خانه / مدارس / اخبار مدارس / شرایط ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ 98
دفترچه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان فرهنگ پایه دهم

شرایط ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ 98

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سازمان سنجش شرایط ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ 98 – 99 را به اطلاع متقاضیان ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ می رساند. ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان های فرهنگ از 18فروردین  در شهرهای کشور ، ویژه علوم انسانی و از طریق اینترنتی با تکمیل فرم پیش ثبت نام انجام می شود. متقاضیان مدارس دبیرستان فرهنگ ، که واجد شرایط ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ هستند می توانند برای ثبت نام آزمون ورودی اقدام نمایند. در این صفحه از شرایط ثبت نام و مدارک لازم برای ثبت نام مدارس فرهنگ مطلع می شوید. برای مشاهده منابع سوالات آزمون ورودی مدارس فرهنگ روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

دانش آموزان عزیز و والدین گرامی می توانند برای کسب اطلاعات درمورد شرایط ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان فرهنگ 98 و اطلاع از زمان دقیق و نحوه ثبت نام دبیرستان فرهنگ با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند.

دبیرستان فرهنگ

شرایط ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ – مدارک ثبت نام مدارس فرهنگ 98-99

واجدین شرایط ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ ، می توانند از طریق تکمیل فرم پیش ثبت نام نسبت به اعلام درخواست ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ اقدام نمایند. برای ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ لازم است ، جهت تکمیل فرم ثبت نام و ارائه مدارک ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان فرهنگ اقدام کنید. برای اطلاع از نحوه تکمیل فرم ثبت نام مدارس فرهنگ ، و نشانی الکترونیکی برای ثبت نام نزدیک ترین مدرسه فرهنگ به محل سکونت خود ، می توانید با از طریق شماره تلفن های همین صفحه با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

دانش آموزان مدارس فرهنگ از میان دانش آموزان پایه نهم ، براساس آزمون ورودی مدارس فرهنگ شهرها انتخاب می شوند.

یکی دیگر از شرایط ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ این است که دانش آموز در حال تحصیل در پایه نهم سال تحصیلی 97-98 باشد. شرط معدل برای ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ کسب حداقل معدل در امتحانات نوبت اول پایه نهم سال 97-98 است. (این شرط ، جهت داشتن اجازه ثبت نام در مدارس دبیرستان فرهنگ است.) برای اطلاع از شرط معدل آزمون مدارس فرهنگ در سال 98 ، در استان خودتان، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

بعد از اعلام نتایج امکان جابه جایی دانش آموزان وجود ندارد. لازم به ذکر است که در نتیجه آزمون دبیرستان فرهنگ 50 درصد نمره آزمون و  50 درصد هم معدل کل پایه نهم دانش آموز تاثیرگذار است.

شرط اشتغال به تحصیل در پایه نهم سال تحصیلی 98-97 و کسب حداقل معدل 17 در امتحانات نوبت اول پایه نهم از شرایط ثبت نام است. متقاضیان می توانند با مراجعه به دبیرستان فرهنگ مورد نظر خود برای درخواست ثبت نام اقدام نمایند. دانش آموزان درصورت پذیرش در آزمون باید در همان محل پذیرفته شده ثبت نام و ادامه تحصیل دهند و مجاز به تغییر محل دبیرستان خود نیستند. 

سوال های آزمون به صورت چهارگزینه ای است. به پاسخ های نادرست نمره منفی تعلق می گیرد، و زمان اعلام نتایج دهه اول تیر 98 خواهد بود.

شرایط ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ

دانش آموزان متقاضی ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان های فرهنگ، مجاز می باشند، بدون محدودیت براساس هر منطقه، برای انتخاب یک دبیرستان فرهنگ، اقدام کنند.

لازم به ذکر است که جابه جایی دانش آموزان پذیرفته شده در پایه دهم مجاز نیست.

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ

  • 2 قطعه عکس 4*3 
  • کپی کارنامه سال تحصیلی 97-98 
  • فرم تکمیل شده تقاضانامه ثبت نام مدارس فرهنگ در شهرهای کشور

دانش آموزان علاقمند به تحصیل در رشته علوم انسانی برای پایه دهم سال تحصیلی 98-99 می توانند به یکی از مدارس و دبیرستان های فرهنگ در شهر خودشان مراجعه کنند. برای اطلاع از لیست مدارس فرهنگ و نزدیک ترین مدرسه فرهنگ به محل سکونت خود، می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ

مطالب مرتبط با رشته  انسانی: (روی لینک های زیر کلیک نمایید: )

ضرایب دروس کنکور انسانی 98

دفترچه سوالات کنکور انسانی 98 با پاسخنامه تشریحی و کلید

منابع کنکور سراسری رشته انسانی 98

زمان و نحوه ثبت نام مدارس فرهنگ – دبیرستان فرهنگ

زمان ثبت مدارس فرهنگ – دبیرستان فرهنگ از تاریخ 98/01/18 الی 98/01/31 می باشد. برای اقدام به ثبت نام می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمایید. آزمون ورودی دبیرستان های فرهنگ در تاریخ 98/02/13 ساعت 9 صبح به صورت هماهنگ برگزار خواهد شد. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون مدارس فرهنگ روی لینک ابی رنگ کلیک کنید: 

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس فرهنگ سال 98.

دانش آموزان عزیز و والدین گرامی می توانند برای کسب اطلاعات درمورد شرایط ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان فرهنگ 98 و اطلاع از زمان دقیق و نحوه ثبت نام دبیرستان فرهنگ با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند.

Rate this post

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام مدارس شاهد

مدارک لازم برای ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد 98 – 99

دراین مقاله مدارک لازم برای ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد 98 – 99 را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *