تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شرایط تحصیل رایگان معلولان در دانشگاه ها از سال 98

شرایط تحصیل رایگان معلولان در دانشگاه ها از سال 98

جهت مشاوره در زمینه شرایط تحصیل رایگان معلولان در دانشگاه ها از سال 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از شرایط تحصیل رایگان معلولان در دانشگاه ها از سال 98 مطلع می شوید. پیرو جلسات هیات دولت ، معلولان مورد توجه قرارگرفته و از امکانات رایگان تحصیل برخوردار خواهند شد. برای اطلاع جزئیات خبر تحصیل رایگان معلولان در دانشگاه های سراسر کشور، و اطلاع از شرایط تحصیل رایگان دولتی، برای معلولان این مقاله را به دقت مطالعه کرده و در صورت نیاز به کسب راهنمایی بیشتر با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

شرایط تحصیل رایگان معلولان در دانشگاه ها از سال 98

واجدین شرایط می توانند برای تحصیل رایگان معلولان در دانشگاه ها از سال 89 اقدام نمایند. با توجه به جلسات اخیر هیات دولت درمورد اعطای شرایط تحصیل رایگان به معلولان، امکان تحصیل رایگان با هزینه دولتی اعلام شد. که خبری خوشایند برای معلولان دانشجو و خانواده های ایشان است.

شرایط تحصیل رایگان معلولان در دانشگاه ها

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پیرو برگزاری جلسات هیات دولت، خبر تصویب ، ابلاغ و اجرای مصوبات جدید هیات دولت در حوزه رفاه اجتماعی و در جلسه اخیر  آیین نامه اجرایی مواد ۹، ۱۲ و ۱۳ قانون حمایت از حقوق معلولان را  اعلام کرد. بنابراین تحصیل معلولان در دانشگاه ها رایگان است و این مصوبه اجرایی و قطعی است. 

سوالی که وجود دارد، این است که این معلولیت شامل چه انواعی است؟ معلولیت در کدام نواحی بدن ، نشان دهنده، معلولیت برای واجدین شرایط استفاده از امکان تحصیل رایگان می باشد؟؟

برای اطلاع از پاسخ این سوال می توانید از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس حاصل فرمایید. کارشناسان این سامانه پاسخگوی تمام سوالات متقاضیان گرامی در زمینه معلولیت و شرایط تحصیل رایگان در دانشگاه ها می باشند.

بر اساس مفاد آیین نامه مذکور، تمام معلولانی که در دانشگاه های سراسری و غیردولتی کشور مشغول به تحصیل می باشند، امکان بهره مندی از آموزش رایگان را در چارچوب بودجه مصوب خواهند داشت. به این ترتیب، آنان می توانند در مراکز آموزش عالی کشور به صورت رایگان ثبت نام کرده و به تحصیل بپردازند.

شرایط اشتغال به کار برای معلولان و کارفرمایان معلولان

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد، بر اساس ماده 12 این قانون، تمامی کارفرمایانی که معلولان را به کار می گیرند، از سال 98 امتیازی با عنوان هزینه کارایی خدمت مطلوب به معلولان را خواهند داشت.

جهت مشاوره در زمینه شرایط تحصیل رایگان معلولان در دانشگاه ها از سال 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط بازگشت دانشجویان انتقالی از خارج

شرایط بازگشت دانشجویان پزشکی انتقالی از خارج

شرایط بازگشت دانشجویان پزشکی انتقالی از خارج به دانشگاه های کشور موضوع مقاله ای است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 13 =