تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

لیست رشته های دانشگاه پیام نور 97

لیست رشته های دانشگاه پیام نور 97

جهت مشاوره در زمینه لیست رشته های دانشگاه پیام نور 97

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانشگاه پیام نور به دو روش با کنکور و بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می نماید، در این مقاله به بررسی لیست رشته های دانشگاه پیام نور با کنکور می پردازیم. برای اطلاع از زمان ثبت تغییر رشته و تغییر گرایش ، نحوه تغییر رشته در دانشگاه پیام نور ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ، مهلت ثبت مهمان دانشگاه پیام نور 97 و اعتراض به سوالات امتحان دانشگاه پیام نور 97 روی لینک های آبی کلیک نمایید.

لیست رشته های با کنکور پیام نور 97

لیست رشته های با کنکور پیام نور مقطع کارشناسی (پذیرش براساس نتایج کنکور سراسری97) به حضورتان اعلام می گردد. لازم به ذکر است عنوان ورودی های سنتی و تجمیع-فراگیر پیام نور به این معنی می باشد که دانشجویانی که از طریق کنکور ثبت نام نموده اند اصطلاحا گروه سنتی و دانشجویانی که از طریق بدون کنکور ثبت نام نموده اند را اصطلاحا ورودی های طرح تجمیع یا فراگیر پیام نور گویند. ارزش مدرک هر دو گروه و میزان شهریه آنها یکسان و برابر خواهد بود.

کلیه داوطلبانی که در کنکور سراسری سال 97 شرکت نمایند، می توانند نسبت به انتخاب واحد رشته های دانشگاه پیام نور، اقدام نمایند. لیست کامل رشته های با کنکور و بدون کنکور پیام نور در اختیار شما عزیزان قرار داده شده که می توانید دانلود نمایید. در صورت ایجاد هر گونه تغییر در لیست سال 97، به روزرسانی از طریق همین مقاله انجام خواهد شد. داوطلبان عزیز لازم است لیست مذکور را به دقت مطالعه فرمایید و در صورتی وجود هرگونه سئوال یا ابهام با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید.

مدارک مورد نیاز:
۱-دیپلم ۴ ساله
۲-مدرک پیش دانشگاهی
۳- مدرک کاردانی (فوق دیپلم)
لازم به ذکر است کسانی که آخرین مدرک آنها دیپلم فنی و حرفه ای است اجازه ثبت نام در مقطع کارشناسی را ندارند و باید یکی از مدارک بالا را داشته باشند.

ثبت نام دواطلبان دانشگاه پیام نور به صورت اینترنتی انجام می شود و انتخاب رشته از مرداد 97 آغاز می شود و از طریق تماس تلفنی با کارشناسان صدای مشاوران می توانید به سرعت و دقت انتخاب رشته و ثبت نام نمایید. توجه داشته باشید که ظرفیت رشته های پر متقاضی خیلی سریع کامل می شود. شما هم زمان با انتخاب رشته با کنکور پیام نور، امکان ثبت نام بدون کنکور پیام نور را نیز دارید.

لیست رشته های بدون کنکور و با کنکور دانشگاه پیام نور 97

دانلود لیست رشته های بدون کنکور و با کنکور دانشگاه پیام نور رشته های گروه ریاضی

دانلود لیست رشته های بدون کنکور و با کنکور دانشگاه پیام نور رشته های گروه علوم انسانی

دانلود لیست رشته های بدون کنکور و با کنکور دانشگاه پیام نور رشته های گروه علوم تجربی

دانلود لیست رشته های بدون کنکور و با کنکور دانشگاه پیام نور رشته های گروه هنر و زبان خارجه

داوطلبان عزیز می توانند جهت رفع هر گونه سئوال و ابهام در مورد لیست رشته های پیام نور 97 و انجام راحت و سریع انتخاب رشته پیام نور 97 با کارشناسان صدای مشاوران تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه لیست رشته های دانشگاه پیام نور 97

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شیوه برگزاری آزمون پایان ترم دانشگاه پیام نور

شیوه برگزاری آزمون های پایان ترم دانشگاه پیام نور

شیوه برگزاری آزمون های پایان ترم دانشگاه پیام نور به دلیل شیوع ویروس کرونا تغییر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =