لغو آزمون المپیادهای علمی تا اطلاع ثانوی

لغو آزمون المپیاد های علمی

جهت مشاوره در زمینه لغو آزمون المپیادهای علمی تا اطلاع ثانوی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

لغو آزمون المپیادهای علمی تا اطلاع ثانوی بنابر حفظ استاندارد آزمون‌ها از یک طرف و رعایت ملاحظات بهداشتی از طرف دیگر اجرا شده و آزمون مذکور تا اطلاع ثانوی لغو گردید. در ادامه می توانید از زمان دیگر برگزاری آزمون المپیاد های علمی مطلع شوید. این آزمون در تاریخ 3 تا 11 آبان ماه برگزار خواهد شد.

لغو آزمون المپیادهای علمی

لغو آزمون المپیادهای علمی در شرایطی که به دلیل ویروس کرونا در کشور با محدودیت برگزاری آزمون همراه است اتفاق افتاد و بنابر نظر دیگر مسولین آزمون المپیادهای علمی لغو و این آزمون به روز دیگری موکول گردید. در ادامه متن اطلاعیه باشگاه دانش پژوهان جوان در رابطه با لغو آزمون المپیاد های علمی را مشاهده خواهید کرد.

اطلاعیه باشگاه دانش پژوهان جوان در رابطه با لغو آزمون المپیادهای علمی

باشگاه دانش‌پژوهان جوان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دانش‌پژوهان گرامی، همان‌طور که در جریان هستید، ما، یعنی باشگاه دانش‌پژوهان جوان و کمیته‌های علمی، در حالی‌که امور آموزش مجازی دوره تابستانی را اجرا می‌کنیم، برای طراحی سؤالات و برنامه‌ریزی و برگزاری آزمون‌های پایانی اقدامات لازم را انجام دادیم و به جهت حفظ استاندارد آزمون‌ها از یک طرف و رعایت ملاحظات بهداشتی از طرف دیگر، ۱۶ حوزه را در کشور انتخاب و با مسؤولان استانی مکاتبه و مذاکره کردیم و تصمیم داشتیم از سه‌شنبه ۶ آبان تا یک‌شنبه ۱۱ آبان همه آزمون‌ها را برگزار کنیم.

علاقه مندان به شرکت در آزمون های المپیاد علمی می توانند برای اطلاع از آخرین اخبار این آزمون با شماره های درج شده در انتهای مقاله و کارشناسان مجموعه صدای مشاوران تماس حاصل نمایند.

متاسفانه اخبار این روزها و دستورات جدید ستاد محترم مدیریت بیماری کرونا موجب نگرانی برخی مسؤولان اجرایی و خانواده‌ها شده است و ما بعد از بررسی جوانب مختلف به این نتیجه رسیدیم که برنامه پیش رو را لغو کنیم و با حفظ آمادگی خود و استان‌ها منتظر دستور صریح مقامات مسؤول آموزش و پرورش و ستاد مدیریت بیماری کرونا بمانیم.

ما وظیفه خود می‌دانیم که با توجه به اشرافی که به موضوع المپیادهای علمی داریم، اهمیت آنها، نگرانی دانش‌پژوهان و اولیای آنها، عواقب افت کیفیت اجرای آزمون‌ها و عوارض تاخیر در برگزاری آزمون‌ها را مکرر به اطلاع مسؤولان محترم برسانیم، مشورت بدهیم تا آنها با توجه به جوانب دیگری که ما از آنها اطلاع دقیقی نداریم به بهترین تصمیم برسند و در نهایت کمال تلاش خود را برای اجرای آزمون‌ها، در چارچوب و محدودیت‌های اعلامی، بنمائیم.

پس بدین‌وسیله ضمن عذرخواهی از همه دانش‌پژوهان و اولیای گرامی آنها اعلام می‌داریم که آزمون‌های پایانی المپیادهای علمی لغو می‌شود و ضمن حفظ و افزایش آمادگی خود و مطالعه بر روی راهکارهای مختلف، منتظر تعیین تکلیف مسؤولان قانونی باقی می‌مانیم.

زمان برگزاری آزمون المپیاد علمی در سال 99

زمان برگزاری المپیادهای علمی در سال 99  تاریخ سه‌شنبه 1399/08/03 تا یک‌شنبه 1399/08/11 می باشد. این آزمون با توجه به شرایط کرونا و رعایت نکات بهداشتی در کشور لغو شده  و در تاریخ های مندرج در این مقاله برگزار خواهد شد.

جمع بندی 

در سال 99 به دلیلی شیوع ویروس کرونا بسیاری از آزمون ها در کشور لغو گردید آزمون المپیادهای علمی از دیگر آزمون های کشور می باشد که به دلیل این ویروس در کشور لغو گردیده است و به زمان دیگری موکول شده. در مقاله بالا می توانید اطلاعیه دانش پژوهان جوان در رابطه با لغو آزمون المپیادهای علمی و تاریخ جدید برگزاری این آزمون را مشاهده نمایید.

 

جهت مشاوره در زمینه لغو آزمون المپیادهای علمی تا اطلاع ثانوی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید