سهمیه ورزشکاران در دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99

سهمیه ورزشکاران در دانشگاه علمی کاربردی

جهت مشاوره در زمینه سهمیه ورزشکاران در دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از سهمیه جدید ورزشکاران در دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99 مطلع می شوید. سهمیه ورزشکاران در دانشگاه علمی کاربردی برای تشویق و ترغیب قهرمانان ورزشی قطعی شد. در این صفحه از جزئیات کامل سهمیه ورزشکاران مطلع می شوید.

مشمولان سهمیه ورزشکاران در دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99

سهمیه جدید ورزشکاران در دانشگاه علمی کاربردی سال 98 – 99 اعلام شد. دانشگاه جامع علمی کاربردی به منظور تشویق و ترغیب قهرمانان ورزشی برای کسب مهارت های علمی و کاربردی حوزه تخصصی و توسعه کسب و کارهای ورزشی و به استناد آیین نامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نیز براساس دستور 5 از سومین نشست از دور اول هیات امنای دانشگاه های جامع علمی کاربردی و فنی و حرفه ای در خصوص آیین نامه اجرایی پذیرش و جذب قهرمان ورزشی در دانشگاه جامع علمی کاربردی مصوب اقدام به جذب دانشجو می نماید.

متقاضیان استفاده از این سهمیه باید در زمان ثبت نام اینترنتی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور با توجه به تقاضانامه ثبت نام را انتخاب نموده و بعد از اعلام نتیجه توسط سازمان سنجش آموزش کشور، نسبت به تکمیل کاربرگ مربوط و تایید از سوی مرجع معتبر اقدام نمایند.

رشته های ورزشی مشمولان سهمیه ورزشکاران در دانشگاه علمی کاربردی 98

رویدادهای ورزشی شامل، 1- بازی های المپیک زمستانی و تابستانی، پاراالمپیک جهانی و آسیایی 2-مسابقات جهانی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان 3- مسابقات قهرمانی آسیا (نوجوانان ،جوانان، بزرگسالان و باشگاه ها ) 4- مسابقات بانوان مسلمان کشورهای اسلامی 5-یونیورسیاد جهانی دانشجویی 6- مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان 7- مسابقات ارتش های جهان (سیزم) 8- مسابقات قهرمانی دانش آموزان جهان 9- المپیاد ورزشی دانشجویان 10- مسابقات قهرمانی غرب آسیا داخل سالن و کشورهای اسلامی 11- مسابقات قهرمانی کشوری 12- المپیاد ورزشی دانشجویان

لازم به ذکر است که تحصیل برای داوطلبانی که رشته تحصیلی درخواستی ایشان با تایید مدیر کل اداره تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی در زیر گروه ورزشی قرار داد، کاملا رایگان و برای آن گروه از داوطلبانی که متقاضی تحصیل در رشته های غیرورزشی باشند، شامل 30درصد تخفیف است.

جهت مشاوره در زمینه سهمیه ورزشکاران در دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید