تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

منابع آزمون نمونه دولتی 97-98

جهت مشاوره در زمینه منابع آزمون نمونه دولتی 97-98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

منابع نمونه دولتی 97-98 نقطه کلیدی آزمون است که دانش‌آموزان باید به آن توجه ویژه داشته باشند. همه ساله تعداد زیادی از دانش‌آموزان در سراسر کشور برای ورود به مدارس نمونه دولتی در آزمون‌های این مدارس در دو مقطع ششم و نهم شرکت می‌کنند و با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. دانش‌آموزان برای ورود به این مدارس و دست یافتن به شانس استفاده از آموزش با کیفیت بالا و استفاده از فضای این مدارس، باید با آمادگی کامل در آزمون نمونه دولتی 97-98 شرکت کنند. آمادگی برای آزمون نمونه دولتی علاوه بر تلاش، نیازمند برنامه‌ریزی و شناخت صحیح منابع است. در این مقاله ما علاوه بر معرفی کلی منابع آزمون نمونه دولتی 97-98، نکات کلیدی برای موفقیت در آزمون نمونه دولتی را طرح کرده‌ایم که خواندن آن برای والدین و دانش‌آموزان مفید فایده است.

برای اطلاع از بهترین منابع آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی و نهم به دهم می توانید با مشاوران تحصیلی ما از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

 

منابع آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 97-98

همانطور که مطلع هستید سوالات آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 از کتاب‌های درسی پایه ششم ابتدایی دانش‌آموزان طرح می‌شود. منابع نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 شامل درس‌های آموزش قرآن و هدیه‌های آسمانی، مهارت‌های خواندن و نوشتن (فارسی)، مطالعات اجتماعی، علوم تجربی و ریاضی می‌شود. هر کدام از این درس‌ها ضریب تاثیرهای متفاوتی در آزمون نمونه دولتی 97-98 دارند که در مطلب منابع نمونه دولتی ششم به هفتم به تفصیل آورده شده است و والدین و دانش‌آموزان برای اطلاع از آن می‌توانند مطلب مربوطه را در همین سایت مطالعه کنند.

منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

با توجه به آنچه در مورد منابع آزمون نمونه دولتی 97-98 به داوطلبان شرکت در این آزمون‌ها اطلاع‌رسانی شده است، سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 از کتاب‌های درسی پایه نهم دانش‌آموزان طرح می‌شود. سوالات آزمون نمونه دولتی پایه نهم به دهم 97-98 از درس‌های پیام‌های آسمانی، فارسی، عربی، علوم اجتماعی (جغرافیا، تاریخ و مدنی)، زبان انگلیسی، علوم تجربی و ریاضیات طرح می‌شود. این درس‌های مختلف ضریب تاثیرهای متفاوتی در آزمون نمونه دولتی 97-98 دارند که شرح آن‌ها در مطلب مربوط به منابع آزمونه نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 همین سایت آورده شده است و داوطلبان می‌توانند برای اطلاع دقیق در مورد ضریب تاثیر هر درس به این مطلب مراجعه کنند. لازم به ذکر است که دانش‌آموزان بهتر است برنامه مطالعاتی خود را بر مبنای ضریب درس‌های مختلف تنظیم کنند چرا که این نوع برنامه‌ریزی احتمال موفقیت دانش‌آموزان را در آزمون نمونه دولتی بالا می‌برد.

نکات کلی آمادگی برای آزمون نمونه دولتی 97-98

موفقیت در همه‌ی آزمون‌های تحصیلی نیازمند آمادگی برای آن آزمون خاص است و آزمون نمونه دولتی 97-98 نیز جدای از دیگر آزمون‌ها نیست. برای اینکه دانش‌آموزان با آمادگی کامل در جلسه آزمون نمونه دولتی حاضر شوند و بتوانند عملکرد موفقیت‌آمیزی در این آزمون‌ها داشته باشند، بایستی پیش از آزمون دروه آمادگی برای آزمون را طی کرده باشند. تلاش و پایبندی به برنامه درسی هر چند برای آماده شدن دانش‌آموزان برای آزمون نمونه دولتی لازم است اما کافی نیست. مورد مهم دیگری که موفقیت دانش‌آموزان را در آزمون‌های نمونه دولتی تضمین می‌کند، خواندن منابع صحیح که از آن‌ها طرح سوال می‌شود و نوع برنامه‌ریزی برای درس خواندن است. منابع آزمون نمونه دولتی 97-98 کتب درسی دانش‌آموزان است. در ادامه مواد درسی برای آزمون هر پایه به تفکیک آورده می‌شود. دانش‌آموزان برای اینکه بتوانند به سوالات آزمون نمونه دولتی پاسخ گویند بایستی بر محتوای کتاب‌های درسی خود مسلط باشند، این تسلط بر محتوای کتاب‌های درسی بیش از هر چیز نیازمند انتخاب کتاب‌های کمک درسی مناسب است که محتوای کتب درسی را به خوبی برای دانش‌آموزان تشریح کرده باشد. دیگر مورد مهم که به آن اشاره کردیم و لازم است والدین و دانش‌آموزان به آن توجه ویژه داشته باشند، برنامه‌ریزی صحیح برای مطالعه مواد درسی ذکر شده است. نباید این نکته را فراموش کرد که مشاوران تحصیلی که به طور تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کنند، می‌توانند در معرفی منابع مناسب و نوشتن یک برنامه مطالعاتی مطلوب برای دانش‌آموزان به آنان کمک کنند که آزمون نمونه دولتی خود را با موفقیت پشت سر بگذارند. مشاوره تحصیلی خوب می‌تواند به شما منابع مناسب و برنامه‌ریزی صحیحی ارائه دهد که موفقیت در آزمون را تضمین کند. مادامی که تلاش و مطالعه بدون مشورت با افراد مطلع باشد، قرار گرفتن در مسیر درست موفقیت میسر نمی‌شود و بدون شک با اتلاف انرژی و خستگی همراه خواهد بود.

برای اطلاع از بهترین منابع آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی و نهم به دهم می توانید با مشاوران تحصیلی ما از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه منابع آزمون نمونه دولتی 97-98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان نهم به دهم

تعداد سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 – 1400 برای آزمون نمونه دولتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 15 =