تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

لیست رشته های دکتری پیوسته

لیست رشته های دکتری پیوسته

جهت مشاوره در زمینه لیست رشته های دکتری پیوسته

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

لیست رشته های دکتری پیوسته موضوع مقاله ای است که در آن شما می توانید با دوره های دکتری پیوسته و همچنین رشته هایی که امکان تحصیل به صورت دکترا پیوسته در آن وجود دارد آشنا شوید.

دوره دکتری پیوسته یک دوره آموزشی  پژوهشی است که از ابتدا داوطلبی که دارای دیپلم می باشد ، پس از طی  دوره تحصیلی خاصی به صورت پیوسته به اخذ مدرک دکترا نائل می گردد.

دکترا پیوسته تنها در رشته های خاصی ارائه می شود.  گروه آزمایشی ریاضی و تجربی تنها  ه‌هایی هستند که رشته هایی را با این شرایط ارائه می‌دهند. دانشجو پس از قبولی در کنکور وارد دانشگاه شده و بدون نیاز به آزمون مجدد برای کارشناسی ارشد یا دکترا به تحصیل تا اتمام مقطع دکترا ادامه میدهد.

یکی از رشته های که آن را به صورت دکترا پیوسته ارائه می دهند ، دکترا پیوسته بیوتکنولوژی است. بیوتکنولوژی یک رشته کاربردی و میان رشته ای می باشد که حداقل ۳۳ حوزه تخصصی علوم را در برمی گیرد.
دوره دکترا پیوسته بیوتکنولوژی یک دوره آموزشی پیوسته و فشرده می باشد که دانشجویانی که بهره هوشی ، قدرت درک و استدلال  و توانایی ذهنی و روانی بالایی دارند را برای دریافت مدرک دکترا در این رشته آماده می کند.

البته نیمی از ظرفیت پذیرش این رشته داوطلبان المپیاد های دانش آموزی شیمی فیزیک ریاضی کامپیوتر و زیست شناسی اختصاص دارد. و نیم دیگر از طریق کنکور سراسری جذب دانشگاه ها می شوند. پذیرش رشته به صورت نیمه متمرکز بوده و از پذیرفته شدگان این رشته مصاحبه تخصصی به عمل خواهد آمد.

رشته های دکتری پیوسته

رشته های دکتری پیوسته در ایران در دو گروه ریاضی فیزیک گروه آزمایشی علوم تجربی ارائه می شوند. همانطور که از اسم آنها مشخص است داوطلب پس از قبولی و ثبت نام در این رشته ها بدون هیچ وقتی می تواند تا اخذ مدرک دکتری به تحصیل ادامه دهند.

 لیست رشته های دکترا پیوسته به شرح ذیل می باشد.

  1. دکتری پزشکی

  2. دکتر داروسازی

  3.  دکتر دندانپزشکی

  4.  دکتری دامپزشکی

  5. دکتری پیوسته بیوتکنولوژی

  6. دکتری پیوسته فیزیک

شما داوطلبین گرامی می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال و یا نیاز به راهنمایی در مورد لیست رشته های دکتری پیوسته هر روز از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب با شماره تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و با مشاورین سایت صدای مشاوران در ارتباط باشید.

جهت مشاوره در زمینه لیست رشته های دکتری پیوسته

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان اردبیل

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه طباطبایی اردبیل

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه طباطبایی اردبیل موضوع مقاله ای است که در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =