تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

دسته بندی مرخصی های دوره آموزشی خدمت سربازی سال 98

معافیت از خدمت برای سربازان فراری امکان دارد؟

جهت مشاوره در زمینه معافیت از خدمت برای سربازان فراری امکان دارد؟

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اگر می خواهید بدانید معافیت از خدمت برای سربازان فراری امکان پذیر است یا خیر، این مقاله را به دقت مطالعه کنید. برخی از مشمولان شرایط معافیت از سربازی ندارند و به خدمت سربازی نیز نمی روند، به همین دلیل؛ مشمول غایب محسوب می شوند. برخی از مشمولان نیز از خدمت فرار می کنند. به همین دلیل قصد داریم به این موضوع بپردازیم که آیا سربازان غایب و فراری امکان پذیر است ؟

معافیت از خدمت برای سربازان فراری و غایب سال 98

راه حل هایی برای معافیت از خدمت برای سربازان فراری و غایب سال 98 وجود دارد. قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم. خدمت سربازی برای تمام مردان بالای 18 سال در ایران الزامی است به غیر موارد استثنا که معاف از خدمت می باشند. مشمولین خدمت سربازی که معاف از خدمت نشده اند، تا پیش از ارائه خدمت سربازی، از خدمات دولتی و برخی از خدمات شهروندی محروم می شوند.

اگر جمله سربازان فراری یا غایب هستید و به دنبال راه حل هایی برای معافیت می باشید، این مقاله را به دقت مطالعه کرده و درصورت نیاز به کسب راهنمایی بیشتر، با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

معافیت از خدمت برای سربازان فراری امکان دارد؟

فرق سرباز فراری و سرباز غایب چیست؟

مشمولان خدمت سربازی که به سن مشمولیت می رسند، جهت اعزام به خدمت سربازی اقدام می کنند. اگر فرد نسبت به عزام به خدمت اقدام نکند، سرباز غایب محسوب می شود. اگر در حین خدمت سربازی، از ادامه خدمت منصرف شده یا غایب باشند، در ابتدا سرباز غایب محسوب می شوند. اگر غیبت تداوم داشته باشد، سرباز فراری مجسوب می شوند.

برای اطلاع از مجازات سرباز فراری ها وسرباز غایب ها می توانید از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با کارشناسان نظام وظیفه مرکز مشاوره صدای مشاور تماس بگیرید.

نحوه معافیت از خدمت برای سربازان فراری و غایب در سال 98

یکی از راه های معافیت سربازان فراری یا غایب از خدمت سربازی، پرداخت جریمه غیبت از خدمت سربازی است. می توانند با پرداخت جریمه نقدی از کارت معافیت سربازی استفاده کنند. یک روش دیگر برای معافیت از خدمت برای سربازان فراری و غایب این است که با توجه به قانون ، افرادی که بیش از 50 سال سن دارند، از خدمت سربازی معاف می شوند. خرید خدمت سربازی هم اکنون در حال اجراست. از سال 95 تاکنون خرید خدمت سربازی انجام می شود.

سربازان فراری یا غایب که قصد گرفتن معافیت پپزشکی را دارند، اگر مطابق قانون یکی از دلایل موجه پزشکی را دارا باشد، از خدمت معاف می شود. اخذ معافیت پزشکی برای سربازان فراری دارای شرایط بسیار خاص است. گاهی نیز دولت فرار از خدمت سربازی را مورد بخشش قرار می دهد. برای اطلاع از این شرایط با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. (مرکز مشاوره صدای مشاور). 

جهت مشاوره در زمینه معافیت از خدمت برای سربازان فراری امکان دارد؟

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

قانون جدید کسری خدمت ایثارگران

قانون جدید کسری خدمت ایثارگران

قانون جدید کسری خدمت ایثارگران برای سال 98 – 99 اعلام شد. در این مقاله …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سه =