تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

مشاوره آنلاین تحصیلی صدای مشاوران
مشاوره آنلاین تحصیلی صدای مشاوران

مشاور تحصیلی آنلاین برای انتخاب رشته کنکور 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه مشاور تحصیلی آنلاین برای انتخاب رشته کنکور 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

مشاور تحصیلی آنلاین برای انتخاب رشته این امکان را به داوطلبان می دهد که از طریق تماس تلفنی یا چت با مشاور تحصیلی رایگان و مشاوره کنکور آنلاین انتخاب رشته، کسب راهنمایی نمایند. مرکز مشاوره صدای مشاور با بیش از 16 سال سابقه مشاوره تحصیلی به تمامی دانش آموزان و دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی به صورت دائمی ، مشاوره تلفنی ارائه می نماید. موسسه صدای مشاور با به کار گیری مشاور با تجربه و متخصص ، هم به صورت حضوری و هم تلفنی خدمات مشاوره را در راستای برطرف کردن ابهامات و سوالات دانشجویان مطرح می نماید.

مشاور تحصیلی آنلاین برای انتخاب رشته کنکور 98 – 99

مشاور تحصیلی آنلاین برای انتخاب رشته کنکور یکی از شیوه های پرطرفدار و ساده برای انتخاب رشته داوطلبان میباشد.  بارزترین تفاوت موسسه صدای مشاور با دیگر مرکز های مشاوره در کشور این می باشد که موسسه در راستای ارائه خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی ، برای هر مبحث مانند انتخاب رشته ، نظام وظیفه ، اعزام دانشجو و … ، به صورت تخصصی اقدام می کند.  هیچگاه اتفاق نخواهد افتاد که مشاوری که در زمینه نظام وظیفه خدمات مشاوره ارائه می دهد ، به شخصی که در زمینه انتخاب رشته به مشاوره نیاز داشته باشد مشاوره بدهد.

این امر باعث می شود که مخاطب بتواند پاسخ تمامی سوالات و ابهامات خود را در زمینه ای که سوال برای وی پیش آمده به طور کامل برطرف نماید چرا که همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم مشاورهای صدای مشاور تنها بر اساس تجربه و دانش خود در زمینه ای که تخصص دارندخدمات مشاوره ای را ارائه می دهند که این امر خود دال بر کیفیت بالای مشاوره ها دارد.

مشاوره آنلاین تحصیلی صدای مشاوران
مشاوره آنلاین تحصیلی صدای مشاور

مشاوره تلفنی مرکز صدای مشاور خدمات مشاوره تلفنی خود را در زمینه های زیر ارائه می دهد:

1) ارائه تمامی نکته های تاثیر گذار در کنکور سراسری و انتخاب رشته و تخمین رتبه از قبیل شرایط و زمان و نحوه ثبت نام ، مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری به صورت حضوری ، تلفنی و اینترنتی ، تخمین رتبه کنکور سراسری بر اساس درصدهای کسب شده در کنکور توسط داوطلب و …

2) ثبت نام های بدون کنکور دانشگاه های سراسر کشور از قبیل بدون کنکور علمی کاربردی ، بدون کنکور دانشگاه آزاد، بدون کنکور دانشگاه پیام نور، بدون کنکور پردیس خودگردان، بدون کنکور غیرانتفاعی بدون کنکور کاردانی به کارشناسی و …

3) مشاوره ثبت نام و اعلام نتایج و شرکت در آزمون تیزهوشان، نمونه دولتی، مدارس شاهد و سایر مدارس غیر انتفاعی..

4) مشاوره انتخاب مدارس در تمامی پایه ها از ابتدایی تا دبیرستان و دریافت لیست مدارس برتر از لحاظ آموزشی

5) مشاوره اعزام دانشجو به سراسر دنیا و دریافت لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت و همچنین مشاوره در زمینه نحوه دریافت ارز دانشجویی./مشاور تحصیلی آنلاین برای انتخاب رشته کنکور.

6) مشاوره در زمینه آزمونهای سراسری مانند دکترای وزارت بهداشت ، کارشناسی ارشد ، کاردانی به کارشناسی، دکترای دانشگاه آزاد و سراسری، کنکور سراسری، نظام مهندسی آزمون های زبان انگلیسی و سایر آزمون های جامع

7) مشاوره و برنامه ریزی درسی در تمامی مقاطع و آموزش نحوه صحیح درس خواندن و معرفی کتب برتر

8) مشاوره در زمینه نظام وظیفه از قبیل معافیت های تحصیلی ، نحوه گرفتن معافیت پزشکی، کسری خدمتها و …

و هزاران سوالات و مشاوره های دیگر در زمینه های مختلف که فقط کافی جهت دریافت پاسخ ابهامات خود با شماره تلفن های ذکر شده تماس حاصل فرمایید./مشاور تحصیلی آنلاین برای انتخاب رشته کنکور.

 

جهت مشاوره در زمینه مشاور تحصیلی آنلاین برای انتخاب رشته کنکور 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

مدارس دخترانه متوسطه منطقه یک تهران

مدارس دخترانه دوره دوم متوسطه در منطقه یک تهران

مدارس دخترانه دوره دوم متوسطه در منطقه یک تهران در محله‌های مختلف این منطقه پراکنده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 15 =