خانه / بدون کنکور / مشاهده سوابق تحصيلی داوطلبان مشمول اعمال سوابق تحصيلی 98 – 99
جدیدترین جزئیات اخبار اعلام نتایج کنکور سراسری

مشاهده سوابق تحصيلی داوطلبان مشمول اعمال سوابق تحصيلی 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه مشاهده سوابق تحصيلی داوطلبان مشمول اعمال سوابق تحصيلی 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

برای مشاهده سوابق تحصیلی داوطلبان مشمول اعمال سوابق تحصیلی 98 – 99 در تاریخ 2 تیر ماه سال 98 بر روی سایت سازمان سنجش اطلاعیه ای منتشر شد مبنی بر اینکه تمامی داوطلبینی که در کنکور سراسری 98 سرجلسه حاضر بودند و مشمول اعمال سوابق تحصیلی می شوند لازم است در تاریخ 20 تیر ماه وارد سایت سازمان سنجش شوند و اطلاعات سوابق تحصیلی خود را مشاهده نمایند . در صورت مغایرت حداکثر تا تاریخ 23 تیر ماه فرصت دارند که مراجعه کنند به آموزش و پرورش محل تحصیل خود و مغایرت ها را اصلاح نمایند . 

نحوه مشاهده سوابق تحصیلی داوطلبان در سایت سازمان سنجش سال 98 

برای مشاهده سوابق تحصیلی خود می توانید وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید . از قسمت سمت راست لینک سراسری را انتخاب نمایید . و بر روی لینک سوابق تحصيلي دانش آموزان – وضعيت نمرات ارسال شده تا تاریخ 98/04/19 از آموزش و پرورش وارد شوید . از 3 روش می توانید سوابق تحصیلی خود را مشاهده نمایید . در روش اول کد دانش آموزی و سال تولد نیاز است . در روش دوم شما با وارد کردن کد دانش آموزی و نام و نام خانوادگی و شماره شناسنامه می توانید سوابق تحصیلی خود را وارد نمایید . در روش سوم علاوه بر کد دانش آموزی ،کد منطقه یا ناحیه اخذ مدرک دیپلم  لازم است . کد دانش آموزی در مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی و یا در قسمت بالای کارنامه های دبیرستان شما درج شده است . برای کد منطقه یا ناحیه اخذ مدرک دیپلم می توانید به قسمت بالای کارنامه دبیرستان خود مراجعه نمایید . 

مشمولین سوابق تحصیلی کنکور سراسری سال 98 

داوطلبینی که دیپلم خود را سال 84 به بعد و مدرک پیش دانشگاهی را سال 91 به بعد دریافت نموده اند . همچنین فارغ التحصیلان نظام جدید که در خرداد ماه سال 98 مدرک خود را اخذ نموده اند . 

نحوه اعمال سوابق تحصیلی در رشته های بدون کنکور سال 98 

داوطلبینی که در انتخاب رشته کنکور ، کد رشته محل های بدون آزمون صرفا بر اساس سوابق تحصیلی را درج نمایند ملاک بررسی ،  معدل کتبی دیپلم خواهد بود . در صورتیکه در سایر رشته محل های انتخابی که با آزمون هستند  پذیرش داوطلب بر اساس نمره علمی ( تراز ) و رتبه داوطلب در کنکور سراسری صوت می پذیرد . در اطلاعیه سازمان سنجش در رابطه با مشاهده سوابق تحصیلی داوطلبان حاضر در کنکور توضیحاتی در مورد محاسبه نمره خام و محاسبه  نمره ی کل داده شده است که علاقه مندان می توانند به سایت سازمان سنجش لینک سراسری وارد شوند و توصیحات درج شده در اطلاعیه سوابق تحصیلی را به دقت مطالعه نمایند . 

جهت مشاوره در زمینه مشاهده سوابق تحصيلی داوطلبان مشمول اعمال سوابق تحصيلی 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

تراز قبولی رشته گرافیک دانشگاه آزاد

آخرین رتبه قبولی گرافیک دانشگاه آزاد 98 – 99

  آخرین رتبه قبولی گرافیک دانشگاه آزاد 98 – 99 با توجه به کارنامه سال …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *