تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شرایط صدور ویزا برای اربعین

قیمت ویزای عراق 97

جهت مشاوره در زمینه قیمت ویزای عراق 97

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

قیمت ویزای عراق برای سال 97 اعلام شد. شرایط و هزینه ویزای عراق در اربعین امسال با دلار تعادلی حدود 8500 تومان قیمت گذاری شده است، در جلسه ای که مسئولان سازمان حج و زیارت با بانک مرکزی برگزار نموده اند، قیمت ریالی ویزای اربعین عراق و سفر به کربلا مشخص شد قیمت ویزای اربعین حسینی با احتساب پوشش بیمه زائران امروز 377 هزار و 700 تومان است که با برنامه ریزی های انجام شده از سوی بانک مرکزی، هزینه ویزای اربعین از ارز تبادلی یا همان ثانویه حدود 8 هزار تومان تأمین می گردد.

انواع ویزای عراق

  1. ویزای توریستی یک ماهه انفرادی (ویزای توریستی یک ماهه انفرادی حدود 3 روز کاری)
  2. ویزای توریستی یک ماهه گروهی (نیازی به حضور تمام افراد نمی‌باشد و یک نفر به عنوان نماینده اقدام نماید، ورود و خروج از کشور گروهی خواهد بود)

قیمت ویزای عراق در سال 97

در سال 97 شاهد افزایش چشمگیر قیمت دلار بودیم و این افزایش روی قیمت ویزای عراق در سال 97 تاثیر داشته است، به این دلیل که ارزش ريال ایران کاهش داشته است. دبیر ستاد اربعین اعلام نمود که سال گذشته زائران پیاده روی کربلا در اربعین برای ورود به خاک عراق باید41 دلار پرداخت می‌کردند، اما امسال شرایط تغییر کرده است و هزینه ویزای اربعین امسال با دلار تعادلی حدود 8500 تومان قیمت گذاری شده است، در جلسه ای که مسئولان سازمان حج و زیارت با بانک مرکزی برگزار نموده اند، قیمت ریالی ویزای اربعین عراق و سفر به کربلا مشخص شد قیمت ویزای اربعین حسینی با احتساب پوشش بیمه زائران امروز 377 هزار و 700 تومان است که با برنامه ریزی های انجام شده از سویی بانک مرکزی، هزینه ویزای اربعین از ارز تبادلی یا همان ثانویه حدود 8 هزار تومان تأمین می گردد.

توجه:

اخیرا با توجه به کاهش نرخ دلار و با موافقت بانک مرکزی هزینه ویزای زائران به 234 هزار و 885 تومان کاهش پیدا کرد.

برای اطلاع از مدارک لازم برای اخذ ویزای عراق کلیک کنید.

 

در سال 97 دلار از مبادلات ارزی ایران و عراق، حذف شده است و هزینه ویزای عراق معادل دینار یا یورو محاسبه می شود و زائران این مبلغ را بر مبنای ریال پرداخت خواهند کرد. دفتر امور مرزی وزارت کشور اعلام نمود، دولت در تلاش است  که با استفاده از راهکارهایی هزینه های سفر به کربلا را برای زائرین کربلا کاهش دهد. برای دریافت ویزای عراق، از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه قیمت ویزای عراق 97

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

مدارس دخترانه متوسطه منطقه یک تهران

مدارس دخترانه دوره دوم متوسطه در منطقه یک تهران

مدارس دخترانه دوره دوم متوسطه در منطقه یک تهران در محله‌های مختلف این منطقه پراکنده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =