تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / کنکور و انتخاب رشته / سهمیه مدافعان حرم در کنکور 99
کاهش سهمیه معافیت فرزندان ایثارگران

سهمیه مدافعان حرم در کنکور 99

جهت مشاوره در زمینه سهمیه مدافعان حرم در کنکور 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سهمیه مدافعان حرم در کنکور 99 قطعی شد؟ اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید با صدای مشاور همراه باشید. سهمیه های متعددی در کنکور 99 موثر می باشند. سهمیه مدافعان حرم در کنکور 99 نام سهمیه ای است که احتمالا به گوش شما نیز رسیده است.

تاثیر سهمیه مدافعان حرم کنکور 99 

تاثیر سهمیه مدافعان حرم در کنکور چقدر است، آیا این سهمیه برای کنکور سال 99 قطعی است؟ این سوالات و بسیاری از این قبیل برای داوطلبان مشمول مطرح است. خدمات رسانی به خانواده های شهدا ، جانباران ، ایثارگران، آزادگان ، رزمندگان، مدافعان حرم از جمله مسایل مهم در حکومت است. جنگ تحمیلی ایران سال هاست به پایان رسیده است، اما همچنان ایران دارای آمار قابل توجهی از رشادت های جانبازان، ایثارگران و مدافعان و… است. فرزندان و خانواده ایثارگران و جانبازان و … نیز مشمول استفاده از خدمات و ورودی های آموزشی و کنکور می باشند.

پیرو آخرین تغییرات مصوب مجلس شورای اسلامی و تصویب قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و اصلاحیه بعدی آن در ماده 47 قانون الحاقی، مقررات و گزینش داوطلبان بر اساس قانون مصوب صورت می گیرد.

بر اساس قوانین 25 درصد ظرفیت هر کدرشته محل به همسر و فرزندان شهدا و مفقود الاثر، آزادگان و همسر و فرزندان آنان، جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان اختصاص داده می شود. همچنین 5 درصد ظرفیت هر کدرشته محل ، به جانبازان زیر 25 درصد و همسر و فرزندان ایشان و همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه اختصاص دارد.

لازم به ذکر است که حد نصاب نمره ایثارگران 70 درصد ، با توجه به نمره آخرین فرد پذیرفته شده در گزینش آزاد در هر کدرشته محل و حدنصاب نمره رزمندگان 80 درصد، با توجه به نمره آخرین فرد پذیرفته شده در گزینش آزاد در هر کدرشته محل انجام می شود. برای اطلاع از اجرای تاثیر سهمیه مدافعان حرم در کنکور 99 از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه سهمیه مدافعان حرم در کنکور 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99 - 1400

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99 – 1400

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99 – 1400 و همچنین شرایط ثبت نام کنکور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =