مشاهده کارنامه کنکور 1401 انسانی + زمان دریافت کارنامه کنکور سراسری

کارنامه کنکور 99 انسانی

جهت مشاوره در زمینه مشاهده کارنامه کنکور 1401 انسانی + زمان دریافت کارنامه کنکور سراسری

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کارنامه کنکور 1401 انسانی ، پس از اعلام سازمان سنجش در نیمه مرداد ماه سال 1401 قابل مشاهده خواهد بود. کنکور 1401 انسانی در رتبه های بالا همواره شاهد رقابت جدی میان داوطلبان حضور در دانشگاه های خوب کشور بوده است. شما می توانید از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org وارد پنل کاربری خود شده و کارنامه کنکور سراسری خود را دریافت نمایید. در پی اعلام نتایج اولیه ، دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی نیز بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت . کارنامه کنکور سراسری نیز پس از انتخاب رشته داوطلبان منتشر خواهد شد.

دانش آموزانی که پس از اتمام پایه دوازدهم در کنکور سراسری  علوم انسانی شرکت کرده اند، پس از دریافت کارنامه خود در 4 مقطع می توانند تحصیل کنند.

 1. کاردانی
 2. کارشناسی
 3. کارشناسی ارشد پیوسته

غالبا رشته های تحصیلی رشته انسانی در دانشگاه در مقطع کارشناسی هستند.
اما برخی از آنها نیز به صورت کاردانی، کارشناسی ارشد پیوسته و دکترای پیوسته هستند.

 1. کاردانی (دو سال)
 2. کارشناسی (چهار سال)
 3. کارشناسی ارشد پیوسته (۵ سال)

همچنین این امکان فراهم می باشد که از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس بگیرید و به صورت تلفنی از زمان مشاهده کارنامه کنکور سراسری 1401 انسانی کسب اطلاع کنید.

زمان انتشار و مشاهده کارنامه کنکور 1401 انسانی

کارنامه کنکور انسانی حداکثر یک ماه پس از تاریخ برگزاری کنکور سراسری در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قابل مشاهده است.
تمامی داوطلبین نظام قدیم و نظام جدید بایستی در زمان مشخص شده به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و کارنامه آزمون سراسری را دریافت  و مشاهده نمایند .

دانش آموزان به سه روش مختلف می توانند می توانند کارنامه خود را مشاهده نمایند.

 1. شماره داوطلبی + شماره شناسنامه + سال تولد
 2.  شماره پرونده + کد رهگیری + شماره شناسنامه
 3. شماره پرونده + شماره سریال + شماره شناسنامه

به محض انتشار کارنامه اولیه در سایت سازمان سنجش لینک دسترسی مستقیم به دریافت کارنامه را در این مقاله در دسترس داوطلبین خواهیم گذاشت.

دفترچه انتخاب رشته کنکور 1401 انسانی، شامل تمامی  رشته ها و دانشگاه ها و همچین شرایط و ضوابط دانشگاه های قابل ثبت نام می باشد. متقاضیانی که با توجه به کارنامه کنکور خود مجاز به انتخاب رشته هستند ، می توانند پس از مطالعه دقیق این دفترچه، شروع به انتخاب رشته بر اساس اولویت های خود کنند.

آزمون سراسری و آزاد چند سالی است که به صورت مشترک برگزار می شود و نتایج اولیه آن ها نیز، از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود.
اما انتخاب رشته و اعلام نتایج نهایی آن ها در اختیار سازمان مربوطه می باشد.

نتایج نهایی آزمون یا کارنامه کنکور سراسری احتمالا مانند سال گذشته در 23 شهریور ماه 1401 منتشر می شود.

کارنامه کنکور سراسری 1401

کارنامه کنکور سراسری 1401 شامل بخش های زیر می باشد.

 1. ردیف اول کارنامه اطلاعات ثبت نام و آزمون در کارنامه کنکور را مشاهده خواهید کرد . این ردیف شامل شماره پرونده، سهمیه، مشخصات فردی، معدل کتبی دیپلم و ناحیه بومی و استان بومی داوطلب می باشد . اگر در این بخش اطلاعات سیستم با اطلاعات شما مغایرت دارد، هر چه زودتر سازمان سنجش را مطلع کند.
 2. ردیف دوم کارنامه اولیه کنکور تجربی وضعیت انتخاب رشته شما، شماره داوطلبی و گروه آزمایشی که شرکت کرده اید را نشان می دهد. اگر در دوره های روزانه یا ترم دوم مجاز به انتخاب رشته شده باشید ، شما در انتخاب رشته می توانید دانشگاه های روزانه یا رایگان را انتخاب کنید. همچنین امکان انتخاب رشته در دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی و پردیس های خودگردان برای داوطلب مشخص شده است . داوطلبانی که نمره لازم را کسب کرده باشند و می توانند در دانشگاه های مورد نظر ثبت نام کنند.
 3. ردیف سوم کارنامه کنکور سراسری وضعیت نمره و رتبه کل شما را در هریک از زیر گروه های کنکور سراسری را نشان می دهد . سپس میزان تاثیر سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی و دیپلم، انواع مختلف محاسبه رتبه شما در سهمیه ، رتبه کشوری ( بدون سهمیه ) ، نمره کل نهایی و تاثیر سوابق تحصیلی شما را تعیین می کند.

در آخر درصد تمامی دروس عمومی و اختصاصی، رتبه کل در سهمیه و آخرین رتبه مجاز در سهمیه نشان شده است .

همچنین این امکان فراهم می باشد که از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس بگیرید و به صورت تلفنی از زمان مشاهده کارنامه کنکور سراسری 1401 انسانی کسب اطلاع کنید.

جهت مشاوره در زمینه مشاهده کارنامه کنکور 1401 انسانی + زمان دریافت کارنامه کنکور سراسری

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید