تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / بدون کنکور / زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 98
افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه علمی کاربردی سال 98 - 99

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 98

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن سال 98 مطلع می شوید. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دو نوبت مهر و بهمن ماه است. پذیرش بدون کنکور دو بار در سال برای مقطع کاردانی (فوق دیپلم) و کارشناسی ناپیوسته (لیسانس) انجام می شود. شرط این دانشگاه برای ثبت نام بدون کنکور ، پذیرش براساس سوابق تحصیلی است. در این صفحه از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مطلع می شوید. همچنین زمان ثبت نام ، نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی به اطلاع متقاضیان عزیز می رسد:

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 98

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مانند سایر دانشگاه های دارای پذیرش بدون کنکور، (دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور و…) دو نوبت در سال انجام می شود. پذیرش برای دو ورودی مهر ماه و بهمن ماه خواهد بود. ثبت نام برای این دو ورودی معمولا حدود یک الی دو ماه قبل از پذیرش ورودی می باشد. زمان مذکور ثابت نیست و هر سال تغییر می کند. ثبت نام بدون کنکور برای ورودی مهر در مرداد ماه و برای ورودی بهمن در آذر ماه خواهد بود.

درحال حاضر زمان دقیق ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی مهر و بهمن اعلام نشده است. ولی به محض اعلام در همین صفحه اطلاع رسانی می شود. 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کاردانی مهر و بهمن 98

دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی ، ثبت نام بدون کنکور برای دو ورودی مهر و بهمن دارد. داوطلبان براساس شرط معدل کتبی دیپلم وارد دانشگاه خواهند شد. دارا بودن مدرک دیپلم در یکی از گروه های ، علوم تجربی، ریاضی، انسانی ، فنی حرفه ای و کاردانش الزامی می باشد. عنوان مدرک داوطلب در نظر گرفته نمی شود و فقط معدل معیار ثبت نام خواهد بود. 

برای مشاوره انتخاب رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کابردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید. رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دفترچه ثبت نام علمی کاربردی مهر و بهمن ماه 98 مشاهده کنید. برای اقدام به ثبت نام به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و کارت اعتباری ثبت نام علمی کاربردی را خریداری کنید. از شماره سریال ثبت نام، در فرم پذیرش بدون کنکور استفاده کنید و اطلاعات فردی و کد رشته محل های انتخابی خود را وارد نمایید.

بعد از اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی، با مدارک لازم ، جهت ثبت نام به واحد مورد پذیرش مراجعه فرمایید. داوطلبان ورود بدون کنکور کاردانی مهر و بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی می توانند برای اطلاع از اخبار مربوط به پذیرش بدون کنکور این دانشگاه ، با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند.

برای اطلاع از شهریه دانشگاه علمی کاربردی 98 کلیک کنید.

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کارشناسی مهر و بهمن 98

دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی پیوسته (لیسانس) نیز دارد. ثبت نام بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی مانند ثبت نام بدون کنکور کاردانی است. داوطلبان در زمان پذیرش برای دو ورودی مهر و بهمن ماه، به سایت سنجش مراجعه کرده و با توجه به لیست رشته های بدون کنکور مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ، اقدام به انتخاب رشته نمایند. 

برای اینکار لازم است کارت اعتباری ثبت نام علمی کاربردی را از سایت سنجش خریداری کنید. سریال ثبت نامی را در فرم پذیرش بدون کنکور وارد کنید. کد رشته محل های انتخابی خود را نیز ثبت نمایید. پیشنهاد می دهیم حتما برای مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه علاوه بر مشاوره انتخاب رشته، تمام مراحل ثبت نام بدون کنکور را برای متقاضیان انجام میدهند.

توجه داشته باشید که حداکثر 30کدرشته محل را انتخاب خواهید کرد. بعد از اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی، با مدارک لازم برای ثبت نام عملی کاربردی حضوری به دانشگاه محل قبولی مراجعه کنید.

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 – 1400

در این مقاله از شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال 99 …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 7 =