تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

سهمیه ورزشکاران در دانشگاه علمی کاربردی

سهمیه ورزشکاران در دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه سهمیه ورزشکاران در دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از سهمیه جدید ورزشکاران در دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99 مطلع می شوید. سهمیه ورزشکاران در دانشگاه علمی کاربردی برای تشویق و ترغیب قهرمانان ورزشی قطعی شد. در این صفحه از جزئیات کامل سهمیه ورزشکاران مطلع می شوید.

مشمولان سهمیه ورزشکاران در دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99

سهمیه جدید ورزشکاران در دانشگاه علمی کاربردی سال 98 – 99 اعلام شد. دانشگاه جامع علمی کاربردی به منظور تشویق و ترغیب قهرمانان ورزشی برای کسب مهارت های علمی و کاربردی حوزه تخصصی و توسعه کسب و کارهای ورزشی و به استناد آیین نامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نیز براساس دستور 5 از سومین نشست از دور اول هیات امنای دانشگاه های جامع علمی کاربردی و فنی و حرفه ای در خصوص آیین نامه اجرایی پذیرش و جذب قهرمان ورزشی در دانشگاه جامع علمی کاربردی مصوب اقدام به جذب دانشجو می نماید.

متقاضیان استفاده از این سهمیه باید در زمان ثبت نام اینترنتی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور با توجه به تقاضانامه ثبت نام را انتخاب نموده و بعد از اعلام نتیجه توسط سازمان سنجش آموزش کشور، نسبت به تکمیل کاربرگ مربوط و تایید از سوی مرجع معتبر اقدام نمایند.

رشته های ورزشی مشمولان سهمیه ورزشکاران در دانشگاه علمی کاربردی 98

رویدادهای ورزشی شامل، 1- بازی های المپیک زمستانی و تابستانی، پاراالمپیک جهانی و آسیایی 2-مسابقات جهانی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان 3- مسابقات قهرمانی آسیا (نوجوانان ،جوانان، بزرگسالان و باشگاه ها ) 4- مسابقات بانوان مسلمان کشورهای اسلامی 5-یونیورسیاد جهانی دانشجویی 6- مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان 7- مسابقات ارتش های جهان (سیزم) 8- مسابقات قهرمانی دانش آموزان جهان 9- المپیاد ورزشی دانشجویان 10- مسابقات قهرمانی غرب آسیا داخل سالن و کشورهای اسلامی 11- مسابقات قهرمانی کشوری 12- المپیاد ورزشی دانشجویان

لازم به ذکر است که تحصیل برای داوطلبانی که رشته تحصیلی درخواستی ایشان با تایید مدیر کل اداره تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی در زیر گروه ورزشی قرار داد، کاملا رایگان و برای آن گروه از داوطلبانی که متقاضی تحصیل در رشته های غیرورزشی باشند، شامل 30درصد تخفیف است.

جهت مشاوره در زمینه سهمیه ورزشکاران در دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه علمی کاربردی سال 98 - 99

زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99

در این مقاله از زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99 مطلع …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 15 =