تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

نتایج اولیه کنکور سراسری

نتایج اولیه کنکور سراسری 98

جهت مشاوره در زمینه نتایج اولیه کنکور سراسری 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نتایج اولیه کنکور سراسری 98 در دهه دوم مرداد ماه اعلام خواهد شد. داوطلبان گرامی با مطالعه این مقاله آموزشی تصویری که راهنمای مشاهده و دریافت نتایج اولیه کنکور می باشد، میتوانند در زمان اعلام نتایج اولیه احتمالا در هفته اول مرداد98 جهت دریافت کارنامه اولیه اقدام نمایند و یا برای دریافت نتایج اولیه و نهایی خود با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمایند. نتایج قبولی پذیرفته شدگان در رشته ها و دانشگاه های کشور در نیمه دوم شهریور 98 اعلام خواهد شد.

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود ، زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 در مرداد98 خواهد بود. برای اطلاع از “زمان اعلام نتایج اولیه کلیک نمایید. زمان انتخاب رشته در تاریخ نیز در اواسط مرداد خواهد بود. کارنامه اولیه کنکور شامل درصد پاسخ دروس ، رتبه در زیر گروه ، رتبه در سهمیه ، رتبه کشوری است. داوطلبان با مطالعه کامل دفترچه انتخاب رشته می توانند 150 کدرشته و دانشگاه را انتخاب نمایند. جهت انجام بهترین انتخاب رشته نیاز به کسب اطلاعات کامل (در رابطه با انواع رشته ، بازار کار و آینده شغلی هر رشته، شرایط تحصیل در هر دانشگاه آشنایی با قسمت های مختلف کارنامه، نقش سهمیه مناطق و سهمیه شهدا و سهمیه ایثارگران و سهمیه مناطق محروم، بومی گزینی در انتخاب رشته کنکور سراسری 98، اطلاع از پردیس های خودگردان، نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری، استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور98، دفترچه انتخاب رشته و… ) خواهید داشت. توصیه ما به داوطلبان گرامی این است که حتما جهت الویت بندی انتخاب رشته و دانشگاه از راهنمایی و مشاوره کارشناسان حرفه ای که سال ها در این زمینه فعالیت نموده اند و نسبت به شرایط تحصیلی تمامی رشته ها و دانشگاه ها آگاهی کامل دارند، بهره مند شوند و با خیالی آسوده بهترین و آگاهانه ترین انتخاب رشته را داشته باشند.

 

برای ملاحظه اسامی نفرات برتر کنکور 98 کلیک نمایید

 

داوطلبان گرامی می توانند جهت دریافت کارنامه نتایج اولیه و نهایی کنکور سراسری و مشاوره انتخاب رشته کنکور 98 ، از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد ، از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071614 تماس حاصل فرمایند.

نحوه مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری 98

این مقاله راهنمای تصویری مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری سال 98 می باشد. آن دسته از داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته‌ کنکور 98، خواهند شد، می توانند با توجه به دفترچه انتخاب رشته کنکور، اقدام به انتخاب نمایند. دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور از طریق این سایت امکان پذیر می باشد.

نحوه مشاهده نتایج اولیه به شرح ذیل می باشد:

** همانطور که در در تصویر زیر مشاهده می نمایید، برای دریافت نتایج خود می توانید یکی از سه روش زیر را انتخاب نمایید.

داوطلبان گرامی در صورتی که شماره داوطلبی، شماره پرونده و کد رهگیری خود را گم کرده و یا فراموش نموده اند می توانند جهت دریافت موارد مذکور از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 تماس حاصل فرمایید.
اعلام نتایج کنکور 97

** روش اول: در این روش نیاز به شماره داوطلبی خواهید داشت  ؛ پس از ورود اطلاعات مورد نیاز کد امنیتی پایین صفحه را وارد نمایید سپس روی گزینه جستجو کلیک نمایید.

** روش دوم: در این روش نیاز به شماره پرونده و کد رهگیری کنکور خواهید داشت.

** روش سوم: در روش سوم نیاز به شماره پرونده خواهید داشت. توجه داشته باشید که در هر سه روش فوق تکمیل موارد ستاره دار الزامی می باشد و پس از ورود کد امنیتی روی گزینه جستجو کلیک نمایید.

داوطلبان گرامی در صورتی که شماره داوطلبی، شماره پرونده و کد رهگیری خود را گم کرده و یا فراموش نموده اند می توانند جهت دریافت موارد مذکور از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 تماس حاصل فرمایید.

نکات مهم:

** پذيرفته شدگان براي نام نويسي در دانشگاه ها و يا موسسات آموزش عالی محل قبولی می توانند براساس اطلاعيه ای كه همزمان با انتشار اسامی در همین سايت منتشر خواهد شد، اقدام نمایید.
** پذيرفته شدگان براي اطلاع از زمان و مكان نام نويسي در دانشگاه ها و يا موسسات آموزش عالی می توانند با شماره های موجود در این صفحه تماس حاصل فرمایند و یا براساس حرف اول نام خانوادگي به دانشگاه ها و موسسات آموزشی محل قبولی مراجعه نمایند.

** كليه داوطلبان مي بايست پس از مطالعه دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي  كد رشته هاي  تحصيلي مورد علاقه خود را مشخص نمایند و به ترتيب اولويت های مورد نظر، در فرم انتخاب رشته اينترنتي خود درج نمايند.

جهت مشاوره در زمینه نتایج اولیه کنکور سراسری 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد

شرایط رفع ممنوعیت کنکور سراسری 99

در این مقاله از شرایط رفع ممنوعیت کنکور سراسری 99 مطلع می شوید. رئیس سازمان سنجش آموزش …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =