تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / آزمون استخدام / لیست شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش پرورش سال 98
آزمون استخدام آموزش و پرورش

لیست شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش پرورش سال 98

جهت مشاوره در زمینه لیست شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش پرورش سال 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این اطلاعیه از لیست شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پروش سال 98 مطلع می شوید. آموزش و پرورش هر سال اسامی استان ها و شهرهای مورد نیاز برای استخدام را اعلام می کند. متقاضیان با توجه به استان و شهرهای استخدامی آموزش و پرورش می توانند جهت استخدام اقدام نمایند.

شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش 98

شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش سال 98 مطابق هر سال در دفترچه استخدام آموزش و پرورش و جدول فهرست شغل محل های وزارت آموزش و پرورش درج می شود. اسامی استان های استخدامی آموزش و پرورش بسیار زیاد بوده و مربوط به مناطق مختلف کشور می باشد. لینک دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش از طریق این مقاله در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

آموزش و پرورش از طریق برگزاری آزمون استخدامی اقدام به جذب و پذیرش نیروی مورد نیاز خود می کند. استان های مورد پذیرش آزمون استخدامی ، استخراج شده و در دفترچه شرایط استخدام با ذکر نام استان و کد استان درج می شود. 

برای اطلاع از تاریخ و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید.

به طور مثال استان هایی که اغلب نیاز به جذب نیرو در آموزش و پرورش دارند، شامل موارد زیر می باشد. (استخراج شده از دفترچه شرایط استخدام ) :

استان آذربایجان شرقی (کد ۱۰) استان آذربایجان غربی (کد ۱۱)استان اردبیل (کد ۱۲)استان اصفهان (کد ۱۳)استان البرز (کد ۴۰)استان ایلام (کد ۱۴)استان بوشهر (کد ۱۵)استان تهران (کد ۱۶)استان چهارمحال و بختیاری (کد ۱۷)استان خراسان جنوبی (کد ۱۸)استان خراسان رضوی (کد ۱۹)استان خراسان شمالی (کد ۲۰)استان خوزستان (کد ۲۱)استان زنجان (کد ۲۲)استان سمنان (کد ۲۳)استان سیستان و بلوچستان (کد ۲۴)استان فارس (کد ۲۵)استان قزوین (کد ۲۶)استان قم (کد ۲۷)استان کردستان (کد ۲۸)استان کرمان (کد ۲۹)استان کرمانشاه (کد ۳۰)استان کهگیلویه و بویراحمد (کد ۳۱)استان گلستان (کد ۳۲)استان گیلان (کد ۳۳)استان لرستان (کد ۳۴)استان مازندران (کد ۳۵)استان مرکزی (کد ۳۶)استان هرمزگان (کد ۳۷)استان همدان (کد ۳۸)استان یزد (کد ۳۹)خارج از کشور (کد ۴۱)

شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش پرورش

دفترچه استخدام آموزش و پرورش 98

دفترچه استخدام آموزش و پرورش شامل تمامی شرایط لازم برای استخدام آموزش و پرورش و لیست استان ها و شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش می باشد. پیش از طی نمودن مراحل استخدام ، حتما دفترچه مذکور را به دقت مطالعه کنید. برای دانلود دفترچه و مشاهده استان ها و شهرهای مورد نیاز برای استخدام آموزش و پرورش در سال 98 روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش 98

داوطلبان برای اطلاع از تاریخ و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با توجه به شرایط و ضوابط استخدام آموزش و پرورش، با در دست داشتن شرط حداقل معدل برای استخداماقدام نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش , دفترچه استخدام آموزش و پرورش  98 کلیک نمایید.

جهت مشاوره در زمینه لیست شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش پرورش سال 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان بازرسی 98 - 99

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان بازرسی 98 – 99

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان بازرسی 98 – 99 از روز سه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 3 =