تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

استخدام های دولتی سال 99

شرایط استخدام دولتی سال 99

جهت مشاوره در زمینه شرایط استخدام دولتی سال 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

شرایط استخدام دولتی سال 99 توسط رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام شد. وی با اشاره به اعلام نیاز دستگاه های اجرایی برای ناستخدام نیروی انسانی پیش بینی کرد امسال ۴۰ هزار نیروی جدید از طریق آزمون استخدام شوند. در این مقاله قوانین استخدام دولتی سال 99 که توسط انصاری رییس سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام شد را به اطلاع می رسانیم.

استخدام به معنای قراردادی برای انجام کار است که میان کارفرما و کارمند عقد شده و فرد استخدام شده در ازای دریافت حقوق و مزایای مشخص، خدمات مورد انتظار کارفرما را برآورده می کند. در صورتی که کارفرما دولت باشد، امنیت شغلی و دستمزد بالاتر خواهد رفت و دولت موظف به تامین نیرو و تامین دستمزد است. در این شرایط استخدام دولتی صورت گرفته و امنیت شغلی کارمندان بالاتر خواهد رفت.

براساس قانون به کارگیری نیروی انسانی در دستگاه‌های اجرایی استخدام دولتی سال 99 صرفا با مجوز سازمان اداری و استخدامی و با تایید سازمان برنامه و بودجه برای تامین مالی آن انجام خواهد پذیرفت.

استخدام‌ دولتی طی سال‌های اخیر همواره به دلایل مختلف از جمله بار مالی و همچنین توجه به کوچک‌سازی دولت و ممانعت از گسترش آن مورد توجه بوده است؛ به طوری که نسبت به گذشته محدود شده و تنها تحت ضوابط تعیین شده در قانون و با انجام آزمون‌های استخدامی انجام می‌شود.

شما می‌توانید جهت کسب اطلاع دقیق از زمان برگزاری آزمون های استخدام دولتی سال 99 هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و این اطلاعات را از مشاورین سایت صدای مشاوران کسب نمایید.

استخدام های دولتی سال 99

استخدام دولتی سال 99 مانند سال های گذشته در سراسر کشوذ و با آژمون کتبی و در بسیاری موارد مصاحبه حضوری، جهت تامین نیاز دولت به نیروی انسانی و در ارگان های مختلف برگزار می گردد. بر اساس آنچه که در قانون بودجه امسال تعیین و اخیرا به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد، استخدام دولتی و به کارگیری نیروی انسانی به هر شکل و عنوان در مشاغل و فعالیت دستگاه‌های اجرایی از محل هرگونه اعتباری تنها با مجوز سازمان اداری و استخدامی و با اخذ تاییدیه سازمان برنامه و بودجه مبنی بر پیش‌بینی بار مالی در قانون انجام می‌شود.

رعایت قوانین استخدام از جمله قانون مدیریت خدمات کشوری استخدام‌ها منوط به حرکت در چارچوب این ضوابط است.
همچنین در مورد به کارگیری افراد جدید به صورت حق التدریس و با عناوین مشابه به هر شکل توسط وزارت آموزش و پرورش و ادارات کل استان‌های آن ممنوع اعلام شده است.

از سال‌های گذشته با توجه به اختلاف‌نظرهایی که در رابطه با استخدام‌های  دولتی و یا تبدیل وضعیت کارکنان از دولت دهم وجود داشت، هرگونه اقدامی مشروط شد؛ به گونه‌ای که در آن زمان براساس ماده (۵۱) قانون برنامه پنجم توسعه هرگونه استخدام رسمی و پیمانی در دستگاه‌های اجرایی را ممنوع بود، اما در تبصره‌ای تاکید شده بود که در بودجه‌های سنواتی امکان استخدام با شرط رعایت بند (ب) ماده (۲۴)قانون مدیریت خدمات کشوری قابل انجام بود.

در عین حال اگر دستگاه مشغول به کار حاکمیتی است، با خروج دو درصد نیروها دریک سال نیروی جدید را جذب کند، از سوی دیگر در مشاغل غیر حاکمیتی نیز به ازای خروج سه نفر نیرو دستگاه می تواند یک نیروی جدید استخدام کند. بر این اساس مبنای بکارگیری نیروی جدید در دستگاه ‌اجرایی همین قانون قرار گرفت.

جهت مشاوره در زمینه شرایط استخدام دولتی سال 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دارند می توانند با …

2 دیدگاه

 1. Avatar

  سلام
  سی سال سن دارم
  زن و بچه دارم
  طبق قانون معافیت از خدمت سه برادری شدم
  جهت استخدام راننده پایه یکم مراحل پزشکی رو طی میکنم
  طبق نظر پزشک واریکوسل گرید سه دارم
  ایا رد میشم؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 14 =