منابع آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

جهت مشاوره در زمینه منابع آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانستن در مورد منابع آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 97-98 که سوالات این آزمون از آن طرح می‌شود، از آن جهت برای والدین مهم است که راه را برای ورود دانش‌آموزان به مدارس نمونه دولتی هموار می‌کند. امروزه ورود دانش‌آموزان به یک مدرسه خوب به یکی از اولویت‌های زندگی والدین و از نکات مهم تربیتی آنان تبدیل شده است. موفقیت دانش‌آموزان در آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 97-98 بیش از هر چیز وابسته به شناخت صحیح منابع این آزمون و اطلاع داشتن از نحوه سوالات آزمون نمونه دولتی و ضرایب درس‌های مختلف در این آزمون است. در این مقاله در مورد منابع آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم 97-98 برای والدین و دانش‌آموزان مفصل توضیح داده می‌شود.

منابع آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

در مورد منابع آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه ششم ابتدایی به هفتم 97-98 باید به دانش‌آموزان گفت که سوالات این آزمون از محتوای کتاب‌های درسی پایه ششم ابتدایی آنان طرح می‌شود. کتاب‌های درسی پایه ششم اصلی‌ترین منابع آزمون نمونه دولتی 97-98 برای ورود به پایه هفتم هستند. اما لازم است به این نکته توجه کنیم که مطالب مورد بحث در کتاب‌های درسی همیشه برای دانش‌آموزان به طور کامل مفهوم نیست پس دانش‌آموزان برای درک کامل محتوای کتاب‌های درسی نیازمند این هستند که نحوه بیان جدیدی برای‌شان مطالب را توضیح دهد. این نحوه بیان جدید می‌تواند به شیوه‌های مختلفی مانند کلاس خصوصی، کتاب‌های کمک درسی و غیره برای آنان قابل دست‌یابی باشد. با در نظر گرفتن وقت و هزینه، به نظر می‌رسد که کتاب‌های کمک آموزشی برای دانش‌آموزان مناسب‌تر از دیگر موارد است. پس دانش‌آموزان برای تسلط به محتوای آموزشی کتاب‌های درسی خود در پایه ششم ابتدایی نیازمند کتاب‌های کمک آموزشی‌اند که روند درک و تسلط بر محتوای کتاب‌های درسی را برای آن‌ها تسهیل می‌کنند. کتاب‌های کمک آموزشی که می‌توانند برای دانش‌آموزان متقاضی شرکت در آزمون نمونه دولتی ششم 97-98 مفید باشند، کتاب اندیشمند برای درس ریاضی، انتشارات سبز برای درس علوم و کتاب قلم‌چی و نشر الگو برای درس فارسی است. هم‌چنین والدین که می‌خواهند فرزند خود را برای آزمون نمونه دولتی 97-98 آماده کنند، می‌توانند با کمک مشاوران تحصیلی برنامه‌ریزی صحیحی را برای فرزندان خود تهیه کنند که به آمادگی دانش‌آموزان برای شرکت در آزمون کمک می‌کند و موفقیت آنان در آزمون را برای آنان تضمین می‌کند. برنامه‌ریزی مشاوران خبره تحصیلی این امکان را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند که از زمان‌شان به بهترین نحو استفاده کنند و آنچه برای آزمون‌شان از اهمیت بیش‌تری برخوردار است را مورد مطالعه قرار دهند. مشاوران تحصیلی علاوه بر ارائه برنامه‌های مطالعاتی برای دانش‌آموزان می‌توانند به آنان کمک کنند که کتاب‌های کمک آموزشی مناسبی را برای مطالعه انتخاب کنند.

مواد درسی آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

سوالات آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی از محتوای کتاب‌های آموزشی دانش‌آموزان در پایه ششم طرح می‌شود. این سوالات از درس‌های آموزش قرآن و هدیه‌های آسمانی، مهارت‌های خواندن و نوشتن (فارسی)، مطالعات اجتماعی، علوم تجربی و ریاضی طرح می‌شود. لذا لازم است دانش‌آموزان این درس‌ها را مورد مطالعه دقیق قرار داده و به کمک کتب کمک آموزشی بر محتوای آن‌ها تسلط کامل پیدا کنند. در جدول زیر تعداد سوالات مربوط به هر درس و ضریب آن درس آورده می‌شود. لازم است دانش‌آموزان در مطالعه دروس مختلف به ضریب هر درس دقت و توجه بیش‌تری داشته باشند چرا که در این مساله که بتوانند نمره بهتری در آزمون کسب کنند تاثیر مستقیم دارد. والدین باید توجه کنند که برنامه مطالعاتی دانش‌آموزان برای آمادگی آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 باید بر اساس ضرایب دروس مختلف تنظیم شود تا مفید واقع گردد و موفقیت فرزند آنان را به همراه داشته باشد.

نام درس ضریب تعداد سوال
آموزش قرآن و هدیه های آسمانی 2 10
مهارت خواندن و نوشتن (فارسی) 2 20
مطالعات اجتماعی 1 10
علوم تجربی 2 20
ریاضی 3 20

 

منابع آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 برای اقلیت‌های مذهبی

منابع آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی به هفتم 97-98 برای اقلیت‌های مذهبی داوطلب آزمون مشابه دیگر دانش‌آموزان است و فقط درس قرآن و هدیه‌های آسمانی این داوطلبان متفاوت است. سوالات درس قرآن و هدیه‌های آسمانی از محتوای مشترک به گونه‌ای طراحی می‌شود که همه‌ی دانش‌آموزان اهل تشیع و تسنن می‌توانند به آن پاسخ دهند. دانش‌آموزان اقلیت‌های دینی از جمله مسیحیان، کلیمیان و زرتشتیان به جای پاسخ دادن به سوالات درس قرآن و هدیه‌های آسمانی، به سوالات کتاب هدیه‌های آسمانی پایه ششم ابتدایی ویژه اقلیت‌های دینی پاسخ خواهند داد و می‌توانند در زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97-98 گزینه مربوطه را انتخاب کنند.

جهت مشاوره در زمینه منابع آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید