تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 sanjesh.org

نحوه اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه نحوه اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این مقاله راهنمای نحوه اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98-99 است. بعد از اعلام نتایج ،سازمان سنجش فرصت ثبت اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد را به داوطلبان می دهد. بنابراین متقاضیان میتوانند با اطلاع از نحوه اعتراض به نتایج کنکور ارشد ۹۸ که در این صفحه آموزش داده شده است، اقدام نمایند.

راهنمای نحوه اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98-99

متقاضیانی که قصد اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98 را دارند حتما این مقاله را به دقت مطالعه نمایند و در صورت نیاز به کسب راهنمایی بیشتر با شماره تلفن های مندرج در این صفحه تماس حاصل فرمایند. 

داوطلبانی که با توجه به کارنامه نتایج کنکور ارشد ۹۸ ، مجاز به انتخاب رشته ارشد شده اند، با توجه به دستورالعمل های مندرج در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 نسبت به انتخاب کدرشته محل های تحصیلی و تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام می کنند. 

نتایج کنکور کارشناسی ارشد در سایت سنجش و سامانه آزمون کارشناسی ارشد 98 اعلام می شود. داوطلبان با ورود به سیستم کارنامه نتایج نهایی خود را مشاهده میکنند. ثبت درخواست اعتراض به نتایج کنکور ارشد نیز در نشانی sanjesh.org انجام می شود. 

زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 98 – 99

هرسال به طور معمول زمان اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد در شهریور ماه است. 

نحوه اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد

نحوه اعتراض به نتایج کنکور ارشد ۹۸

نحوه اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98 ، به صورت اینترنتی در سایت سنجش انجام می شود. بعد از مشاهده کارنامه نتایج اولیه آزمون داوطلبانی که درخصوص مندرجات کارنامه به استثنای معدل کاردانی و کارشناسی ، نام رشته تحصیلی و یا نام محل مدرک کارشناسی ، اعتراض دارند می توانند در مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت اعتراض اقدام کنند.

نحوه پاسخگویی به اعتراضات صرفا از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش است. بنابراین از ارسال نامه پستی و یا مراجعه به سازمان خودداری کنید. زیرا مسئولین به هیچ وجه پاسخگو نیستند. در صورت نیاز به تماس تلفنی از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با کارشناسان تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه نحوه اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سنجش

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 – 1400

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 – 1400 برای رشته ها و دانشگاه های مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + ده =