تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه علمی کاربردی سال 98 - 99

زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99 مطلع می شوید. سازمان سنجش آموزش کشور زمان ثبت نام کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی را طی اطلاعیه ای در شهریور ماه اعلام کرد. در این صفحه از  مشروح کامل خبر، مطلع می شوید.

به اطلاع متقاضيان ثبت نام و شركت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای ناپيوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر 98 می رسد که زمان ثبت نام در هفته اول شهریور ماه انجام می شود. واجدین شرایط اختصاصی و عمومی مطابق با این راهنمای آموزشی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

نحوه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته از طریق سایت سنجش می باشد. زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99 از روز یکشنبه 98/06/03 آغاز می شود .مهلت ثبت نام تا یکشنبه تاریخ 98/06/10 است.

ثبت نام برای هر یک از کدرشته محل های تحصیلی، با توجه به معدل کل گواهینامه کاردانی ، نوع مدرک کاردانی، انواع سهمیه های موثر شامل سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران ، بومی گزینی انجام می شود. صلاحیت های عمویم داوطلبان با توجه به ضوابط دانشگاه علمی کاربردی و مصوبات مربوط انجام می شود.

  • داوطلبان سهمیه آزاد با مدرک کاردانی باید بگوییم  ، پیرو دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی، الویت پذیرش برای ثبت نام با رشته های تحصیلی مرتبط می باشد.

داوطلبان برای انتخاب کدرشته محل های مرتبط با رشته تحصیلی مقطع کاردانی، از راهنمایی مشاور تحصیلی بهره ببرند. جهت تماس با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاورتماس بگیرید.

  • داوطلبان سهمیه شاغل صرفاً در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد. بدیهی است برای هر یک از موارد فوق ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام از سوي دانشجو به مرکز آموزشی ضروری است.

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98

شرايط ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 ، پیرو اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور شامل موارد زیر است:

داوطلب شرکت در پذیرش، باید یکایک اقدامات زیر را به موقع و در مهلت مقرر انجام دهد:

1- مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org.

2-دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام از طریق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان و مطالعه آن.

3-مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان، براي خريد كارت اعتباري.

تبصره- با توجه به اينكه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است با استفاده از کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان و پرداخت مبلغ 340.000 (سيصد و چهل هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام، نسبت به دريافت اطلاعات كارت اعتباري (شماره سريال 12 رقمي) اقدام نمایند.

4-آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‌نام.

داوطلب باید پس از مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش در این دوره و آشنایی با کلیه شرایط و ضوابط پذیرش، با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني فوق نسبت به ثبت‌نام اقدام نماید. لازم به توضیح است که دفترچه راهنمای پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپيوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهر ماه سال 1398 و همچنین نحوه ورود به سایت براي ثبت‌نام و اقدامات لازم برای انجام ثبت‌نام اینترنتی، در پايگاه اطلاع‌رساني مذكور در زمان مقرر قرارداده شده است.

تبصره 1: دانشجويان سال آخر دوره كارداني كه حداكثر تا تاريخ 98/06/31 موفق به اخذ مدرک كارداني خواهند شد، مجاز به انتخاب کدرشته محل مي باشند؛ اما چنانچه داوطلبی احتمال می‌دهد که تا پایان شهریورماه سال جاری (1398) موفق به اخذ مدرک كارداني نمی‌شود، موکداً توصیه می‌شود ثبت نام ننماید؛ بنابراین چنانچه داوطلبی در یکی از کدرشته محل‌های انتخابی پذیرفته گردد، ولی تا پایان شهریورماه سال 1398موفق به دریافت گواهینامه پایان تحصیلات دوره كارداني نشود، قبولی ايشان ملغی و اجازه ثبت‌نام نخواهند داشت.

داوطلبان گرامی می توانند برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99 با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرند. کارشناسان راهنمای داوطلبان در انجام انتخاب رشته بوده و تمام مراحل ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی را برای متقاضیان انجام می هند.

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه علمی کاربردی سال 98 - 99

اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98

از تاریخ 98/06/31 اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 در سایت سنجش منتشر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 5 =