تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

زمان ثبت نام طرح ملی مسکن در سال 98

زمان ثبت نام در طرح ملی مسکن در سال 98

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام در طرح ملی مسکن در سال 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

در این مقاله از نحوه و زمان ثبت در طرح ملی مسکن در سال 98 مطلع می شوید. معاون مسکن اعلام کرد، متقاضیان دریافت مسکن در شهرهای زیر 100هزار نفر می توانند از شهریور ماه 98 در سامانه طرح ملی مسکن ثبت نام کنند. دولت 400 هزار واحد مسکونی برای تامین مسکن اقشار ضعیف را در دستور کار قرار داده است که از این تعداد ساخت 100 هزار واحد آن بر عهده بنیاد مسکن است.

نحوه و زمان ثبت نام در طرح ملی مسکن در سال 98

معاون مسکن شهری ­بنیاد مسکن ­انقلاب اسلامی زمان ثبت نام در طرح ملی مسکن سال 98 را شهریور ماه اعلام کرد. متقاضیان دریافت مسکن در شهر‌های زیر 100هزار نفر می توانند از شهریور در سامانه طرح ملی مسکن ­ثبت نام نمایند. امکان ثبت نام تلفنی نیز فراهم می باشد. متقاضیان می توانند با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرند. کارشناسان مراحل ثبت نام اینترنتی در طرح ملی مسکن را برای شما انجام می دهند. 

زمان ثبت نام طرح ملی مسکن 1
 
تفاوت طرح ملی مسکن با مسکن مهر

سامانه در حال طی کردن مراحل پایانی می باشد. آغاز زمان ثبت نام طرح ملی مسکن از اوایل شهریور 98 و از شهر کرمانخواهد بود. بعد از 10 روز سایر استان ها به آن اضافه خواهند شد. ­بعد از ثبت نام در سامانه طرح ملی اولیه متقاضیان، پایش افراد کمتر از یک ماهانجام می شود.

زمان ثبت نام طرح ملی مسکن 1
افرادی که واجد شرایط هستند می‌توانند اقدام به ثبت‌نام در سامانه کنند البته متقاضیان نیز به دو دسته تقسیم‌بندی شده‌اند؛ افراد دارای زمین و افراد فاقد زمین.
همچنین افرادی که دارای زمین هستند تسهیلات ساخت و مجوز برای ساخت در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد و افراد فاقد زمین نیز از اراضی دولتی که در اختیار این طرح است استفاده می‌شود به‌طوری که با سازندگان وارد مذاکره می‌شویم و تا حدودی بر سر قیمت تمام‌شده به توافق می‌رسیم و در سامانه قیمت‌ها بستگی به نوع پروژه درج خواهد شد.
یکی دیگر از امتیازات این طرح این است که در تأمین خدمات زیرساخت و روساخت هیچ مشکلی وجود ندارد، زیرا به‌دلیل تقاضامحور بودن پروژه‌ها سریع ساخته و در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.
معاون مسکن شهری ­بنیاد مسکن ­انقلاب اسلامی درباره تسهیلات ارائه‌شده به این طرح گفت: با توجه به توافقاتی که با بانک مسکن صورت گرفته است ­متوسط تسهیلات تا 75 میلیون تومان با سود 18 درصد است این تسهیلات نیاز به سپرده گذاری ندارد و تا سقف 100 میلیون تومان نیز می‌رسد و البته بانک مسکن کنار این تسهیلات جعاله نیز پرداخت می‌کند.
وی بیان کرد: تسهیلات 75 میلیون تومانی ­یا به‌صورت تسهیلات خرید به خریدار پرداخت می‌شود یا اینکه تسهیلات به انبوه‌سازان پرداخت می‌شود و انبوه‌سازان می‌توانند این تسهیلات را انتقال دهند.
حق‌شناس اضافه کرد: متقاضیان باید در زمان اولیه هزینه جزیی پرداخت کنند و بعد از تأیید نهایی وضعیت متقاضیان باید 30 تا 50 میلیون تومان در بانک مسکن سپرده گذاری کنند ­و دو دهک اول ­مانند ­اقشار کم‌درآمد که شامل افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی هستند نیازی به آورده اولیه ندارند.
وی ادامه داد: افرادی که زمین در اختیار دارند به‌صورت انفرادی اقدام به ساخت می‌کنند شرایط برای آن‌ها فراهم است و تسهیلات ارائه می‌شود، اما در ساخت گروهی از ­انبوه‌سازان گروهی دارای صلاحیت استفاده می‌شود.

 

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام در طرح ملی مسکن در سال 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

زمان برگزاری آزمون تولیمو

زمان برگزاری آزمون تولیمو 99

زمان برگزاری آزمون تولیمو توسط سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام شد. بر اساس این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید