مشاوره برای قبولی در رشته داروسازی

ثبت نام داروسازی بدون کنکور دانشگاه آزاد بروجرد 98

جهت مشاوره در زمینه مشاوره برای قبولی در رشته داروسازی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مطالعه برای کنکور راه و روش خود را دارد. این مرحله بخشی از زندگی خیلی از ماست. برای تعیین روش کار درست باید با توجه به رشته ای که انتخاب می کنیم و توانایی های خودمان توجه کنیم زیرا شرایط هر کس با دیگری متفاوت است. اگر برای قبولی در رشته داروسازی درس میخوانید باید با مسیر قبولی در رشته، ویژگیهای رشته و همچنین آینده ای که در انتظارتان است آشنا باشید. در این مقاله قصد داریم با مشاوره برای قبولی در رشته داروسازی کمکی به شناخت بهتر این مسیر داشته باشیم.

 

رشته داروسازی

رشته داروسازی از جمله رشته هایی است که اخیرا مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. در شرایط کنونی بازار کار، بیشتر فارغ التحصیلان رشته داروسازی وارد بازار کار می شوند. بیشتر آنها در داروخانه ها کار می کنند البته اگر بتوانید خودتان یا به همراه چند نفر دیگر یک داروخانه بزنید، درآمدتان ممکن است تا 20 میلیون تومان در ماه هم برسد! امکان کارکردن بعد از گذراندن 140 واحد درسی نیز از مزایای به خصوص رشته داروسازی است. این رشته در ایران یک دوره دکترای پیوسته دارد ولی در بسیاری کشور ها در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز ارائه می شود.

 

قبولی در رشته داروسازی

برای قبولی در رشته داروسازی برنامه ریزی دقیق از نان شب واجب تر است. نمیتوانید در رقابتی نزدیک قدم بگذارید بدون اینکه چشم انداز خود را معین کرده باشید. منظور از برنامه ریزی تنها این نیست که از ساعت چند تا چند میخواهید درس بخوانید. برنامه ریزی یعنی نقشه راه برای پیمودن فاصله نقطه ای که اکنون در آن هستید و نقطه هدفتان. برنامه باید با در نظر گرفتن ویژگی های شخصی، محیط، نقاط ضعف، نقاط قوت، فرصت ها، زمان های مرده، اقتضای رقابت و … طراحی شود. استفاده از تکنیک های مقابله با افکار مزاحم حین درس خواندن و بسیاری موارد می تواند مسیر را برای شما هموارتر سازد. در نظر گرفتن ضرایب دروس رشته داروسازی هم برای تقسیم ساعت های کاری از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

جهت مشاوره در زمینه مشاوره برای قبولی در رشته داروسازی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید