تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / نظام وظیفه / فراخوان مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیر دیپلم در شهریور 98 به خدمت سربازی
زمان ثبت‌ نام در سامانه امریه سربازی قوه قضاییه 98 - 99

فراخوان مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیر دیپلم در شهریور 98 به خدمت سربازی

جهت مشاوره در زمینه فراخوان مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیر دیپلم در شهریور 98 به خدمت سربازی

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

فراخوان سربازی 98 صادر شد. در این مقاله از فراخوان مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیر دیپلم در شهریور 98 به خدمت سربازی منتشر شد. سازمان وظیفه عمومی ناجا در پیرو اطلاعیه ای رسمی تاریخ اعزام به خدمت فوق دیپلم 98, مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیر دیپلم در شهریور 98 را منتشر کرد.

فراخوان مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیر دیپلم در شهریور ماه 98 

به گزارش سازمان وظیفه عمومی ناجا ، این سازمان پیرو اطلاعیه ای اعلام کرد، تمام مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کاردانی، دیپلم و زیر دیپلم که واجد شرایط می باشند می توانند جهت دریافت برگ معرفی نامه مشمولان خدمت سربازی در شهریور ماه 98 اقدام نمایند.

توجه داشته باشید که کلیه مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کاردانی، دیپلم و پایین تر از دیپلم که برگ آماده به خدمت تاریخ شهریور ماه سال 98 را دریافت کرده اند، می توانند از طریق مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی ( پلیس + 10 ) ، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت نمایند. با توجه به اطلاعات مندرج در برگ معرفی نامه مشمولان اقدام نمایید. درصورت وجود هر گونه سوال و ابهام و نیاز به کسب راهنمایی بیشتر ، می توانید از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید. کارشناسان سامانه صدای مشاور پاسخگوی تمام سوالات مشمولان خدمت سربازی می باشند.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه تاریخ اعزام به خدمت مشولان خدمت سربازی در مقاطع کاردانی، زیر دیپلم و دیپلم شهریور با مراسم عزاداری سالار شهیدان امام حسین علیه السلام هم زمان شده است، بنابراین زمان اعزام مشمولان از تاریخ 98/06/19 به تاریخ 98/06/20 روز چهارشنبه تغییر کرده است.

مشمولان ساکن تهران بزرگ لازم است در ساعت 6 صبح روز چهارشنبه تاریخ بیستم شهریور ماه سال 98 و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز در ساعت 7 صبح تاریخ مذکور، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده است، حاضر باشند. مشمولان حاضر به خدمت دوره ضرورت اعزام خواهند شد.
در ضمن عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای مشمولان غایب در بر خواهد داشت.

جهت مشاوره در زمینه فراخوان مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیر دیپلم در شهریور 98 به خدمت سربازی

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

قانون جدید کسری خدمت ایثارگران

قانون جدید کسری خدمت ایثارگران

قانون جدید کسری خدمت ایثارگران برای سال 98 – 99 اعلام شد. در این مقاله …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 8 =