تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

رشته های شناور

شیوه اعتراض به نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 98

جهت مشاوره در زمینه شیوه اعتراض به نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

شیوه اعتراض به نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 98 ، به اطلاع متقاضیان اعتراض به نتایج کنکور ارشد 98 می رسد. اگر قصد  اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور و اطلاع از نحوه اعتراض به سازمان سنجش را دارید، این مقاله را به دقت مطالعه نمایید. 

برای اعتراض به نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ لازم است به سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش به نشانی request.sanjesh.org مراجعه کنید. جهت ثبت اعتراض نیاز به ثبت نام در سامانه پاسخگویی سازمان سنجش خواهید داشت.

برای اطلاع از مهلت ثبت اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد همینجا کلیک کنید.

نحوه اعتراض به نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 98

برای اطلاع از نحوه اعتراض به نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 98 این مقاله را به دقت مطالعه کرده و در صورت نیاز به کسب راهنمایی برای ثبت اعتراض به سازمان سنجش و اعتراض به نتایج کنکور ارشد 98 ، از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با سامانه صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

مراحل ثبت اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98

مرحله اول: به سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش به نشانی request.sanjesh.org مراجعه نمایید. پنجره ای مطابق با تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، دو گزینه عضویت در سایت و ورود به سیستم سمت چپ در پنجره سیستم ارسال درخواست درج شده است. 

شیوه اعتراض به نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 98

مرحله دوم: اگر قبلا در سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش عضو شده اید، روی گزینه ورود به سیستم کلیک نمایید. در غیر این صورت برای عضویت در سامانه ارسال درخواست و ثبت اعتراض به نتایج کنکور ارشد 98 روی گزینه عضویت در سایت کلیک کنید. پنجره زیر را مشاهده خواهید کرد. بعد وارد کردن اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام در سایت سنجش، به پنل شخصی خود برای ثبت اعتراض به نتایج کنکور ارشد 98 دسترسی خواهید داشت:

شیوه اعتراض به نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 98

مرحله سوم: بعد از ورود به سامانه ارسال درخواست سازمان سنجش  ، از منوی سمت راست پروفایل شخصی خود، روی اولین گزینه که درخواست جدید است ، کلیک کنید. 

مرحله چهارم: در این مرحله، دو قسمت تعیین نوع آزمون و سال برگزاری آزمون را مشاهده می کنید. از منوی آبشاری فیلتر مربوط، گزینه کارشناسی ارشد و سال 98 را انتخاب کنید. سپس روی دکمه جستجو کلیک نمایید.

مرحله پنجم: با انتخاب دکمه جستجو، فرم درخواست های مرتبط که داوطلب می تواند با تکمیل آن با کارشناسان سازمان سنجش ارتباط برقرار کند نمایش داده می شود.

مرحله ششم: در این مرحله بخشی در پایین صفحه باز می شود، روی گزینه اعتراض به نتیجه قبولی (صرفا برای نتیجه دانشگاه های وزارت علوم) کلیک کنید.

مرحله هفتم: در این مرحله آخر می توانید با وارد کردن شماره داوطلبی و شماره پرونده اعتراض خود را ثبت کنید. توجه داشته باشید که امکان ثبت اعتراض در سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش، به صورت تلفنی فراهم شده است. داوطلبان عزیز کنکور ارشد می توانند برای ثبت اعتراض به نتایج کنکور 98 و اعتراض به سازمان سنجش از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با کارشناسان سامانه صدای مشاور تماس بگیرند.

جهت مشاوره در زمینه شیوه اعتراض به نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

زمان جدید برگزاری کنکور کارشناسی ارشد

زمان جدید برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 99

زمان جدید برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 99 اعلام شد. به دلیل گسترش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شش =