خانه / کنکور و انتخاب رشته / اخبار انتخاب رشته و کنکور سراسری / میزان تاثیر سهمیه بهزیستی در کنکور 98
میزان تاثیر سهمیه بهزیستی در کنکور 98

میزان تاثیر سهمیه بهزیستی در کنکور 98

جهت مشاوره در زمینه میزان تاثیر سهمیه بهزیستی در کنکور 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

میزان تاثیر سهمیه بهزیستی در کنکور 98 چقدر است؟ یکی از سهمیه ها در کنکور 98 سهمیه بهزیستی است. اگر با سهمیه های کنکور 98 آشنایی ندارید این صفحه را مطالعه کرده و با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

میزان تاثیر سهمیه بهزیستی در کنکور سال 98 

سهمیه بهزیستی از سهمیه های تاثیرگذار در کنکور 98 است. افرادی که دچار معلولیت می باشند، با توجه به تایید بهزیستی و طی مراحل درخواست و تایید ، از سهمیه  بهزیستی در کنکور استفاده نمایند. توجه داشته باشید که حتما در هنگام انتخاب رشته ، نوع سهمیه خود را که با عنوان سهمیه بهزیستی درج شده است ، علامت بزنید. داوطلبانی که سهمیه بهزیستی را در زمان انتخاب رشته درج نکرده باشند، در کنکور سهمیه آنها لحاظ نخواهد شد. یعنی سهمیه بهزیستی در کنکور اعمال نمی شود و تاثیر مثبت آن را در نتایج نهایی کنکور 98 مشاهده نخواهید کرد.

میزان تاثیر سهمیه بهزیستی در کنکور

سهمیه های مختلفی در کنکور ، تحت عنوان سهمیه های موثر وجود دارد. هر سال به تعداد این سهمیه ها اضافه می شود، امکان اضافه شدن سهمیه های جدید و یا تغییر میزان تاثیر سهمیه های کنکور ، تا زمان برگزاری کنکور و انتخاب رشته وجود دارد. به طور مثال سال گذشته در تابستان، سهمیه زلزله زدگان اضافه شد. امسال نیز با توجه به خسارات ناشی از بروز سیل در شهرهای مختلف کشور ، سهمیه سیل زدگان برای داوطلبان کنکور کارشناسی و کنکور کارشناسی ارشد اضافه شد و قطعیت آن اعلام شد. بنابراین برای اطلاع از میزان تاثیری سهمیه بهزیستی در کنکور 98 می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

انواع مختلفی از سهمیه ها در کنکور سراسری وجود دارد. از تاثیر سهمیه ها در کنکور 98 غافل نشوید. سهمیه ها و میزان تاثیر آن در قبولی کنکور با تصویب سهیمه های مختلف در حال تغییر است. مانند، افزایش سهمیه ایثارگران در کنکور 98حذف سهمیه برخی از ایثارگراندر کنکور سراسری , تاثیر سهمیه جانبازی در کنکور , سهمیه ایثارگران 5% و 25%, سهمیه فرزندان ایثارگران , شرایط استفاده از سهمیه ایثارگران در کنکور سراسری ، سهمیه کارمندی، سهیمه آموزگاران ، خانواده شهدا ، سهمیه مناطق ، سهمیه بهیاران و … که هر یک دارای شرایطی برای دریافت نامه رسمی تاییدیه سهمیه می باشند. برای اطلاع از انواع سهمیه های کنکور و نحوه پیگیری برای دریافت تاییدیه از ارگان های مربوط از جمله ، بهزیستی با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.کارشناسان راهنمای شما درمورد شرایط لازم برای مشمول بودن هر سهمیه، نحوه دریافت سهمیه و میزان تاثیر سهمیه ها در کنکور 98 خواهند بود.

Rate this post

جهت مشاوره در زمینه میزان تاثیر سهمیه بهزیستی در کنکور 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی نظام جدید خرداد

مهلت ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور 98-99

در این صفحه از مهلت ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 98 و …

2 دیدگاه

  1. Avatar

    چه وضع مملکته این؟!سهمیه ی بهزیستی دیگه چه صیغه ایه؟!!!!پس آدمای عادی که هیچ سهمیه ای ندارن باید چه خاکی تو سرشون بریزن؟!سهمیه جانباز و ایثارگر و هییت علمی و زلزله و سیل و … کم بود اینم اضافه شد؟!این که نشد آزمون که!همش هی سهمیه سهمیه…بفرمایید در این مملکتو گل بگیرید خیال خودتونو راحت کنید!!!همینجوری با این سهمیه هاتون هرچی بیسواد بی مغز رو دکتر کردید که وضع الانمون اینه!!!خدا از باعث و بیانیش نگذره نماینده های مجلس که خودشون جاشون گرم و نرمه اصلا عین خیالشون نیس که یه دانش آموز بدبخت منطقه محروم با نداشتن معلم و کلاس خصوصی و امکانات چجوری قراره درس بخونه و با این همه سهمیه یه رشته ی درست درمون قبول بشه فقط هی تصویب میکنن واسه خودشون بی مغزا!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *