تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

مهلت اعتراض به نتایج کنکور سراسری

مهلت اعتراض به نتایج کنکور سراسری 98 آغاز شد

جهت مشاوره در زمینه مهلت اعتراض به نتایج کنکور سراسری 98 آغاز شد

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سازمان سنجش مهلت اعتراض به نتایج کنکور سراسری 98 را اعلام کرد. در این مقاله از مهلت اعتراض به نتایج کنکور سراسری مطلع می شوید. 

مهلت اعتراض به نتایج کنکور سراسری 98 

با توجه به اعلام نتایج کنکور سراسری 98، سازمان سنجش مهلت اعتراض به نتایج کنکور سراسری 98 را تا روز دوشنبه تاریخ 98/05/28 اعلام کرد. داوطلبان کنکور تا 28 مرداد ماه 98 مهلت دارند، نسبت به ارسال درخواست اعتراض به نتایج کنکور اقدام کنند.

داوطلبان می توانند برای ثبت و ارسال اعتراض به کنکور 98 در زمان اعلام شده ، به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که امکان ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری 98 از طریق تماس تلفنی فراهم میباشد. داوطلبان می توانند از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با کارشناسان سامانه صدای مشاور تماس بگیرند. کارشناسان اعتراض داوطلبان به نتایج کنکور سراسری سال 98 را در سیستم سازمان سنجش ثبت خواهند کرد. بعد از ثبت اعتراض کد رهگیری را از کارشناسان مربوطه دریافت کرده و تا زمان اعلام نتایج ، نزد خود نگه داری نمایید.

مهلت اعتراض به نتایج کنکور سراسری

اعتراض به نتایج کنکور سراسری 98

با توجه به آمار و ارقام بدست آمده، شاهد تراز به شدت پایین داوطلبان کنکور نظام قدیم نسبت به نظام جدید هستیم. برای مشاهده خبر “تراز پایین نظام قدیم نسبت به نظام جدید در کنکور 98” کلیک کنید.

با توجه به سختی سوالات کنکور 98 نظام قدیم، داوطلبان کنکور نظام قدیم نسبت به سختی سوالات و نابرابری طراحی سوالات کنکور نظام قدیم و نظام جدید معترض می باشند. در اعتراض به نتایج کنکور سراسری 98 کمپین های متعدد اعتراضی نیز تشکیل شده است. برای مشاهده خبر “اعتراض به سختی سوالات کنکور 98 نظام قدیم کلیک کنید.

یکی از مهمترین عناوین اعتراض داوطلبان کنکور برای اعتراض به نتایج کنکور سراسری 98 اعتراض به همترازی کنکور است. اعتراض به همترازی کنکور نظام قدیم و نظام جدید 98 از جمله اعتراضات مورد توجه برای سازمان سنجش می باشد. برای مشاهده اخبار مربوط به  اعتراض به همترازی کنکور نظام قدیم و نظام جدید 98 کلیک کنید.

جهت مشاوره در زمینه مهلت اعتراض به نتایج کنکور سراسری 98 آغاز شد

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

انتخاب رشته دستیار فوق تخصصی وزارت بهداشت

انتخاب رشته آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی وزارت بهداشت

انتخاب رشته آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی وزارت بهداشت آغاز شد. با توجه به انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهارده =