شرایط انصراف از دانشگاه پردیس خودگردان 98

شرایط ثبت نام پردیس دانشگاه های سراسری 98 - 99

جهت مشاوره در زمینه شرایط انصراف از دانشگاه پردیس خودگردان 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

برای اطلاع از میزان جریمه انصراف از دانشگاه پردیس خودگردان این مقاله را به دقت مطالعه نمایید. 

اگر قصد انصراف از دانشگاه پردیس خودگردان را دارید. شرایط انصراف از پردیس خودگردان و میزان جریمه انصراف از پردیس خودگردان در سال 98 را در این صفحه می خوانید.

دانشگاه پردیس خودگردان دانشگاه ها، دارای شعبه های مختلف در سراسر کشور می باشند. واجدین شرایط می توانند با توجه به قوانین و ضوابط از دانشگاه پردیس خودگردان انصراف دهند. دانشجویان عزیز برای اقدام به انصراف می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در این صفحه با کارشناسان تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند.

برای مشاهده راهنمای ثبت نام پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی شریف کارشناسی ارشد 98 کلیک نمایید.

پردیس دانشگاه تهران

پردیس دانشگاه تهران

شرایط انصراف از دانشگاه پردیس خودگردان

شرایط انصراف از دانشگاه پردیس خودگردان در سال 98 به این صورت است که دانشجویان انصرافی در سال اول ورود به هر یک از شعبات دانشگاه پردیس خودگردان ملزم به پرداخت 50درصد از جریمه کل در ابتدای سال و مابقی مبلغ جریمه را باید تا پایان سال اول تحصیلی ، بپردازند. دانشجویان انصرافی پردیس در اولین سال تحصیل ملزم به تسویه حساب کامل می باشند.

میزان مبلغ جریمه انصراف از دانشگاه پردیس خودگردان

میزان مبلغ جریمه انصراف از دانشگاه پردیس خودگردان ، همان مبلغ شهریه ثابت دانشجویان در هر نیمسال تحصیلی است. یعنی دانشجو موظف است ، مجموع شهریه تمام نیمسال های تحصیلی باقی مانده را واریز نماید.

میزان مبلغ جریمه انصراف از تحصیل دانشگاه پردیس خودگردان در موارد خاص بيماري دانشجو و يا والدين، پس از تاييد پزشك معتمد شعبه حسب تشخيص رياست شعبه تصميم گيري خواهد شد.

میزان جریمه انصراف هر سال افزایش خواهد داشت. برای اطلاع از میزان جریمه انصراف از دانشگاه پردیس خودگردان در سال 98 با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

شهریه واریزی دانشجویان انصرافی مسترد نمی شود. موارد بیماری دانشجو و دلایل موجه به تشخیص ریاست شعبه فقط برای شهريه آخرين ترم خواهد بود.

توجه داشته باشید که از زمان تکمیل فرم های ثبت نام پردیس خودگردان و واریز شهریه ترم اول ، شما دانشجوی سال اول محسوب می شوید و مشمول کلیه قوانين انصراف از تحصيل خواهيد بود.

مبلغ جریمه انصراف از تحصیل در هر یک از واحدهای پردیس خودگردان، ممکن است متفاوت باشد. برای اطلاع از میزان جریمه انصراف از تحصیل در واحد پردیس خودگردان محل تحصیل خودتان، می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه شرایط انصراف از دانشگاه پردیس خودگردان 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید