تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شهریه دانشگاه دولتی نوبت روزانه و شبانه

شهریه پردیس خودگردان دانشگاه فرهنگیان 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه شهریه پردیس خودگردان دانشگاه فرهنگیان 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

از طریق این مقاله از شهریه پردیس خودگردان دانشگاه فرهنگیان 98 – 99 و هزینه تحصیل در دانشگاه پردیس فرهنگیان تربیت معلم مطلع می شوید.

دانشگاه فرهنگیان در سال 90 تاسیس شد. تاسیس این دانشگاه با تجمیع مراکز تربیت معلم در سراسر کشور انجام شد. دانشگاه فرهنگیان تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش فعالیت می کند. جذب دانشجو از طریق کنکور سراسری انجام می شود. دانشگاه فرهنگیان از جمله دانشگاه های نیمه متمرکز می باشد و داوطلبان بعد از قبولی در مرحله آزمون سراسری، به مرحله گزینش و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت می شوند. از معیارهای مهم و اصلی برای پذیرش در این دانشگاه ، شرایط بومی پذیری، شرط معدل و تراز داوطلبان است. 

برای اطلاع از معدل لازم برای ثبت نام دانشگاه فرهنگیان 98 – 99 کلیک کنید.

میزان شهریه پردیس خودگردان دانشگاه فرهنگیان 98 – 99

تحصیل در پردیس خودگردان دانشگاه فرهنگیان مشروط به پرداخت شهریه است. دانشگاه فرهنگیان از طریق کنکور به جذب دانشجو با هدف تربیت دبیر می پردازد. تحصیل داوطلبان در دانشگاه فرهنگیان رایگان است و دانشجویان مشمول استفاده از مزایای تحصیل در دانشگاه فرهنگیان می باشند. اما تحصیل در پردیس خودگردان مانند پردیس خودگردان سایر دانشگاه ها ، مشروط به پرداخت شهریه است.

لازم به ذکر است که پردیس خودگردان دانشگاه فرهنگیان همان دانشگاه اصلی فرهنگیان است با تمام امکانات آموزشی دانشگاه فرهنگیان.

میزان شهریه پردیس خودگردان دانشگاه فرهنگیان در سال 98-99 نسبت به سال قبل، حدود 10الی 15درصد افزایش دارد. برای اطلاع از شهریه ثابت و متغییر دانشگاه پردیس خودگردان فرهنگیان از طریق شماره تلفن های مندرج در این صفحه با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید. دانشجویان پردیس خودگردان بعد از تسویه کامل شهریه امکان دریافت مدرک فارغ التحصیلی از دانشگاه فرهنگیان را خواهند داشت.

برای اطلاع از سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم 98 و تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 98-99 روی لینک های آبی کلیک نمایید.

داوطلبان گرامی میتوانند برای مشاوره قبولی در پردیس خودگردان فرهنگیان با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند.

 

جهت مشاوره در زمینه شهریه پردیس خودگردان دانشگاه فرهنگیان 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

مدارس شاهد متوسطه دخترانه تهران

لیست مدارس شاهد دوره دوم متوسطه دخترانه مناطق تهران

در مقاله پیش رو لیست مدارس شاهد دوره دوم متوسطه دخترانه مناطق تهران را برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − پنج =