تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

فراخوان خدمت سربازی پزشکان

شرایط اعطای وام 300میلیونی به سربازان در سال 98

جهت مشاوره در زمینه شرایط اعطای وام 300میلیونی به سربازان در سال 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شرایط اعطای وام 300 میلیون ریالی به سربازان در سال 98 اعلام شد. اگر می خواهید بدانید وام 300 میلیون ریالی تشویقی به کدام دسته از سربازان پرداخت می شود؟ این مقاله را مطالعه کرده و با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

شرایط اعطای وام 300میلیونی به سربازان در سال 98

شرایط اعطای وام 300 میلیونی به سربازان در سال 98 به اطلاع سربازان گرامی می رسد. واجدین شرایط می توانند نسبت به دریافت وام اقدام نمایند. برای ثبت نام وام 300میلیونی سربازان می توانید با کارشناسان نظام وظیفه صدای مشاور تماس بگیرید. همچنین خبر راه اندازی شدن قرارگاه های مهارت آموزی برای سربازان را اعلام کرد. بنا به تدبیر فرماندهی کل قوا این قرارگاه های مهارت آموزی برای سربازان راه اندازی شده اند که به سربازان قبل از خدمت، حین خدمت و حتی پس از خدمت مهارت آموزی نماید.

فرماندهی کل قوا با هدف مهارت آموزی و تامین آینده شغلی سربازان طرح ویژه سربازان را ارائه کرده است. در این طرح سربازان بر اساس سطح سواد، رشته تحصیلی و مهارت های خود ، طبقه بندی می شوند. بعد از آن در یگان مربوط به خود مستقر خواهند شد.

رییس سازمان نظام وظیفه ناجا درمورد اعطای وام 300 میلیونی در سال 98 به سربازان اعلام کرد. امسال حدود 200 هزار سرباز در حین خدمت در پادگان های خود آموزش مهارت شغلی می بینند. اجرای این مهارت شغلی در بازار کار با کمک مالی تحت عنوان وام همراه خواهد بود. 

پس از اتمام دوره های مهارت آموزی برای سربازان یک مهارت نامه با اعتبار بین المللی صادر خواهد شد. با هماهنگی های صورت گرفته با بانک های کشور بعداز اتمام خدمت سربازی به سربازان دارای این مهارت نامه وام 300 میلیون ریالی پرداخت می شود. سربازان متقاضی وام برای مشاوره در زمینه دریافت این وام می توانند با کارشناسان نظام وظیفه صدای مشاور تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه شرایط اعطای وام 300میلیونی به سربازان در سال 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ادامه تحصیل در حین خدمت سربازی

شرایط ادامه تحصیل در حین خدمت سربازی

شرایط ادامه تحصیل در حین خدمت سربازی شاید مهم ترین موضوعی باشد که سربازان علاقه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یازده =