تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه ها / دانشگاه های پیام نور / زمان حذف و اضافه پیام نور 97-98
زمان حذف و اضافه پیام نور

زمان حذف و اضافه پیام نور 97-98

جهت مشاوره در زمینه زمان حذف و اضافه پیام نور 97-98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان حذف و اضافه پیام نور 97-98 اعلام شد، مطابق تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور حذف و اضافه ی نیمسال اول 97-98 در نیمه دوم مهر ماه خواهد بود. دانشجویانی که تاکنون اقدام به انتخاب واحد پیام نور ننموده اند، در زمان حذف و اضافه می توانند انتخاب واحد کنند. دانشجویان گرامی دانشگاه پیام نور می توانند جهت انجام حذف و اضافه دانشگاه پیام نور, اطلاع از زمان حذف و اضافه پیام نور نیمسال اول 97-98 و مهلت حذف و اضافه پیام نور 97-98,نحوه حذف و اضافه پیام نور, تاریخ امتحانات پیام نور، اطلاع از اخبار پیام نور, انجام انتخاب واحد پیام نور توسط کارشناسان این مقاله را مطالعه نموده و از طریق تلفن ثابت و از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071613 با کارشناسان تماس حاصل فرمایند. در تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور تمام زمان بندی و برنامه ریزی های آموزشی پیام نور به طور کامل وجود دارد. برای دریافت تقویم آموزشی حذف و اضافه و تاریخ انتخاب واحد نیمسال اول ترم پاییز پیام نور 97 سال تحصیلی 97-98 روی لینک زیر کلیک نمایید:

دریافت تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور 97-98

تاریخ و زمان حذف و اضافه دانشگاه پیام نور 97-98

زمان حذف و اضافه پیام نور از 97/07/14 الی 97/07/25 خواهد بود. دانشجویان گرامی می توانند جهت انجام حذف و اضافه و انتخاب واحد، به سامانه گلستان مراجعه نمایند و مطابق زمان اعلام شده در سیستم گلستان اقدام نمایند، دانشجویان گرامی توجه داشته باشند که در صورت نیاز به کسب راهنمایی و یا انجام انتخاب واحد، حذف و اضافه توسط کارشناسان، می توانند از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایند، کارشناسان انتخاب واحد و حذف و اضافه را برای دانشجویان گرامی انجام خواهند داد.

برای انجام حذف و اضافه و انتخاب واحد دانشگاه پیام نور، به نشانی reg.pnu.ac.ir مراجعه نمایید، دانشجویان ورودی جدید و دانشجویان ورودی قدیم می توانند در مهلت تعیین شده توسط دانشگاه ، به سامانه گلستان مراجعه نمایند.

 تاریخ امتحانات پیام نور

تاریخ امتحانات پیام نور در نیمسال اول تحصیلی 97-98 از مورخ 97/10/01 الی 97/10/24 می باشد.

تعداد واحد مجاز در حذف و اضافه پیام نور

هیچ محدودیتی در حذف و اضافه نمی باشد، تنها قانونی که برای اخذ واحد در دانشگاه پیام نور وجود دارد، رعایت پیش نیاز، هم نیاز و سقف مجاز انتخاب واحد است.

پرداخت شهریه ثابت دانشگاه پیام نور

برای انجام انتخاب واحد ملزم به پرداخت شهریه ثابت دانشگاه پیام نور خواهید بود، همچنین درصورت وجود بدهی قبلی ، ملزم به پرداخت بدهی و تسویه حساب خواهید بود ، توجه داشته باشید که ملزم به پرداخت شهریه متغیر ترم جاری در زمان حذف و اضافه نخواهید بود.

جهت مشاوره در زمینه زمان حذف و اضافه پیام نور 97-98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان اعلام نتایج ارشد فراگیر

زمان اعلام نتایج ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدون کنکور

زمان اعلام نتایج ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدون کنکور ، مطابق آخرین …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *