تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

سامانه ثبت نام دانشگاه امام حسین www.ihu.ac.ir

سامانه ثبت نام دانشگاه امام حسین www.ihu.ac.ir

جهت مشاوره در زمینه سامانه ثبت نام دانشگاه امام حسین www.ihu.ac.ir

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این صفحه راهنمای سایت ثبت نام دانشگاه امام حسین در سال 98 است. سامانه ثبت نام دانشگاه امام حسین به نشانی www.ihu.ac.ir می باشد. از طریق سایت دانشگاه امام حسین می توانید از اطلاعیه های دانشکده های دانشگاه امام حسین مطلع شوید. این دانشگاه دارای دانشکده ها و پژوهشکده ها و مراکز متعدد است.

clickبرای اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه امام حسین 98کلیک کنید.

clickبرای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه امام حسین 98کلیک کنید.

clickبرای اطلاع ازلیست رشته های دانشگاه امام حسین98 کلیک کنید.

راهنمای سامانه ثبت نام دانشگاه امام حسین www.ihu.ac.ir

با استفاده از راهنمای سامانه ثبت نام دانشگاه امام حسین – www.ihu.ac.ir می توانید از امکانات این سامانه استفاده نمایید. هم اکنون دانشگاه جامع امام حسین شامل 10 دانشکده و پژوهشکده و دو مرکز مستقل می باشد. دانشگاه جامع امام حسین باهدف آموزش و تعلیم نیروی انسانی متخصص و حل مسائل علم و فناوری سپاه و کشور فعالیت می‌نماید. شعار محوری این دانشگاه تزکیه، جهاد علمی و دانشگاه تمدن ساز است.

از طریق سایت ثبت نام دانشگاه امام حسین می توانید از اخبار و اطلاعیه های دانشکده های این دانشگاه مطلع شوید. ثبت نام در این دانشگاه از دو روش انجام می شود. روش اول از طریق ثبت نام کنکور سراسری انجام میشود. روش دوم از طریق ثبت نام در آزمون های داخلی افسری دانشگاه امام حسین است. 

دانشگاه امام حسین سال 87 با تصویب فرمانده کل قوا، به دو دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین و دانشگاه جامع امام حسین تفکیک شد.

دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین، به افرادی اختصاص دارد که در آینده ، در کادر سپاه فعالیت خواهند داشت. این افراد از طریق کنکور سراسری و آزمون های داخلی سپاه پذیرش و گزینش می‌شوند. دانشگاه جامع امام حسین، در بخش دولتی که شامل دوره بورسیه و غیربورس است، تنها دارای مقاطع تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (PhD) است. در این مقاطع از طریق کنکور سراسری ثبت نام دانشجویان انجام می شود. این دانشگاه مطابق با قوانین و مقررات وزارت علوم تحقیقات و فناوری فعالیت می نماید.

برای اطلاع از اخبار دانشگاه امام حسین و اطلاعیه های ثبت نام، به سامانه دانشگاه امام حسین مراجعه کنید و یا با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس بگیرید.

سامانه ثبت نام دانشگاه امام حسین www.ihu.ac.ir

همچنین متقاضیان کسر خدمت می توانند از طریق سامانه دانشگاه امام حسین ، انجام پروژه های کسر و یا جایگزین سربازی را پیگیری نمایند و از شرایط تحویل پروژه مطلع شوند.

درصورت وجود هرگونه مشکل در استفاده از سایت و سامانه ثبت نام دانشگاه امام حسین می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه سامانه ثبت نام دانشگاه امام حسین www.ihu.ac.ir

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

آغاز ثبت نام کنکور سراسری 99 - 1400 از ساعت 16 امروز چهارشنبه 16 بهمن 98

آغاز ثبت نام کنکور سراسری 99 – 1400 از ساعت 16 امروز چهارشنبه 16 بهمن 98

بر اساس اعلام سازمان سنجش ، آغاز ثبت نام کنکور سراسری سال 99 – 1400 …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 9 =