تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

زمان شروع مدارس

زمان شروع مدارس

جهت مشاوره در زمینه زمان شروع مدارس

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سال تحصیلی ۹۹ – ۱۴۰۰ در حالی آغاز خواهد شد که گمان می رفت شیوع ویروس کرونا در کشور زمان شروع مدارس را به تعویق انداخته و بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید با تاخیر انجام شود. از سوی دیگر با توجه به برگزاری کنکور سراسری در تاریخ 30 مرداد ماه سال جاری، پیش بینی می شد که تعویق بیش از یک ماهه برگزاری این آزمون نسبت به سال های گذشته، باعث تاخیر در زمان شروع مدرسه ها شود..

در این مقاله به بررسی آخرین اخبار و اطلاعات در خصوص زمان دقیق و نحوه بازگشایی مدارس در سال تحصیلی ۹۹ – ۱۴۰۰ پرداخته خواهد شد.

ضمنا می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هر روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب با مشاورین مجموعه صدای مشاوران تماس حاصل نمایید.

زمان شروع مدارس در سال تحصیلی ۹۹ – ۱۴۰۰

۱۵ شهریور ماه ۱۳۹۹ زمان شروع مدارس در سال تحصیلی ۹۹ – ۱۴۰۰ در نظر گرفته خواهد شد.

این تصمیم را ستاد ملی مقابله با کرونا اتخاذ نموده و با ابلاغ آن به وزارت آموزش و پرورش،مدارس را موظف نموده است که از تاریخ فوق تمامی کلاس های درس را دایر نمایند.
همچنین ستاد ملی مقابله با کرونا دبیران پایه دوازدهم مدارس را که امتحانات دانش آموزان آن ها به صورت نهایی برگزار می شود و همچنین خود را برای برگزاری کنکور سراسری و آزاد در تاریخ ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه آماده می نمایند را مکلف به آموزش تمامی دروس و ارائه خدمات به دانش آموزان تا تاریخ ۱۰ خرداد ماه نموده است.

زمان شروع مدارس

مسئله دیگری که از مدت ها پیش در مورد آن صحبت می شد، حذف تعطیلی مدارس در روزهای پنجشنبه و الزام دانش آموزان به حضور در کلاسهای درس بود. یکی دیگر از مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، تایید خبر لغو تعطیلی مدارس در روزهای پنجشنبه و تاکید این ستاد مبنی بر بازگشایی مدارس در روزهای پنجشنبه بود.

همچنین بر اساس گفته های رییس جمهور، استان های مختلف بر اساس نیاز و شرایط استان خود می توانند زمان شروع مدارس را زودتر آغاز نمایند.

تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص زمان شروع مدارس در سال ۹۹ – ۱۴۰۰
بازگشایی مدارس از تاریخ ۱۵ شهریور ماه ۱۳۹۹ لغو تعطیلی پنجشنبه های مدارس

زمان برگزاری امتحانات نهایی سال دوازدهم

تاریخ و زمان برگزاری امتحانات نهایی سال دوازدهم بر اساس آخرین اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا از تاریخ 17 خرداد ماه 99 به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز شده است. به دلیل تاثیر نمرات این امتحانات در کنکور سراسری به عنوان سوابق تحصیلی، امکان برگزاری این امتحانات به صورت غیرحضوری وجود نداشت.

تمامی فرایندهای برگزاری، اعلام نتایج، انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه در سال تحصیلی جاری به صورت کاملا فشرده انجام خواهد شد. در این زمینه و زمان شروع مدارس می توانید تمامی اطلاعات لازم را از مشاورین مجموعه صدای مشاوران به صورت تلفنی اخذ نمایید.

جهت مشاوره در زمینه زمان شروع مدارس

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام مدارس نمونه دولتی گلستان

ثبت نام مدارس نمونه دولتی گلستان

ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان گلستان و شهرستان های این استان از تاریخ 18 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 19 =