تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

زمان ثبت نام مدارس آموزش از راه دور

سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی 98 – 99 با هدف انتشار نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی در اختیار داوطلبان ورود به مدارس نمونه دولتی قرار گرفته است. مدارس نمونه دولتی در دو پایه ششم و نهم اقدام به برگزاری آزمون ورودی می نمایند. سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی نهم و ششم مجزا از هم می باشد. در این مقاله به معرفی سامانه اعلام نتایج نمونه دولتی نهم و ششم می پردازیم. برای دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۸-۹۹ این مقاله را به دقت مطالعه نمایید.

سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی 98 – 99

سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی 98 – 99 پایه نهم و ششم به صورت مجزا در اختیار داوطلبان ورود به این مدارس قرار داده شده است. برای مشاهده نتایج مطابق با راهنمای ورود به سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی اقدام نمایید.

راهنمای ورود به سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی 

توجه داشته باشید که به دلیل ادغام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی اعلام نتایج به صورت همزمان و مشترک خواهد بود. یعنی بعد از ورود به سامانه می توانید وضعیت قبولی در مدارس نمونه دولتی (دبیرستان و هنرستان) و مدارس سمپاد را مشاهده کنید.

آدرس سامانه اعلام نتایج برای مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان پایه ششم و نهم :

سامانه اعلام نتایج نهم به دهم Azmoon.medu.ir

سامانه اعلام نتایج ششم به هفتم hoosh.medu.ir

شرکت کنندگان آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی که با توجه به اعلام نتایج آزمون، مورد پذیرش قرار گرفته اند، نام مدرسه محل پذیرش را در سامانه اعلام نتایج نمونه دولتی مشاهده خواهند کرد. لازم است در مهلت اعلام شده برای ثبت نام نهایی و تشکیل پرونده در مدرسه، مراجعه حضوری نمایند. عدم مراجعه به موقع به مدارس نمونه دولتی به منزله انصراف از تحصیل خواهد بود.

دانش آموزانی که در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی قبول نشده اند، می توانند اعتراض خود را به نتایج آزمون ثبت نمایند. همچنین می توانند در زمان تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی ، جهت ثبت نام تکمیل ظرفیت اقدام نمایند. این فرصتی مجدد برای ورود شرکت کنندگان آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی است، که در آزمون مورد پذیرش قرار نگرفته اند.

جهت مشاوره در زمینه سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

نحوه برگزاری امتحانات مدارس شبانه روزی

نحوه برگزاری امتحانات پایانی پایه نهم مدارس شبانه روزی

نحوه برگزاری امتحانات پایانی پایه نهم مدارس شبانه روزی در سال 1399 توسط وزارت آموزش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =