تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

شرایط پذیرش بدون کنکور رشته حقوق 97-98

جهت مشاوره در زمینه شرایط پذیرش بدون کنکور رشته حقوق 97-98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شرایط پذیرش بدون کنکور رشته حقوق برای سال تحصیلی 97-98 در این صفحه به اطلاع متقاضیان می رسد. واجدین شرایط پذرش بدون کنکور رشته حقوق می توانند پیرو شرایط مندرج در این صفحه ثبت نام نمایند. در این مقاله از شرایط پذیرش رشته حقوق بدون کنکور در دانشگاه آزاد و پذیرش بدون کنکور دانشگاه سراسری مطلع می شوید.

برای اطلاع از دانشگاه هایی که درحال حاضر دارای پذیرش بدون کنکور رشته حقوق می باشند با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید. رشته حقوق به دلیل بازار کار مناسب و موقعیت اجتماعی و تنوع مشاغل (وکالت دعاوی دادگستری، مشاور حقیقی بانک ها، شهرداری ها، شرکت ها و وزارتخانه ها و سردفتری وزارت اسناد رسمی ، قوه قضائیه و… )، از رشته های پرطرفدار محسوب می شود که امکان ثبت نام بدون کنکور نیز دارد.

نحوه و شرایط پذیرش بدون کنکور رشته حقوق

نحوه و شرایط پذیرش بدون کنکور رشته حقوق در مقطع کارشناسی به شرح زیر می باشد. دانشجویان رشته حقوق در طول دوره تحصیل با مباحث علم حقوق، مبانی نظری و فلسفی، کلیات علم حقوق و دو بخش اصلی علم حقوق شامل بخش عمومی و حقوق خصوصی (مباحث مربوط به قرارداد ها، روابط اشخاص و معامله ها) آشنا می شوند که شامل دو شاخه حقوق داخلی و بین المللی (مباحث مربوط به معاملات و روابط خصوصی خارجی اشخاص که یک عنصر بین المللی می باشد) است و شامل مباحث مجازات ها ،جرائم و محاکمات کیفری است.

در مقطع کارشناسی ارشد ، تحصیل در 4 گرایش حقوق خصوصی ،حقوق بین الملل ،حقوق جزا و جزم شناسی ،حقوق عمومی امکانپذیر است.

در مقطع دکترا نیز در زمینه موارد مذکور امکان پذیر خواهد بود.

شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه سراسری رشته حقوق

داوطلبان می توانند در کد رشته محل های حقوق در دوره های روزانه، شبانه ، مجازی و پردیس های خودگردان دانشگاه ها و موسسات غیرانتفاعی، دانشگاه پیام نور، به صورت بدون کنکور و صرفا براساس سوابق تحصیلی یا همان شرط معدل کتبی دیپلم، ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق را انجام دهند. شرایط پذیرش بدون کنکور رشته حقوق در دانشگاه های مختلف متفاوت است برای اطلاع از لیست دانشگاه های دارای رشته حقوق بدون کنکور و شرایط پذیرش بدون کنکور رشته حقوق با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته حقوق

برای ثبت نام کنکور رشته حقوق دانشگاه آزاد شرط معدل مطرح نیست و تمام متقاضیان در گروه های ریاضی ، تجربی و انسانی می توانند در رشته حقوق دانشگاه آزاد ثبت نام نمایند. ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق دانشگاه آزاد دو بار در هر سال در نوبت مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود. متقاضیان ثبت نام بدون کنکور حقوق باید دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی باشند. لازم به ذکر است که بر اساس مصوبه دومین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو ، نوع پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی در مدارک فارغ التحصیلی دانشجویانی که در این کدرشته محلها پذیرفته می شوند درج نمی شود. ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق دانشگاه آزاد از طریق سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org انجام می شود. پیش انجام ثبت نام، دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را به دقت مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط:

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

برای ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق دانشگاه آزاد و مشاوره در زمینه شرایط پذیرش بدون کنکور رشته حقوق 97-98 با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

 

جهت مشاوره در زمینه شرایط پذیرش بدون کنکور رشته حقوق 97-98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در کنکور سراسری 99 - 1400

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در کنکور سراسری 99 – 1400

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در کنکور سراسری 99 – 1400 به دلیل آموزش های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + یک =