفیف و یا رایگان برای ایثارگران، در دانشگاه هایی که شهریه اخذ می نمایند،برای داوطلبانی که از سهمیه 5 درصدی ایثارگران و سهمیه ایثارگران 25% استفاده می نمایند، بنابر مصوبات و کسب شرایط لازم  از 30 تا 100 درصد تخفیف در دانشگاه های شبانه، آزاد، پیام نور و غیرانتفاعی و پردیس های خودگردان بهره مند خواهند شد.

توجه داشته باشید که پیرو اعلام سازمان سنجش همسران و فرزندان جانبازان زیر 25% و یا رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه باید  با استفاده از کد پیگیری  12 رقمی آمادگی خود را برای برخورداری از این سهمیه اعلام نمایند. برای دریافت کد 12 رقمی و مشاوره در زمینه نحوه اعمال سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازان از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور ، با شماره ده رقمی 9099071614 تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاوره در زمینه نحوه اعمال سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازان

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

تغییرات مهم دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

تغییرات مهم دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

تغییرات مهم دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99 همزمان با آغاز فرآیند ثبت نام کنکور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − ده =