خانه / دانشگاه ها / نتایج مرحله نهایی المپیاد علمی دانشجویی 98
نتایج مرحله نهایی المپیاد علمی دانشجویی 98

نتایج مرحله نهایی المپیاد علمی دانشجویی 98

جهت مشاوره در زمینه نتایج مرحله نهایی المپیاد علمی دانشجویی 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از زمان اعلام نتایج مرحله نهایی المپیاد علمی دانشجویی سال 98 مطلع می شوید. داوطلبانی که در آزمون حضور داشته اند برای دریافت نتایج مرحله نهایی المپیاد دانشجویی اقدام نمایند. انتخاب شدگان المپیاد متمرکز و نیمه متمرکز باید در مرحله نهایی بیست و چهارمین المپیاد عملی شرکت نموده اند. محل برگزاری آزمون المپیاد سال 98 در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور انجام شد.

فرآیند آزمون المپیاد دانشجویی از ابتدا تاکنون به این ترتیب بوده است که در مرحله اول دانشجویان ممتاز سال آخر یا در شرف فارغ التحصیلی از تمامی دانشگاه ها، از جمله دانشگاه های تهران و کرج غیر از دانشگاه آزاد اسلامی، به تشخیص مقامات مسئول دانشگاه از جمله مسئول استعدادهای درخشان و معاون آموزشی، به نمایندگی از سازمان سنجش معرفی شده تا بتوانند در رقابت المپیاد دانشجویی شرکت نمایند. شرکت کنندگان در مهلت اعلام شده برای اعلام نتایج با مراجعه به سایت اعلام نتایج المپیاد دانشجویی برای دریافت نتایج اقدام نمایند.

دریافت نتایج مرحله نهایی المپیاد علمی دانشجویی 98

داوطلبانی که در زمان برگزاری مرحله نهایی المپیاد علمی دانشجویی 98 حضور داشته اند. برای دریافت نتایج در زمان اعلام نتایج بیست و چهارمین دوره المپیاد دانشجویی کشور که در روزهای پنجشنبه و جمعه 98/05/03 و 98/05/04 برگزار شد، اقدام نمایند.

اعلام نتایج مرحله نهایی المپیاد علمی دانشجویی به صورت اینترنتی و از طریق سایت المپیاد به نشانی Olympiad.sanjesh.org انجام می شود. برای دریافت نتایج مرحله نهایی المپیاد می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

دفتر آزمون معاونت آموزشی دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد، حدود 527 نفر شرکت کننده در جلسه آزمون منطقه یک به رقابت پرداختند. در مرحله متمرکز کشوری حدود 1000 نفر رقابت کرده و از این میان ، هر سال در هر رشته 15 نفر برگزیده و بدون آزمون در رشته های مرتبط ادامه تحصیل می دهند.

دفتر آزمون معاونت دانشگاه تربیت مدرس ، آزمون المپیاد دانشجویی غیرمتمرکز در دانشگاه های منطفه یک را از حدود 13 دانشگاه در تهران و کرج به عنوان منطقه 1 اعلام کرد. المپیاد کشوری در 20 رشته تخصصی شامل 6 رشته علوم انسانی نظیر الهیات و معارف اسلامی، 6 رشته علوم پایه شامل رشته های آمار، فیزیک، شیمی، شیمی، صنایع، عمران، کامپیوتر، مکانیک، علوم زمین، جامعه شناسی، زبان و ادبیات فارسی، علوم تربیتی، حقوق و علوم اقتصادی، زیست شناسی و رشته جدید سلول های بنیادی و مهندسی بافت و 6 رشته علوم مهندسی شامل رشته های مهندسی برق، مواد و متالوژی برگزار شد.

جهت مشاوره در زمینه نتایج مرحله نهایی المپیاد علمی دانشجویی 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

کارت آزمون کاردانی به کارشناسی

دریافت کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1398

دریافت کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1398 ، به صورت اینترنتی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *